Şimdi Ara

Geforce Experience Oturum Açamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
19.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Geforce Experience yeni bir sürüme güncellendi, güncellendikten sonra da nVidia hesabıyla oturum açmadan hiçbir işlem yapmama izin vermiyor, oturum açmaya çalıştığımda da "Şu anda size oturum açamıyoruz. Sonradan tekrar deneyin." diye bir hata alıyorum. Sürücü güncellemesi de yapamıyorum bu yüzden, giriş yapamadığım için.

Aynı durumu yaşayan var mı?

• Ben google hesabiyla girdim bir sıkıntı olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bendede var çözemedim.çözen varmı ??
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bendede var. düzeltemedim
  • Hocam çözüme ulaşan varmı ?
  • 0kaYY kullanıcısına yanıt
    Eski Gforce Experience driverını geri kurun. Ya da Windows'un dilini değiştirin. İngilizce yapın. Birkaç sene evvel de olmuş böyle durumlar. İşe yarayabilir. Bir de yeni nvidia driver çıkmış. Siz onu güncelledikten sonra mı oldu böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 17 Şubat 2017; 6:08:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Çok garip bir durum benimki. 1 hafta kadar açmamıştım pc yi güncelleme gelmiş.Sonra dedim girip indireyim uyarı verdi çünkü bir baktım giriş yap diyor.Giriş yapmaya çalıştım internete bağlanamıyor falan dedi ama ben oyun indiriyordum.Durdurdum denedim gene olmadı.En son telefonun netini paylaştım başarılı bir şekilde giriş yaptı.
  • Konuyu hortlattık ama bence bu tamamen nVidia'nın o anki sunucularıyla ilgili bir iç hatadan kaynaklanıyor. Sonradan düzeldi bende kendiliğinden.
  • Kaldırıp yeni sürümü tekrar kurun ben öyle çözdüm sorunu.
  • Bir şey soracağım,

GeForce Experience'da hesap oluşturup oturum açmamız şart mı? Oturum açmadan kullanamıyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben telefondan kayıt olup bilgisiyardan girdim sende öyle yapabilirsin
  • beyler bendede şöyle bir sorun var uygulamayı açıyorum giriş yapma yeri geliyor ama bir türlü yüklenmiyor sadece siyah bi pencere olarak kalıyor.

• arkadaşlar merhaba GEFORCE EXPERİENCE normal olarak giriş yapıp oyunlarımı senkronize edebiliyordum fakat güncelleme mi geldi ne oldu ise hesaptan çıkış yapmış ve tekrar giriş yaparken oturumu açamayacağını söylüyor sürekli giriş yaptığım durum yanlış olma ihtimali yok biliyorum yanlış olsa bilgilerim ilk başta uyarı veriyor

ve uygulamanın bana söylediği şu: (Hesabınızın güvenliğini korumak için kimliğinizi doğrulamak üzere f*********n3*@gmail.com adresine bir e-posta gönderdik, lütfen devam etmek için e-postadaki bağlantıya tıklayın.) e postama ne gelen mail var bir uyarı güncelleme geldi ve yapamıyorum eski sürümünü sildim yükledim olmadı yenisini yükledim yine olmadı Nvidia nın google den resmi sitesine de giriş yapıyorum yine aynı yardımcı olacak veya başına gelen birisi varsa halledebildi mi yada sorun neyden kaynaklı arkadaşlar 1 haftadır uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

googleden giriş yaparken de mail kontrol etmemi söylüyor değişen birşey yok...

• Yıllarca AMD kullandım HD3850 1gb 256 bit ddr2 HD7850 2gb 256 bit ddr5 rx570 8 GB 256bit ddr5 son olarak 3060 12 GB kullanıyorum ya Allah aşkına Nvidia'nın yazılımını bu kadar öve öve öve bitirilemeyen ne var hesap bile açamıyoruz hep bir sorun ya driveri kuruyorum çoğu zaman sağ tık yapınca nvidia denetim masası yok sil kaldır tekrar kur ben bu tür sorunları asla ve asla AMD tarafında yaşamadım şuan aldığım tüm ultra grafik FPS'lerini rx570de de alıyordum tek fark DLSS onun içinde 144hz vE tepki süresi düşük monitör ile zevkli geri kalan beş para etmez

• yakupeskn kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunu oynadığınızı bilmiyorum ama dağlar kadar fark var aralarında hocam. 5700 XT seviyesinde neredeyse 3060 12 GB. Driver konusunda AMD tarafı görülüyor hep, haklısınız Nvidia'da oluyor bu tarz sıkıntılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bluelife27 kullanıcısına yanıt

valla sorun devam ediyor oturumm açmaya çalışıyorum e posta hesap doğrulamasında yetkiniz yoktur diyor saçma sapan sorunlar yeminle

valla sorun devam ediyor oturumm açmaya çalışıyorum e posta hesap doğrulamasında yetkiniz yoktur diyor saçma sapan sorunlar yeminle

Oynadığım Oyunlar

herkes r5 2600 için 3060 a darboğaz yapacağını söylüyor ancak ben şuan bu ikili ile birlikte daha darboğaz görmedim ekran kartı %99 kullanımda iken işlemci çoğunlukla %60 larda şimdi bu darboğaz mı oluyor herkes birşeyler diyor bi fanboyluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakupeskn -- 20 Ocak 2023; 14:24:45 >

• yakupeskn kullanıcısına yanıt
    Oynadığınız oyuna göre değişir hocam işlemci kullanımı ve darboğaz durumu. 3060, eski nesilde 2070'e denk bir kart. Ryzen 2600, 2070'e darboğaz yapıyordu, 3060'a da bir miktar darboğaz yapacaktır.

Hocam 5900X 4K'da RTX4090'a dar boğaz yapıyor mu bilginiz var mı?

• Curimo kullanıcısına yanıt
    4k'da yapacağını sanmam, yaparsa da belli bir miktarda olur sadece. Çok işlemciye yüklenen oyun oynamıyorsanız tabi. Oynadığınız oyunlar nedir?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.