Şimdi Ara

gazi ve engelli kampanyasiyla ilgili sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben bu kampanya hakkinda bilgi istiyorum uye olan varsa, ben de uye olmak istiyorum, daha once hic kullanmadim digiturk
    simdi acaba giris paketi+ dizi paketi alabilir miyim sadece ve alabilirsem ne kadar oderim toplamda?
    bu getirdikleri kutu icin ayrica bir kira aliyorlar mi mesela? bir de hd icin 7 tl odemek lazimmis filan demisler bazi yerlerde, ama ben hd almak istemiyorum bu durumda , herhalde zorunlu degildir bu degil mi?
    bir de ne kadar taahut yapiliyor? kullananlar varsa paylasirsa sevinirim cok tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• taahhüt vermenize gerek yok 10 lira giriş + 11.5 lira dizi ödemeniz olur toplamda 21.5 lira çıkar faturanız. kurulum sırasında servise 35 lira verirsiniz bir kereye mahsus. kutuya ödeme yok hd zorunlu değil o sizin zevkinize kalmış. anten eutelsata bakacak önce bunu ayarlayın yoksa servis extra ücret alır. ben üye olurken kampanya vardı anten kurulumu digiturke aitti iki yıl kalınca bana ait oldu ve öyle kullanıyorum. arayın digiturku bu konuda yeni bir kampanya varsa yararlanmak istediğinizi söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

taahhüt vermenize gerek yok 10 lira giriş + 11.5 lira dizi ödemeniz olur toplamda 21.5 lira çıkar faturanız. kurulum sırasında servise 35 lira verirsiniz bir kereye mahsus. kutuya ödeme yok hd zorunlu değil o sizin zevkinize kalmış. anten eutelsata bakacak önce bunu ayarlayın yoksa servis extra ücret alır. ben üye olurken kampanya vardı anten kurulumu digiturke aitti iki yıl kalınca bana ait oldu ve öyle kullanıyorum. arayın digiturku bu konuda yeni bir kampanya varsa yararlanmak istediğinizi söyleyin

cok tesekkurler,
    peki sadece giris paketi almak mumkun mu 10 liraya yoksa illa platin paket denen seylerden secmek zorunda miyiz? kusura bakmayin sorup duruyorum ama kendilerine bu konuyla ilgili kac defa email attim nafile

bir de anten meselesiyle ilgili, benim sitede/apartmanda digiturk kullananlar var gene de bir sey yapmam lazim mi ozel?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oscarwilde1510 -- 14 Eylül 2015; 20:17:13 >

• giriş paketide alabilirsiniz 10 lira. tv destekliyorsa hd servis isterseniz +7 lira.
    komşularınızın nasıl seyrettiklerine bağlı çatıda ortak anten varsa sizde seyredersiniz servis geldiğinde bunu ayarlar. yok eğer hepsi kendi antenlerini kullanmışsa sizde mecbur kendinize anten taktıracaksınız
  • cek tesekkurler...
    son bi sey daha sorsam, dilediginzaman izle diye ucretsiz bir servis varmis, internet sitesine arastirdim, benim evde uydunet yuksek hizli ve kotasiz internetim var wifi kullaniyorum, normalde televizyona laptopumu baglayip dizi/film izliyorum surekli, direk internet uzerinden tv izleme fikrini sevdim.
    ama web sitesinde sadece dilediginzamanizle ozelligi olan kutularla kullanilabilir diyor, su su modeller diye de yazmislar, simdi ben yeni uye olunca bana getirecekleri kutu bunlardan mi olacak, internete girme ozelligi oluyor mu? yoksa bu hizmetten yararlanmak icin de ozel bir basvuru mu yapmak lazim nasil olacak?

• özel başvuruya gerek yok ama şu şekilde çalışıyor bu servis. hangi paketlere üyeyseniz dilediğin yerdede onları seyredebiliyorsunuz. mesela film paketine üye olursanız (11.5 lira) dilediğin yerde o bölüm size açılıyor. ister tv den tabletten pc den yada cepten bunları seyredebiiliyorsunuz. TV den seyredebilmek için kutunuzun IQ özellikli olması lazım başvururken humaks 9504 kutu isteyin bana göre digiturkun en iyi stabil çalışan kutusu sizin işinizi görür. tabi bu kutu hd özelliğinide detekliyor onu ilerde aktif ettiririm dersiniz
  • cok tesekkurler, internetten basvuru yaparsam eger, boyle bir kutu secimi yapabiliyor muyum? yani ben gidip bire bir basvuru yapamayacagim cunku, evden pek cikamiyorum, internet uzerinden basvuru yapmak istiyorum mumkunse
  • telefonla basvuru yapabilirsiniz bu sayede hem isteklerinizi soylersiniz hemde akliniza takilan son sorularida sorup ogrenebilirsiniz. 0212 4737373 digiturkun telefonu burdan sizi yonlendirirler. anten konusunu ve humaks 9504 u netlestirin kurulum yapilmadanda bisey imzalamayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istediginiz paketleri
    fiyati
    anten konusunu
    hd olmadan diledigin yerde servisi icin humaks 9504 u
    servise vereceginiz bir kereye mahsus ucreti
    vb akliniza takilan herseyi sorun ordaki gorusmeler kayit altina aliniyor iciniz rahat eder. kesin cevap vermezseniz soyledikleri karsisinda yine burdan yazin bilgim dahilindeyse cevap verip tavsiyede bulunabilirim konunuzu takip ediyorum kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok tesekkurler yardimlariniz icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.