Şimdi Ara

Gano ile mezun olma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar arkadaşlar . Bir konuda yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayım . Öncelikle durumumu özetleyim . 2012/2013 yılı girişli olmak üzere 2 yıllık önlisans bölümü öğrencisiyim . Normal şartlarda geçtiğimiz yaz aylarında mezun olmam gerekiyordu . Ancak güz ve bahar yarıyılından 1er adet dersim kaldığı için mezun olamadım . Geçtiğimiz günlerde sınavına girdiğim güz yarıyılı dersimi AA harf notu ile geçtim . Ve genel akademik not ortalamam 3.00 üzerine çıktı . Okul yönetmeliğinde ise GANO 3.00 olan öğrencilerin TB Harf notu ile bir dersten geçmiş sayılacakları yazıyor . Benim sıkıntım ise şurada . Şimdi benim geriye kalan dersim bahar yarıyılından . Acaba bu TB harf notu o ders içinde geçerli olur mu ? Öğrenci işlerini aradığımda ise bana " Ne olur ne olmaz sen tek ders sınavı için dilekçe ver sınava gir " şeklinde cevap geldi . Böyle bir durumda ben TB sistemini kabul etmeyip eğer varsa dahi bu fırsatı tepmiş oluyorum ve yok yere sınava girmek durumunda kalıyorum . Bahar yarıyılı için harç yatırmamam gerektiği ancak TB notundan faydalanamayacağım ve sınava girmem gerektiği söylendi burada bir çelişki yok mu ? Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum . Şimdiden ilgi gösteren herkese teşekkür ederim .

• Tb hakkında birsey duymadım ama tek ders sinavina başvuru yapsan daha iyi olur hocalarının dedigi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver tek derste bitir okulunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.