Şimdi Ara

## GeForce 9800GTX'in 3DMark 2006 Test Sonucu Ortaya Çıktı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
7.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gtx yalan olmuş resmen.ben zotac amp ve q6600@3.0 ile 13.800 küsür alıyorum.9 serisi kartlar sanırım bekleyenleri çok üzecek bu gidişle.nvidia

atinin zayıflıgını paraya çevirmeye devam etmek istiyor ama bu sefer yemez artık kimse... umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 26 Şubat 2008; 15:24:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eric13

haha 9800gtx in farklı olacağını söyleyen arkadaşlar vardı da bildiğiniz 8800gts nin aynısı allahtan ati var nvidiaya kalsa bi on nesil daha böyle gider

Ati üst düzeyde rekabet edebilseydi bu 9 serisi çok daha iyi olurdu sektörü nvidia yönlendiriyor üst düzeyde rekabet olmayınca tıpkı intelin yaptığı gibi
  • bencede ilk izleminler G92 8800gts den pekte farklı değil, peki şimdi biz napalım fx57 4870 mi bekleyelim onla ilgili varmı bi tiyoo yoksa alalım bi 8800gt 1 gb mı ne dersin

8800gt veya 8800gts de 1 gb model hangileri arkadaşlar..
  • 8800ultra nın önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz bu durumda

eğer ati den beklenen kart gelmezse 1 sene daha tek gpu lu bir kart tarafından geçileceğe benzemiyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

@Tuğer, GPU-Z saçmalıyor gibi bir ifade hem programa hemde programı hazırlayanlara haksızlık olur. Sonucunda GeForce 9800GTX daha piyasaya çıkmamış çalışmaları devam eden bir model. Resmi spesifikasyon bilgileri ışığında GPU-Z yapımcıları programı 9800GTX ve diğer yeni modeller için revize edeceklerdir.

Hakaret mi?

128 paralel işlemcili bir kartın 56 doku birimine sahip olabileceğini düşünüyor musunuz? Bu yazılım neden bu durumu algılayamıyor? 128'in yanına nasıl 56'yı yerleştiriyor?

Her şey bir kenara, G92 GTS ile aldığım şu görüntüye ne denebilir peki?

## GeForce 9800GTX'in 3DMark 2006 Test Sonucu Ortaya Çıktı ##

Oradaki 36.4 GTexel'in 41.6 GTexel olması gerektiğini herkes biliyor.

Ve ben çok sıkılıyorum, bu saçma sapan texture fillrate'li GPU-Z görüntülerinin ortalıkta dolaşmasından. Bu dediğim size karşı değil, ama siz de -çıkmamış kart için kesin yargılardan çekiniyorsanız- en azından bir not düşebilir, "şöyle olmasını bekliyoruz" diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 26 Şubat 2008; 15:13:14 >

• Ya acaba 9800gtx icin bir surucu de mevcut olabilir mi ilerleyen zamanlarda.Cunku cok sacma olmus bu sekilde 8800gtxden daha az performanslı bir 9800gtx.Zamn ne gosterecek bakalım.
  • tamam GTX pofladıda bide şu GT ve GTS den haberler gelsin biraz
  • Bence kart cpu engeline takılmış 3ghz en az 3.5 olmalı.Ama teknik özelliklere bakınca çok fazla birşey beklemek yanlış olur.Önümüzdeki bir yıl 8800 gt ye devam birde oc çaktınmı tadına doyulmaz.Ati ise yalan.Onlar 3870 yongasından dört tane kullanıp 3870 x4 üzerinde çalışsınlar.8800 gt ler ortalığı kasıp kavuruyor.
  • NVIDIA ATI ye acıdı galiba 8800 GTS 512 nin ta kendisi be bu kart (kral çıplak)

Bir dahaki seriye kadar (herhalde 6 ay daha) ATI rahat nefes alacak gibi görünüyor. Biz de 8800 lerin keyfini 1 yıl daha süreriz
  • abim bugunlerde bilgisayar topladı ve 8800gtx aldı diye kendisine kızmıştım ama burada yazılanlara göre o kadar da haksız değilmiş...
    bakalım zaman ne göstericek.
  • 8800GT ye devam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mav1li

Cilalı 8800gtx huzurlarınızda ultra yüksek çözünürlükte tokatlar bunu

Ultranın tokatlamadığı kart mı var azizim!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Pardon ama 3870x2 kaç alıyordu..????

3870x2 ile ben bir makinada denemiştim.Q6600 işlemci, 2 gb 800mhz ram ,asus striker 2 formula anakart ile 13600 almıstı.
  • Bu arada birşey dikkatimi çekti. Gpu-z de forceware 174.16 gösterio. Nvidianın sitesinde bu driver sadece 9600gt için yazıyor ne iş?
  • skor o kadar etkileyici değil, bence 8800 gt ya da 9600 gt daha mantıklı.
  • kumandan sen 8800 ultrayı kaça satıyordun
  • asus maximus extreme anakart...qx6850@3600cpu 2*1 ddr1600ram..3870x2 875/... ve vista
    ilk denemem 18250 puan....
    denemeye devam!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: scarface66

quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Pardon ama 3870x2 kaç alıyordu..????

3870x2 ile ben bir makinada denemiştim.Q6600 işlemci, 2 gb 800mhz ram ,asus striker 2 formula anakart ile 13600 almıstı.
  • quote:

Bence kart cpu engeline takılmış 3ghz en az 3.5 olmalı.Ama teknik özelliklere bakınca çok fazla birşey beklemek yanlış olur.Önümüzdeki bir yıl 8800 gt ye devam birde oc çaktınmı tadına doyulmaz.Ati ise yalan.Onlar 3870 yongasından dört tane kullanıp 3870 x4 üzerinde çalışsınlar.8800 gt ler ortalığı kasıp kavuruyor.

o cpu ylamı işlemci limiti olmuş sen bak bakalım kaç ytl onun fiyatı ..cpu yu satsan araba alırsın hemde recep ivediğin arabasından
  • 8800 serisinden bi farkı yok bencede boğutucuyu değiştirip bize yeni diye kakalıyolar
  • Nvidia üst seviyeyi yönettği için böyle kartlsr çıkırıyor yorumlarına katılmıyorum. Kartın bekleneni verememesi ATİ'nin işine yarar, biraz daha nefes aldırır heralde Nvidia rakip firmaya kıyak geçip , kendi topuğuna kurşun sıkmak isteyecek kadar fantastik hamleler yapmaz ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.