Şimdi Ara

Garanti Bankası hesap işletim ücretinden kurtulmak !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Normalde garanti bankasıyla hiçbir işi olmayan biriydim. Konut kredisi bana uygun geldiği için 2 ay önce konut kredisi çektim ve bir de hesap açtırdılar tabii ki.ayrıca bir de kredi kartı gönderdiler hemen.
    Kredi kartını açtırmadım.

Ancak hesap işletim ücreti olarak yılda hem de 2 defa 58 tl alacaklarmış beyefendiler.Benim bunların hesabıyla falan işim yok, her ay kredi ödemi yapar çekilirim.Bu ücreti almamaları için ne yapabilirim , çünkü krediyi öderken önce hesaba yatırıyorum parayı, burdan hemen çekebilir.

Benimle aynı durumda olan arkadaşlar sizden bu ücreti alıyorlar mı ? Tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkür ederim.

• bankadan yatırmanız lazım takstletinizi,paranız geceyi gecirirse anında hüplerler paranızdan...
  • Bende bu hafta içinde card finans ve axess 75 lira aidat kestiler aradik atar yaptık. Kartı kapatın dedim anında geri ödediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantinin hiçbir şekilde iade etmediğini okudum maalesef. Şu faizler düşse hemen maaş aldığım bankaya aktarıcam krediyi zaten bunlarla uğraşılmaz
  • garanti müş hiz 2 gündür maşgul çalıyor, ulaşamadım bi türlü..şu garanti kadar çakalı yok galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.