Şimdi Ara

Garanti Kapsamı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size başımdan geçenleri tek tek anlatçam ve bana doğru bilgiler vermenizi istiorum

şimdi bundan 1-2 ay önce kadar hp pavilion dv6 2005et modelli bi laptobum vardı :D

oyun oynarken kapanmaya başladı ilk baş soğutucu aldım kapanmama süresini 5dk artırdı

bilgisayarı açıp tamamen temizledim

bu toplam 1 saat kazandırdı ancak sonra 5dk arayla kapanmaya başladı

ertesi gün tanıdığım bilgisayarcıya getirdim baktılar bişe anlamadılar pcyi açtılar sonra

ana kartında sorun var dediler tamir olur ama 300 lirayı bulur dedi

sonra başka bilgisayarcıya getirdim orasıda tanıdıktı ilk açtıklarında işlemcinin fanında sorun var 50tlye yeni takalım dediler

tmm dedim ertesi gün gittim anakartmış dediler ve aynı fiyatı söylediler bilgisayarın garanti belgesini aradım bulamadım

2 gün sonra garantisini buldum bilgisayarı aldığım yere yolladım orası garantiye yollıcaz dediler

2 hafta geçti hiçbir bilgi alamadım sonra pcyi yolladığım yeri aradım bilgisayar garanti dışı dediler

gitmişler pcyi tamirciye vermişler maaliyeti 250 300 arası dediler

bende kızdım garantiye yollıcaktınız dedim

sonra tmm yollarız dediler aradan 2 hafta geçti faturada pcnin seri nosu yazmıodu

garantiye yolladık dediler ama ben inanmadım pcnin seri numarasını istedim ve

verdiler dedim bilgisayar ordaki seri numarasını verebiliyosunuz adam dedi faturada hata var

bende dedim yeni fatura yapın seri no girin bu ürün bizden alınmıştır yazın

tekrardan cashe imza atın dedim tmm dediler ve sonra yolladık dediler 1 hafta önce aradığımda yollamışlar heralde bilmiyorum

yarın hpyi arayıp yollamışlar mı diye sorcam ama bu bilgisayar garantiye girer mi girmez mi hiçbir bilgim yok

bilgisayarın klavyesin 4 tuş eksik sizce garantiye girer mi girmez mi? acil yardım

ve bilgisayar kullanıcı hatasından bozulduysa hp bi sürpriz yapıp tamir eder mi ?

• Yardım etçek yok mu?
  • hp bilgisayarı karantiye göndermen için garanti belgesi faturası olmasına gerek yok direk hp arayıp gönderseyin evinden gelip alıyorlar. garanti kapsamında onarımı yapılırdı, göndermedisen o şeklide yap gönder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.