Şimdi Ara

Geçen sene de Lys-5'e girmiş olanlar (DİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene de lys-5'e girmiş olanlar durum değerlendirmesi yapabilir mi zorluk yönünden.
    2013 ve 2014'ü kıyasladığımızda boğaziçi çeviribilim'de bile yaklaşık 17 puanlık bir düşüş var, ege tercümanlıkta bu 20'yi geçiyordu.

• 2013-2014 Sınavlarının testlerini alıp çözmüştüm.2013'te 7 yanlış 2014'de 9 yanlış çıkmıştı.2015 LYS 5 sınavının sorularının tamamı açıklandı ve 4 yanlış saydım.Bence bu sınava zor diyenler FEM'in denemelerini çözmemiş.bir tek bana mı bu kadar kolay geldi anlamış değilim hele bu sınava önceki yıllardakinden daha zor olmuş diyenlerin kafasını yaşamak istiyorum.Vocabulary neredeyse yoktu bu sınavda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheogorath -- 15 Haziran 2015; 19:07:22 >
  • çıkmış olanları çözmek ayrı sınava girmek ayrı.
    mesela ben 13'ü 75 dakikada 2 yanlışla bitirmiştim sınava girmekle aynı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terrakic

çıkmış olanları çözmek ayrı sınava girmek ayrı.
    mesela ben 13'ü 75 dakikada 2 yanlışla bitirmiştim sınava girmekle aynı değil.

Sınava girdiğim halde girmeden çözdüğüm çıkmış sorulardan daha iyi yaptım diyorum dostum...
  • okul 85, ygs'den 82 net ve yds'den 78 net ile çeviribilime girebilme olasılığı nedir, yeni konu açmak istemedim. geçen seneki düşüş devam eder mi, 600lerdeki sıralama 800-900lere kayar mı çünkü bir de dilbilim bölümü açılmış onu da yazanlar olacaktır. ben çeviribilim okumak istiyorum ama sırf boğaziçi diye ide'yi de yazacağım, aldığım risk büyük mü olur acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.