Şimdi Ara

Gazete Bayisi [ Newsstand ] için Türkçe Dergi ve Gazeteler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
8.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkbaba17

quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Baslik yaniltici olmus

+1

+2
  • Turkcell-Dergilik ücretsiz dergiler mevcut.
  • Su an LOG dergisi newsstand üzerinden okuyabiliyor ve orada bulunan tek türkce dergi..
    Umuyorum Turkcell vodafone un dergi uygulamaları ve ayrica hürriyet sabah vb gazeteleri newsstand de goruruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

esas lanet durum newsstand'in ikonunu klasör içine taşıyamıyoruz. illa ekranda görmek zorundayız

cihaz jb li ise cydia dan infiniti folders yadan folders in folders diye eklentiler mevcut o şekilde deneyin klasöre atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Su an LOG dergisi newsstand üzerinden okuyabiliyor ve orada bulunan tek türkce dergi..
    Umuyorum Turkcell vodafone un dergi uygulamaları ve ayrica hürriyet sabah vb gazeteleri newsstand de goruruz

ben bulamadım bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Su an LOG dergisi newsstand üzerinden okuyabiliyor ve orada bulunan tek türkce dergi..

ben bulamadım bunu.

Turkcell Dergilik uygulaması iş yapar nitelikte.. bir deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

ben bulamadım bunu.

Turkcell Dergilik uygulaması iş yapar nitelikte.. bir deneyin derim.

Turkcell dergilik ve vread zaten bende var da. Acaba standın içine koyabilmek için indirebileceğimiz Türkçe birşey yok mudur? Onu merak etmiştim. LOG bulamadım çünkü.

• Log'u ben de bulamadım. Turkcell dergilik ise baya kasıyordu benim 3gs i....
  • LOG su an sadece iPad uzerınde var iPhone larda yok
  • Mesela radikal gazete uygulamasını bunun icinde göremezmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

Mesela radikal gazete uygulamasını bunun icinde göremezmiyiz?

hayır, gazete bayisi üzerinden sadece uygulamanın içerisindeki kaynaklara erişebiliyoruz.. farklı kaynaklar istersek alternatif programlara ihtiyacımız oluyor.. Turkcell Dergilik, dMags gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

Mesela radikal gazete uygulamasını bunun icinde göremezmiyiz?

hayır, gazete bayisi üzerinden sadece uygulamanın içerisindeki kaynaklara erişebiliyoruz.. farklı kaynaklar istersek alternatif programlara ihtiyacımız oluyor.. Turkcell Dergilik, dMags gibi.

Teşekkür ederim. İcine uygulama koysak güzel olurdu.
  • bilmem reklam mı olur ama shift delete net uygulaması newstand içinde ve çok güzel bi dergi.

ayrıca distro denen bi dergi var içeriği ücretsiz ve harika. ing dilinde lakin bütünüyle teknoloji olduğu için anlamakta ve yorumlamakta zorluk çekmeyeceksiniz.

yazdıklarımın 2side ipad için..

sayfanın ilk mesjalarında vread app dan bahsedilmiş bu uygulama venim ipad ve ıphone var ama newstand klasörü içinde değil. sizlerde içindemi çünkü ben öyle anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küfrettin -- 14 Şubat 2012; 22:44:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

vodafone zaten vread uygulamasıyla benzer bişey yaptı cok basarılı deil ama güncellenirse iyi olacak

Turkcell dergilik te var
  • Dergilik cok yavas
  • Türkçe dergiler çıktımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan7735

Türkçe dergiler çıktımı

Su an iPad icin LOG dergisi ve ayri uygulama olarak turkcell dergilik uygulaması var
    Gazete olarak ise hürriyet radikal ve milliyet göze carpiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SDN Teknosa dergisi çıkmış, ücretsiz iniyor gazete bayisine.
  • Galatasaraylılar Derneği tarafından çıkarılan Sultani ve Galatasaray Üniversitesi gazetesi de ücretsiz sunuyor.

Ayrıca Galatasaray dergisi de 4 dolar karşılığında appstore'dan indirilebilecek yakında.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan7735

Türkçe dergiler çıktımı

Su an iPad icin LOG dergisi ve ayri uygulama olarak turkcell dergilik uygulaması var
    Gazete olarak ise hürriyet radikal ve milliyet göze carpiyor

Peki bu gazeteler kitapligami iniyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.