Şimdi Ara

gearbest caki alan var mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gearbest uzerinden caki-bicak alan var mi? 11 dolar fiyati yaninda kulaklik ve telefon tutucu var toplam 20 dolar gumrukten gecer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bildiğim kadarıyla yasaklı ürün kategorisinde o yüzden paketiniz açılırsa size ulaşmayabilir.
  • miyankizu kullanıcısına yanıt
    hocam acilip incelenince gidip aliniyor bir adam almis ama ben gittigimde bana verirler mi yastan dolayi

• aliexpressten karambit almıştım gümrüğe girdi açıldı ve kamp ta kullanılabiliriği yüzünden elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkm5838

aliexpressten karambit almıştım gümrüğe girdi açıldı ve kamp ta kullanılabiliriği yüzünden elime ulaştı.

peki dostum gumruge gitmen gerekti mi, bide boyu kac cm bicagin

• efbiyay kullanıcısına yanıt
    20 cm hayır zaten gelecekti ama babam yakındı ptt ye oda gitmiş almış söylemişler böyle böyle diye
  • alacağın bıçağın da ne tür bir bıçak olduğu önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkm5838

alacağın bıçağın da ne tür bir bıçak olduğu önemli

caki dostum ganzo g727 kapali hali 11 acik hali 20.5cm

• mkm5838 kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi misin?Benim de yaklaşık 1 ay önce karambit gümrüğe takıldı ramazan diye gidip alamadım geri gitti ne iade geldi ne de bıçak uğraşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spreyboyanıniçindekibilye

Hocam ciddi misin?Benim de yaklaşık 1 ay önce karambit gümrüğe takıldı ramazan diye gidip alamadım geri gitti ne iade geldi ne de bıçak uğraşıyorum.

gearbest iade yapmiyor mu yani

• efbiyay kullanıcısına yanıt
    Hayır yapıyor ben aliexpress'ten aldım satıcı parayı iade etti ama normalde olmaması gereken bir pürüz çıktığı için gecikti.
  • hocam birazda şansa bağlı. Kiminki hiç gümrüğe girmeden geçiyor kiminki gümrüğe girip geçiyor kiminki de geçmiyor :)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.