Şimdi Ara

Garanti Özel Bankacılık için ne kadar mevduat gerekiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette herhangi bir bilgi bulamadım.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    2024 yılı itibari ile 5.000.000 TL veya muadili (döviz, fon vs.) olması yeterlidir. Sene içerisinde limitler değişebilir, ekonomik kriz bu kadar alevlenmeden önce 250.000$ sabit isteniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Aralık 2023; 0:17:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bilgi için, ben daha düşük zannediyordum. Şu an görebildiklerimden en yükseği QNB yapmış 6 milyon ile, ya da daha güncellememiş olabilirler.

Genelde en yüksek Yapı Kredi oluyor hocam, değişmişte olabilir ama aralarında en iyi hizmeti kimin verdiği konusu müşterinin ihtiyaçlarına göre değişir.

QNB hakkında çok bilgi sahibi değilim, belki de en yüksek onlardır ama tabi sundukları ayrıcalıkları da bilmek lazım.

İnternette çok detaylı bilgiler yazmıyor. Mesela Garanti, müsaitliğe göre bağlı olduğunuz ÖB şubenizde ücretsiz istediğiniz boy kasa hizmeti veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Aralık 2023; 0:30:34 >

Hocam peki Yapı Kredi'nin özel bankacılığı için ne kadar mevduat gerekiyor? Bir bilginiz var mı?

Hocam Garanti, İş Bankası 2.000.000 TL civarındayken Yapı Kredi 4.000.000 TL istiyordu. Tam olarak bilmiyorum ama diğerlerinden hep fazlaydı.

Herhangi bir özel bankacılık şubesini arayıp sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 25 Aralık 2023; 14:32:40 >

Anladım hocam, teşekkür ederim  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.