Şimdi Ara

GARANTİ BANKASI PARACARD KULLANICILARI DİKKATİNE !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garanti Bankasının Paracard (ATM) kullanıcısı olan müşterileri için uyguladığı "KURUŞ YOK" kampanyası var. Yıllardır bu kampanyadan faydalanıyorum. Kampanya bilgilendirme linki şöyle:

http://paracard.com.tr/paracard/neden-paracard/kuruslari-odemeyin

Son aylarda farkettim ki bu kampanya dahilinde bankanın hesabıma yatırması gereken tutarda hata yapılıyor. 16 ay geriye dönük olarak hesaplarımı inceledim. her ayın hesaplanan tutarında da hata mevcut. Yani Garanti Bankası hesabıma yatırması gerekenden daha az para yatırarak haksız kazanç sağlıyor. Ve bu tutar hesaplamasını otomatik olarak yazılımla yaptıkları için tüm kampanyadan faydalanan garanti bankası müşterilerine de daha az miktarda hesabına para yatırarak haksız kazanç sağlıyor.

3 Kez Garanti Bankası Haklı müşteri Hattına başvurdum ve söz konusu hatanın düzeltilmesini istedim ancak sadece kartıma hesap hatası kadar tutarı bonus olarak yükleyip düzelttik diye mail atıyorlar. Ancak hata düzelti,lmiyor ve her ay hatalı hesaplamayla tutar hesabıma yatırılıp, ben başvuru yapınca bonus puan olarak kartıma yüklüyorlar. Bununla uğraşmaktan sıkıldım ve gerekli diğer yasal haklarımı arayacağım. Sadece kendim için değil aynı zamanda diğer mağdur müşterilere de örnek teşkil etmesi için hakkımı arayacağım.

Bu kampanyadan faydalanan var mı ve ana hatlarıyla açıklamaya çalıştığım bu durumla ilgili benzer bir hatayı farkedeniniz oldu mu?

• Bu tür sorunlardan kurtulmanın tek yönü,bu bankadan ayrılmaktır.....................................

• bizim şirket garantilen çalışmassa garantinin yüzüne bakacağım yok uzak durun şunlardan
  • Doğru Hocam, haklısınız. Garanti posu bile olsa çok hata yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işin kötüsü her banka çeşitli şekillerde müşterileri aleyhine işlemler ya da hatalar yapıyor. daha önce başka bankalardan da benzer sorunları yaşayıp hesaplarımı kapatıp kartlarımı iptal etmiştim. sadece garanti bankası kaldı geriye :) gsm operatörleri de pek farklı değil. imkan olsa tüm tel hatlarını ve tüm hesapları kapatıp bi köye yerleşip domates salatalık yetiştirerek yaşamak var da.. :))
  • eskiden bu kampanyadan çok faydalandım çok da indirim aldım
    ama hiç ince hesap yapmadım 2 senede 1 çeyrek altın parası indirim aldım
    kimse kimseye durduk yere 2 senede bir çeyrek altın parası vermez
    zaten aylık indirim tutarı azaltıla azaltıla 10 TL ye kadar düşürüldü
    ve 10 Tl indirim alacaz diye parayı hesapta tutmanın cezibesi kalmadı
    hesap işletim ücreti bilmemne ücreti diye parayı bankaya kaptırmamak gerekiyor
    hesap boş kalsın bonus kartları kullanmaya devam ederim mantığındayım.

nuvo ile 4 alışverişten biri bedava kampanyası daha cazip. kartı dikkatli kullanırsak aylık 50 TL indirim alınabilir. yıl sonuna kadar kampanya devam etmektedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.