Şimdi Ara

Garantisi devam eden araca lpg taktırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2015 model hyundai i10 aracıma lpg taktırmak niyetindeyim.
    Lpg sonrası aracın bazı bölümleri garanti dışına çıkacak malum.
    Peki lpg sonrası Hyundai servisleri (özellikle bahçelievler servisi) periyodik bakımlarda araca bakmamak gibi bir tavırda bulunuyorlar mı
    Peki malun aracın motor aksamı garanti dışı kalıyor, bu durumda periyodik bakımların yetkili serviste yaptırmanın bir esprisi kalıyor mu

• Bence bakımların yetkili servisde yaptırın ki iyi niyet maddesinden dolayı aracın diğer garantisinde servis bunu muhakkak dikkate alıyor bu önemlidir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Yusuf Bey merhaba. Seat Leon 1.2 tsi 110 hp yeni 2016 model araçlar için prins sıvı sistem lpg uygulaması var mı? Prins Hollanda sitesinde baktım ancak 110 hp için göremedim yanlış değilsem. Ancak bu olmayacağı anlamına da gelmez değil mi? Bende Ford Focus var ve aracımı değiştirmek istiyorum bu konu netleşse daha iyi olacak. Benzinine yetişemem diye düşünüyorum her ne kadar ufak hacimli motor olsa da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Conqueror26 merhaba öncelik aracın motor kodunu görmek benim için önemli etkendir Türkiye de ilk Tsi motor Prins sıvısistem montajı tarafımdan yapılmıştır benim açmış olduğum başlıkda Prins sıvısistem uygulama yapılan en son araçlar başlığında aracın montaj resimleri mevcuttur hertürlü teknik konuda bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan İzmir 05355595572 selamlar saygılar sunuyorum efendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.