Şimdi Ara

Garmin Nuvi 2567LMT Navigasyon Cihazı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlığında da belirttiğim gibi Garmin Nuvi 2567LMT Navigasyon Cihazını almayı düşünüyorum. aslında tam almak üzereydim kısa bir araştırma yapayım dedim. fakat kafam iyice karıştı. Bu konularla ilgili çok fazla bilgim yok. o yüzden sizden destek almak istiyorum. Satış temsilcisi olarak görev yaptığım ve iş hayatımın yüzde 90 nı yollarda geçtiği için benim için en önemli özellik trafik sıkışıklığı uyarısı. belli araştırmalarım neticesinde bu cihazda karar kıldım fakat araştırmalarım esnasında başarsoft haritasının çok öne çıktığını gördüm. anladığım kadarıyla benim almak istediğim cihazda navteq harita mevcut. işim gereği şehir merkezinden köylere, taşra kesimlere kadar dolaşıyorum. sizce bu konuda sıkıntı yaşarmıyım. cihaz bana göre biraz pahalı olduğu için riske girmek istemiyorum. konu ile alakalı 2. sorum ise bu cihazda bulunan Bluetooth özelliği telefon ile konuşmayı sağlıyor mu?
    Eğer bu cihazı kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa çok sevinirim. ayrıca istediğim özelliklere sahip başka bir cihaz öneriniz varsa belirtirseniz çok memnun olurum. şimdiden çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.