Şimdi Ara

Geforce Güncelleme Yaptım Kapanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba, çok ilginç bir sorunum var, packerd bell easy note var. windows 7 kullanıyorum. 1.5 senedir sorunsuz kullanıyordu. Niye yaptıysam ? ekran kartını driver'ını güncelledim. geforce.com üzerinden. şimdi youtube'da video izlesem kapanıyor. oradaki tüm driverları denedim, windows 7'nin ilk yüklediği driver'ı bulup indirdim. banamısın demiyor, artık kapanıyor. sorun ne olabilir?.

• EasyNote model numarası nedir acaba? Laptopunuzun altında yazar "EN XXXXX" şeklinde
  • easynote tm98 jo
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorunumvar

Arkadaşlar Merhaba, çok ilginç bir sorunum var, packerd bell easy note var. windows 7 kullanıyorum. 1.5 senedir sorunsuz kullanıyordu. Niye yaptıysam ? ekran kartını driver'ını güncelledim. geforce.com üzerinden. şimdi youtube'da video izlesem kapanıyor. oradaki tüm driverları denedim, windows 7'nin ilk yüklediği driver'ı bulup indirdim. banamısın demiyor, artık kapanıyor. sorun ne olabilir?.

Youtubedeki videoya sağ tık ayarlar Açılan pencerede Donanım hızlandırma özelliğini kapatıp denermisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Arkadaşlar Merhaba, çok ilginç bir sorunum var, packerd bell easy note var. windows 7 kullanıyorum. 1.5 senedir sorunsuz kullanıyordu. Niye yaptıysam ? ekran kartını driver'ını güncelledim. geforce.com üzerinden. şimdi youtube'da video izlesem kapanıyor. oradaki tüm driverları denedim, windows 7'nin ilk yüklediği driver'ı bulup indirdim. banamısın demiyor, artık kapanıyor. sorun ne olabilir?.

Youtubedeki videoya sağ tık ayarlar Açılan pencerede Donanım hızlandırma özelliğini kapatıp denermisin ?

evet denedim fakat işe yaramadı.

@pulmicort, nvidia driverını deneyeceğim, umarım olur. son durumu haber vereceğim.

• Sorun devam ederse sistem geri yükleme yapabilir. çözüm olmazsa yine sona olarak recovey yapmanı öneriyorum..

Eski driverlerin kalıntıları vardır oyüzden sorun yaratıyo olabilir..
  • nvidia driverını indirdim fakat benim ekran kartıyla uyumlu cıkmadı. bendeki geforce 420m cuda.
    galiba bu işi format çözecek dediğiniz gibi eski driverlardan kaynaklanan bir sorun olmalı
  • quote:

nvidia driverını indirdim fakat benim ekran kartıyla uyumlu cıkmadı. bendeki geforce 420m cuda.
    galiba bu işi format çözecek dediğiniz gibi eski driverlardan kaynaklanan bir sorun olmalı

Kayıt defterindeki kalıntılarını temizler isen belkii çözüm olabilir..
  • Tüm driverları sildim olmadı. Recovery ile format attım, son durum fotoğraftaki gibi. Hata yine devam ediyor. [ Pc'den izlediğim videolarda hiç bir sorun yok, internetten izlediklerim sıkıntı oluyor.] Formattan önce video bozulunca pc kapanıyordu. Artık kapanmıyor, sadece videonun renkleri değişik değişik oluyor. Diyorum ki driverdan değil, kartta sorun var, o zamanda şöyle bir durum oluyor. Aygıt yöneticisinden driverı tamamen kaldırıyorum, ekran vga'ya dönüyor. Giriyorum videoya hiç bir sorun yok. çok uğraştım fakat bi çözüm bulamıyorum.

• ve çok saçma olacak galiba ama, sonunda sorunu buldum!!!!!!
    hemde formatla hiç bir alakası olmayacak şekilde. şu an ağlayacağım.
    nvidia system tools diye bi program var.
    indirdim ekran kartı çekirdek hızını 800'den 836 ya çıkardım sorun ortadan kalktı. :/ bu kadar basit olmamalıydı.
    "Görüntü sürücü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası da böylelikle bende ki cevabını bulmuş oldu. yardım eden arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
  • quote:

Tüm driverları sildim olmadı. Recovery ile format attım, son durum fotoğraftaki gibi. Hata yine devam ediyor. [ Pc'den izlediğim videolarda hiç bir sorun yok, internetten izlediklerim sıkıntı oluyor.] Formattan önce video bozulunca pc kapanıyordu. Artık kapanmıyor, sadece videonun renkleri değişik değişik oluyor. Diyorum ki driverdan değil, kartta sorun var, o zamanda şöyle bir durum oluyor. Aygıt yöneticisinden driverı tamamen kaldırıyorum, ekran vga'ya dönüyor. Giriyorum videoya hiç bir sorun yok. çok uğraştım fakat bi çözüm bulamıyorum.

Videoya sağ tık ayarlar - Açılan yerde donanım hızlandırmayı kapatınca düzelmesi gerekiyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.