Şimdi Ara

Ge60 Alıcam Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/msi-ge60-0nd-454tr-ge60-notebook-core-i5-25ghz-8gb-750gb-156-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=64376

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum nasıldır ? Forumda bazıları konular açmış hatalarla ilgili bütün bilgisayarlarda var mı bunlar ?

• Kardeş ben de senin gibi bu modeli almayı düşünüyorum.1 aydan fazla araştırdım.nasip olursa bidahaki aya alıcam.ben performansa önem verdiğim için bunu alıcam.birkaç sorunu varmış eski modellerde.o da çözülüyor.tavsiyem performansa önem veriyorsan bunu al.ama vatan dışında bi yerden al.hem daha ucuza hem de yanında harddisk hediyesi var.hizlial ve sanalmarketimde.

eğer dış kasaya önem veriyorsan ve çok oyun oynamam diyorsan(çok oyundan kastım yeni oyunlar bkz.crysis3) lenovo y500 sli kartılı vardı.onun kasası daha iyi.
    bence bu ikisi var bu klasmanda ama ge60 daha ağır basıyo.
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan oyunları oynamak istiyorum ve notebook istediğimden bu ürünü beğendim.
    Kasada da ben kötü bulmadım kasayı,güzelde bulmadım ama önemli olan içindeki olduğu için pek bir şey farketmiyo :D Teşekkürler
  • Mükemmel olan hiç sorunu olmayan notebook bulmak zor bu fiyatlarda. Ben GE60 kullanıyorum ve öneririm , sorunları var ama hepsinin çözümü var ve kolay. Şuan gayet memnunum
  • egekocabas E kullanıcısına yanıt
    her ürün seçiminde neye ihtiyacın olduğunu çok iyi belirleyeceksin.oyun için bu laptop bu fiyata neredeyse mükemmel.
    dediğim gibi vatandan alma.internette çok daha uygun fiyata bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 27 Haziran 2013; 23:23:24 >
  • 6 ay olacak alalı daha bi sorununu görmedim :)
  • daha ucuza freedos alabilirsin
  • Sanalmarketim.com güvenli bir site midir?

Eğer güvenliyse ben de bu siteden GE70 almayı düşünüyorum sizce GE70'ten daha mı iyi?

Benim istediiim bilgisayarda oyunun ayarları 1920x1080 ayarlanıp ve ekran kalitesinin hepsi ultradayken bilgisayarın hiç kasmaması

GE70'te bu mümkün mü? Ya da MSI G serisinden başka bir bilgisayarda olabilir.

Yrdımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarketim sitesine güvenebilirsiniz. hem işlemler hızlı yapılır kargo elinize çabuk gelir hem de genelde piyasaya göre daha ucuzdan satar çünkü freedos'tur orjinal işletim sistemine para vermek zorunda kalmazsınız.

ge70'in hangi modeli?

ultradayken ge60'ın burdaki modeli ile kasmadan oynamak mümkün. bununla ilgili forumda epey inceleme videosu koymuş arkadaşlar sağolsunlar :)

bu fiyatta benzer performansı sunabilecek ürün lenovo y500 dür (sli'li modeli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

Kardeş ben de senin gibi bu modeli almayı düşünüyorum.1 aydan fazla araştırdım.nasip olursa bidahaki aya alıcam.ben performansa önem verdiğim için bunu alıcam.birkaç sorunu varmış eski modellerde.o da çözülüyor.tavsiyem performansa önem veriyorsan bunu al.ama vatan dışında bi yerden al.hem daha ucuza hem de yanında harddisk hediyesi var.hizlial ve sanalmarketimde.

eğer dış kasaya önem veriyorsan ve çok oyun oynamam diyorsan(çok oyundan kastım yeni oyunlar bkz.crysis3) lenovo y500 sli kartılı vardı.onun kasası daha iyi.
    bence bu ikisi var bu klasmanda ama ge60 daha ağır basıyo.

ee kardeş bende 1 yıldan beri araştırıyorum nerdeyse msi alacaksan
    msi ge 60 412 tr modelini alacaksın vatandada pc alma ordakiler hep boot sorunlu cıkıyo sanalmarketimden yada pcdepodan al
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayalp

sanalmarketim sitesine güvenebilirsiniz. hem işlemler hızlı yapılır kargo elinize çabuk gelir hem de genelde piyasaya göre daha ucuzdan satar çünkü freedos'tur orjinal işletim sistemine para vermek zorunda kalmazsınız.

ge70'in hangi modeli?

ultradayken ge60'ın burdaki modeli ile kasmadan oynamak mümkün. bununla ilgili forumda epey inceleme videosu koymuş arkadaşlar sağolsunlar :)

sen kesin sanal marketde çalışıyon hacı

• Öyle olsa almak istediğim ge60 2oe modeli için ramazan sonrasını beklemek zorunda kalmazdım @sahinizgi05

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinizgi05

quote:

sanalmarketim sitesine güvenebilirsiniz. hem işlemler hızlı yapılır kargo elinize çabuk gelir hem de genelde piyasaya göre daha ucuzdan satar çünkü freedos'tur orjinal işletim sistemine para vermek zorunda kalmazsınız.

ge70'in hangi modeli?

Artık vatandakilerde Boost sorunu yok
    Ayruyetten yanında 3 oyun keyı hediye veriyorlar
    (hitman absolution,firewall ve wow dü herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: sahinizgi05

quote:

ge70'in hangi modeli?

Artık vatandakilerde Boost sorunu yok
    Ayruyetten yanında 3 oyun keyı hediye veriyorlar
    (hitman absolution,firewall ve wow dü herhalde

kardeş orda çalışıyo olsan bile adamlar sipariş etmemişki yerine gittim ben sordum orda çalışıyo olsan bile alamazsın

• Sonuçta bilgisayar üretilmiş raflarda yerini almıştır anlaştığı yerlerde bi sanalmarketim çalışanı olsam özel bir sipariş ile kendime bi güzellik yapardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.