Şimdi Ara

Garanti B. Vadesiz Hesap İşletim Ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garanti bankasından vadesiz hesap açtım.Kullanmadığım bir hesaptı ve boş yere şimdi 63.50 hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum.Müşteri hizmetlerine gidip kapatmak istediğimi söylesem ücreti tahsil etmek isteyecekler.İnternette araştırırken şöyle birşey duydum; eğer kartınız kaybolur veya kırılırsa bankaya müraacat edip kartın iptal edilmesini ve yeni kart istenmediğini söylemek durumunda bankalar hesap işletim ücretini tahsil edemiyorlarmış.Bu konuda bilgisi olan var mı?

• Nerde okudunuz? link?

• @expertadvisor

Hocam yine bu hesap işletim ücretleri hakkında bir sitede muhabbet dönüyordu , orda birisi yazmış.Bunu okuyalı 2-3 ay oluyor siteyi hatırlamıyorum şuan da.
    Garanti bankasının açıkladığı birşey değil bu , bunu söyleyen kişinin dediklerini aktardım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vicke -- 31 Mayıs 2015; 14:57:24 >
  • hesaba para yatırmadığınız sürece bu ücretleri alamazlar. hesap açık kalsa bile kesinlikle para yatırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

hesaba para yatırmadığınız sürece bu ücretleri alamazlar. hesap açık kalsa bile kesinlikle para yatırmayın.

Hocam tam şimdi girdim onu yazacaktım sen bir kısmını yazmışsın.
    Bugün arkadaşla gittim garanti bankasına müşteri hizmetleriyle konuştuk.Söylediğin gibi karta para yatırmadan o parayı alamıyorlar.
    Haliyle bende o parayı vermek istemediğim ve kullanmadığım için kartı iptal ettirdim, hiçbir ücret almadılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.