Şimdi Ara

GeForce 266.58 WHQL sürücüsü çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben denemedim ama şu anki hali bu şekilde.

GeForce 266.58 WHQL sürücüsü çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyoberto

quote:

Orijinalden alıntı: yerroner

260.89 ile 3dmark11 performans puanım 3300 küsürdü tam hatırlamıyorum.

Bu sürücüyle test aldım 3450 oldu.

GTX 460 Platinum@800 mhz kullanıyorum.

Palit Sonic Platinum"mu ?

Kullandığın Bios"u söyleyebilirmisin.

Evet.

Gpu-z'ye göre 70.04.1b.00.02
  • bc2 de işlemci degişimi sonucu 80-99 aralıgına gelen gpu kullanımı,bu driver ile genelde 98 de seyrediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Bendeki ekran kartına bir etkisi olmadığını biliyorum.. Bu hafta GTX460 alacağım, o yüzden indireyim bir kenarda dursun.

Konu ile alakası yok ama GTX560 için 1 haftadan az bir süre kala bunu yapmayın bence.
  • bende gt425m var notebook için indirip yüklesem yararını görürmüyüm ?
  • quote:

bende gt425m var notebook için indirip yüklesem yararını görürmüyüm ?

Gözle görülür bir performans artışı bekleme fakat güncel oyunlarda sorun çıkmaması adına kurman faydalı olur
  • GeForce 266.58 WHQL sürücüsü çıktı
  • gene oyunlarda performans artışı uydurması var
  • Nvidia'ya yakışmayan hatalarla dolu sürücü paketi.GTX275 ile 3d vision uygulamasını çalıştırmayı başaramadım , ir vericisini tanımadığı gibi oyunlarıda 3d açamadım.http://uk.download.nvidia.com/Windows/3d_vision_stereo/1.45/NVIDIA_3D_Vision_CD_v1.45_WinVista_Win7_International_whql.zip
    Linkinden 3d vision 1.45 cd versiyonunu çektim 325 mb civarı onun içinden de şöyle bir klasör çıktı ''NVIDIA_3D_Vision_Notebook_CD_v1.38_WHQL_International''
    halbuki ben notebook grafik kartı değil gtx200 serisi seçmiştim.Sonuç uymlu donanım bulunamdı hatası verdi. 325 mb ve zamanım boşa giderken ,NVIDIA_3D_Vision_CD_v1.38_WinVista_Win7_International_whql versiyonuna geri dönmek zorunda kaldım.Bu çinliler dunyanın içine ettiler sonunda , 600 tl 1000 tl verip ürün alıyoruz ya çizik çıkıyor yada bozuk.Ucuz işçiliğin marifeti.Şimdi de yazılımcılar
    muteahhit firmalardan geliyor galiba yazık :/

• win7 puanlaması 7.8 son driver ile herşey güncel ve son hızda. HDD skorumu gözardı edin SSD alacam zaten... (performsa etkisi yok oyunlarda )

GeForce 266.58 WHQL sürücüsü çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 22 Ocak 2011; 0:56:48 >
  • görüntü daha güzel olmuş bu driver ile kalite artmış.bana öyle geldi
  • bende mavi ekran hatası verdi.yüklediğimden bu yana başlangıç onrama yapıyor.
  • 470 de sizdede takımalar oluyormu ?
  • gtx 260 palit sonic kullanmaktayım fakat bu sürücüyü yükledikten sonra Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye ekran kararması gibi bi sorunla karşılaştım sanırım bir sorun var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.