Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Garmin Viago alıllı telefon uygulaması 2 TL, çevirimdışı harita 18 TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar canlı trafik almama rağmen kullanamıyorum, bu programı kullanan ve canlı trafik satın alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Appstore TR'den kalmış bu uygulama; bende mi yanlış görünüyor?
  • Arkadaşlar bu yazılımı aldık fakat herhalde artık satılmıyor,güncelleme yapılmıyor.konuyu hortlatacağım ama bazı haritaları silmiştim şimdi o haritaları indiremiyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskader

Arkadaşlar ben uygulamayı aldım.
    Şuan ki haliyle yandex gibi online olarak çalışıyor. Haritayı almayı sizin isteğinize bırakmış Avrupa haritası 17 tl olarak gördüm.
    Şöyle ki yurtdışına çıkmayan biri olarak sadece türkiye haritasını alma opsiyonu olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Adres bulma kısmı evet garmini sybianda kullanmıştım ona benziyor. (En Yakın Kavşak Sadece garmin de var galiba :) )

Selamlar,
    Türkiye haritası Avrupa Haritasıyla bütünleşik; aslında Türkiye fiyatına tüm Avrupa haritasını almış oluyoruz.
    Paylaşımınız için teşekkürler

• Birisi sormuş, aşağıdaki cevap gelmiş:
    yani uygulamanın yeni satışı yok ama güncellemeler ve uygulama içi satın almalar devam edecekmiş.

Ama ben denedim uygulama içi satınalma google play store çalışmıyor ama apple app store da çalışıyor.
    google app store daki sorunla ilgili de ben bir mail attım sorunu bildiklerini ve üzerinde çalıştıklarını bildirdiler.

"Thank you for contacting Garmin International.

We have pulled Viago from the Google Play store, but existing users will continue to be able to use the app without any limitations.
    They will still receive mapping updates, can continue to make In-App Purchases and will be able to re-install the app from the Apple
    App Store or Google Play Store as needed (as long as the same account credentials used to purchase the app originally are used).

With Best Regards,

Britton

Customer Care - Automotive Team
    Garmin International"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagozgilh -- 4 Mart 2015; 9:01:11 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.