Şimdi Ara

Gearbest Original 10000 mAh Xiaomi Powerbank+ Xiaomi Mi Key 12.59$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Yaklaşık 2 ay önce Banggood'dan 11.99$'a aldığım 10000 Mah PowerBank hala canavar gibi çalışmakta. Canavar gibi derken bende bulunan LG G2 cihazı %10 bataryada iken 3 defa tam olarak doldurmakta. Arkadaşlarımda almayı düşündüler ama fiyat şu an sitede 16.99$. Ürünün fiyatını düşmesini beklerken Gearbest sitesinde altta verdiğim ürünü gördüm. Altta verdiğim linke tıkladığınız vakit "Battery Protective Cover" başlıklı silikon powerbank koruması karşınıza çıkacak. Sitede aşağı doğru indiğiniz vakit "Buy Together & Save:" bölümünde bulunan "Xiaomi" powerbank dışındaki ürünlerin tikini kaldırdığınız vakit silikon ile 10000 Mah Xiaomi powerbank toplam 13.96$ olmakta. Bence fiyat çok iyi. Türkiye'de geçerli şu anlık kur ile 41,52TL gibi bir fiyata gelmekte. Düşünen arkadaşlar için önerilir.

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_232156.html

Yeni link:

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_234924.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tektonik1907 -- 30 Ocak 2016; 14:17:51 >

• Hocam teşekkürler, sipariş geçtim şimdi. Fakat takipsiz almak istemedim +2 dolar ekstra vermiş oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgicc

Hocam teşekkürler, sipariş geçtim şimdi. Fakat takipsiz almak istemedim +2 dolar ekstra vermiş oldum
    Gearbest Banggood tarzında mı acaba? Güvenebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2089B543

Gearbest Banggood tarzında mı acaba? Güvenebilir miyiz?

Alıntıları Göster
    Banggood olaydı iyiydi ama Gearbestten asla alışveriş yapmam. O kadar sorunlu alışveriş örnekleri var artı olarak benim yaşadıklarım..

Amma güzel fiyat ona bir şey demem
  • Güvenilir bir site hocam ben daha önce de alışveriş yapmıştım. Tabi yine de almadan ürün ve satıcı yorumlarına bakıp almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgicc

Güvenilir bir site hocam ben daha önce de alışveriş yapmıştım. Tabi yine de almadan ürün ve satıcı yorumlarına bakıp almak lazım.
    Site noktasında aklında soru işaretleri olan arkadaş varsa site güvenilir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tektonik1907

Site noktasında aklında soru işaretleri olan arkadaş varsa site güvenilir arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    daha yeni aynı ürünü banggod dan 11.60 dolara aldım. mailime reklam olarak gelmişti ürün fiyatı 13 dolar diye. benim de zaten 3 dolar kuponum vardı nerde harcayayım diye düşünüyordum. 1,60 dolar da takip koduna verdim. geldi 11,60 dolara. ama paypal kartımdan 35,91 çekti. ne kadar uğraştıysam ödeme türünü paypal kuru hesaplasın seçeneğinden çıkaramadım ve paypal doları 3,1 tlden işlem yaptı.yine de iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: cobane

daha yeni aynı ürünü banggod dan 11.60 dolara aldım. mailime reklam olarak gelmişti ürün fiyatı 13 dolar diye. benim de zaten 3 dolar kuponum vardı nerde harcayayım diye düşünüyordum. 1,60 dolar da takip koduna verdim. geldi 11,60 dolara. ama paypal kartımdan 35,91 çekti. ne kadar uğraştıysam ödeme türünü paypal kuru hesaplasın seçeneğinden çıkaramadım ve paypal doları 3,1 tlden işlem yaptı.yine de iyi fiyat

Dostum nasıl yaptın ya ? Ben banggooddan bakınca 17 dolar gozukuyor? 10 doalr altlımıtlı 5 dolar çekım var kullanayım hemen :))
  • Alttaki linkte konuyla ilgili paylaşım mevcut.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106839861&p=105
  • quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

quote:

Dostum nasıl yaptın ya ? Ben banggooddan bakınca 17 dolar gozukuyor? 10 doalr altlımıtlı 5 dolar çekım var kullanayım hemen :))

Alıntıları Göster
    valla hocam şimdi siz deyince ben de baktım hakkaten 17 dolar görünüyor ama dün bana bir mail göndermişlerdi. o mailde 13 dolardı ve ben o mail üzerinden gidip o fiyata aldım. sanırım bana özel bir kampanya

• quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

quote:

Alıntıları Göster
    Hocam kupon koduyla düşüyordu fiyatı yanlış hatırlamıyosam SMART12 idi kod bi deneyin geçmediyse geçerlilik süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: mollamt

Hocam kupon koduyla düşüyordu fiyatı yanlış hatırlamıyosam SMART12 idi kod bi deneyin geçmediyse geçerlilik süresi

Alıntıları Göster
    Altta verdiğim linkten aynı satın alma ile yapıldığı vakit fiyat 12.59$ olmakta.

http://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_234924.html

• tektonik1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Çok teşekkür ederim, 13,96 USD' dan 1 adet sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Çok teşekkür ederim, 13,96 USD' dan 1 adet sipariş verdim.
    Gearbest'in kötü ününden dolayı göze alamadım ve Banggood'dan aldım 3 dolar fazlasıyla.
  • Sitenin ününde herhangi bir sorun yoktur. Siteden şu anda kadar 5 adet ürün aldım ve ürünlerin hiçbirinde en ufak bir sorun çıkmadı. Tercih meselesidir tabi ama 3$ az değil. Üstelik TR dolar kuru yüksek iken.
  • quote:

Sitenin ününde herhangi bir sorun yoktur. Siteden şu anda kadar 5 adet ürün aldım ve ürünlerin hiçbirinde en ufak bir sorun çıkmadı. Tercih meselesidir tabi ama 3$ az değil. Üstelik TR dolar kuru yüksek iken.
    arkadaşlar tamam ürünü aldık ve paketi açtık ve ürün arızalı yada hatalı vs. vs.
    sorunlar çıktı. garanti durumu nasıl ve bu tip sorunları nasıl halledebiliriz ?
  • Merhaba.
    Benim sipariş dün geldi ve anında arkadaşa 50 liraya verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Benim sipariş dün geldi ve anında arkadaşa 50 liraya verdim.

ürün orjinal mi iyice baktınız mı? gearbestin çakma ürün gönderdiğini yazanlarda olmuş internette
  • Arkadaslar gearbest ten aldigim xiaomi 10000 powerbank iphone 5s imk 2 kez tam birde %80 sarj etti iki kez denedim ve telefonumu orginal iphone lightnkng ile sarj ediyorum bu normal mi sizce ? Bu durumda ticket mi acayim dispute mi ? Paypal ile yaptm alisverismi ve powerbanki da 10 saat sarj etmeme ragmen 6250 mah kapasitesinj yakalayamadim. Yardimci olursaniz sevinirim.
  • quote:

Sitenin ününde herhangi bir sorun yoktur. Siteden şu anda kadar 5 adet ürün aldım ve ürünlerin hiçbirinde en ufak bir sorun çıkmadı. Tercih meselesidir tabi ama 3$ az değil. Üstelik TR dolar kuru yüksek iken.

sitede de sorun var belki ama çin postasında da sorun olabilir.

ağustosta mi usb led aldım, kargoya verildi dediler, 3 ay geçti gelmedi mesaj attım, tamam yenisini gönderelim dediler, 2 hafta sonra 3 ay önce aldığım ürün geldi, ama üstünde 30 ağustos ile ilgili bir kargoya verilme damgası, sonrasında 3 ay ileri bi tarihli bir damga daha vardı :)

artık kargo 3 ay biyerde bekledikten sonra akıllarına geldi göndermek. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.