Şimdi Ara

GeForce RTX 3060 Resmi Olarak Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Babblebabble kullanıcısına yanıt

Gtx 1660 kullanıcısı olarak dediğinize katılıyorum saf güç olmasada dlss gibi yöntemlerle bence dediğim performansı verecektir yıl olmuş 2021 hala 1080p konuşuyor olmamız bile grafik kartlarının ne kadar yavaş ilerlediğinin bir göstergesi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Gtx 1660 kullanıcısı olarak dediğinize katılıyorum saf güç olmasada dlss gibi yöntemlerle bence dediğim performansı verecektir yıl olmuş 2021 hala 1080p konuşuyor olmamız bile grafik kartlarının ne kadar yavaş ilerlediğinin bir göstergesi bence.

Aynen hocam, yavaşlığa katılıyorum ben de. Hala 4K'dan tam randıman alınamıyor ki ben bazı durumlarda 1080p'den bile şüpheliyim zaten. Sırf bu yüzden hem de taksit-borç vs. olayına falan girmek istemediğim için pusuda bekliyorum. Önümüzdeki yaza kadar neler olacak bakalım. Açıkçası bence oynamaya değer (yani değer derken böyle can atacak kadar) pek bir oyun da piyasada yok gibi sanki. Hatta tüm eski püsküleri indirimdeyken aldım, onları oynuyorum modlayıp (eski falloutlar, batmanler, metrolar vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 13 Ocak 2021; 21:0:40 >

• 1080p'de halen istenilen noktada degiliz.1080p nereye bitti Nvidia? Rtx 2000 kartları hele hele youtubeda twitchte "artık 1080p tarih oldu simdi 4k var, bu kartlar 4k kartı" dedirtmedin mi reklam yaptırdığın, bedava 2080ti gönderdigin adamlara? Technopat ve diger editör gruplari hep gta v gibi problemsiz oyunlar uzerinden benchmark yapiyor, sonra 190-250 fps çikıyor.Eee her oyun böyle mi? 10 oyun çıkıyorsa rahat yarisı 1080pyi zorluyor artık. Bende gtx1080 var ve Snowrunner gibi oyunlarda 1080p ultrada 60ı geçmiyor.Tamam kart eski artik da yeni nesil kartlar için de geçerli.Şuan iyiler sadece.1080p daha tam anlamıyla tarihte kalmadi kusura bakmasınlar.Şimdi aynı senaryo gevşekler tarafından "8k cayir cayır oynatiyor" şeklinde birilerinin aklinı çelmeye çalışıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.