Şimdi Ara

Gaming Klavye Mouse Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar klavye için 200-220 mouse için ise 175-200 arası bütçem var sadece oyun amaçlı takım alıyorum (turnuvalara hazırlanmak amaçlı) bu yüzden beni yarı yolda bırakacak ekipmanlar almak istemiyorum (giriş seviyesi gibi)

Klavye seçimi mi Roccat Isku olarak kullandım çünkü benim için en önemli olan bölüm bilek kısmı orası küçük olduktan sonra yada olmadıktan sonra klavye benim için ölü gibi oluyor

Mouse burada çok takılırım pek fazla bilgim olmadığı için (kullanım olarak) hangi mouse daha iyidir pek bilmiyorum Şu anda x7-750BK kullanıyorum ve çok sinir ediyor beni aynı zamanda x7-G800 MU da ekleyebiliriz

araştırmalarım sonucu Razer DeathAdder 2013 4G ye rastladım Razer Deathadder CF Edition da vardı beğendiklerim arasında

sizden Mouse öneri istiyorum Klavye seçimimde hata varsa onun içinde öneri almak isterim

Mouse tutuş biçimim sağ parmak (Orta Parmak) claw sol parmak (İşaret Parmağı) ise palm grip şeklindedir parmağımın dışarıya taşmasını hiç istemem ve mouse yi adeta kavrarım arka bölümü avuç içime tam oturmalı

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim

Not: Klavye Mouse alındıktan sonra Creative SoundBlaster Tactic Serisinden almayı düşünüyorum

Edit:Logitech G500S eklemeyi unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jydrus -- 13 Ekim 2013; 10:23:05 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isku'da 2 led var diye 230 tl vermeyin derim. Bilek kısmı önemli ise Thermaltake Meka G1 gibi bir seçim yapabilirsiniz üstelik mekanik bir klavye edinmiş olursunuz.
    DA 2013 veya 2012, ikisi de inanılmaz ergonomik ve üst düzey mouse'lar. Kesinlikle sorun yaşamazsınız.
    Kulaklık olarak creative ve logitech'ten uzak durun derim. Steelseries, sennheiser gibi işin ehli markalar dururken.
  • hocam bende klavye mouse set alıcam artık kullandıklarım bayağı eskidi ve neredeyse bozuldu alacağım ürünleri söyleyeyim sana belki fikir edinirsin;
    steelseries sensei raw frost blue, logitech g710+, steelseries qck medium alacağım en azından 4-5 sene giderleri var. çok fazla kullandığım için böyle durum belki daha fazla bile gider toplam 100tl mouse 40tl mousepad 250tl klavye toplam 390tl -400 tl gibi bir mevlaya olayı kapatıyorum
  • G710+ ta bilek dışarıda kalıyor mu sizce şu an mobilde olduğum için net bakamadım

Tt klavye güzel ancak benim bütçemi çok aşıyor

Daha önce stellseries mouse nasıl peki hocam hiç kullandınız mı takılma yaşamak istemiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.