Şimdi Ara

Gaming mouse karşılaştırması yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Logitech g402 ($35.50)

SteelSeries Rival 100( $29.88)

Razer DeathAdder World of Tanks Edition ($29.99)

Logitech G303 Daedalus Apex ($38.00)

genel olarak lol ve cs go oynuyorum birazda uzun ömürlü olmasını istiyorum
    şuan logitech g300s kullanıyorum ama lol oynadıgımdan dolayı sağ tuşu içine çöküyor tam basılmıyor
    dolayısıyla dayanıklı olması benim için önemli.
    Bu arada pençe(Claw) şeklinde tutuyorum mouseyi malüm g300s küçük olunca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hygiei4 -- 17 Aralık 2016; 14:46:30 >

• Razer DeathAdder World of Tanks Edition ($29.99)
  • açıkçası bulunduğun ilde deneme şansın varsa bi eline bakıp test et derim. çünkü tahmin ettiğin gibi çıkmayabiliyor. g303 claw için uygun fakat claw kullananlar bile küçük bulabiliyor. rival standart tasarımıyla ergonomi açısından bir çok ele uyum sağlasa da rival 300 kullanan biri olarak büyük bir mouse olduğunu söyleyebilirim. g402 fena değil fakat yapı olarak tuşları fazla aşağıda bulan var. test etmende fayda var. deathadder genel olarak insanların memnun olduğu bir mouse. bu zamana kadar razer mouselar kullandım. şuan bile 2 razer mouse a sahibim. arada ilginç yazılımsal ve donanımsal sıkıntılar çıkarmasına karşın kullanıcılarını memnun eden bir mouse. sensör olarak mousepad ile kullanacağını varsayarsak çok ta bir sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. dikkat etmen gerek nokta ergonomisi ve eline uyumu olmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.