Şimdi Ara

Gamesliga Basketbol toplam sayı bahsi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi farkettim de toplam sayı tek mi çift mi oyununda her iki bahsin de oranı 1.8..

Burada çift gelme olasılığı tek gelme olasılığına göre çok daha yüksek.. Çünkü tek ile tek sayının toplamı çifttir.. Çift ile çiftin toplamı da çifttir.. Tek gelebilmesi için bir takımın tek diğerinin çift bitirmesi lazım.. Yani çift gelme ihtimali yüzde 66, tek gelme ihtimali yüzde 33.. Bu durumda çift oynamak gayet mantıklı görünüyor.. Dünkü 6 maçtan 4ü çift bitmiş 2si tek..

• Zamanında çok oynadım aynen katılıyorum. Ama gelmeyeceği varsa gelmiyor tabi. Sadece kazanma şansın ve oran çok tatlı
  • Amerika maçı da çift bitti
  • Son saniyeye kadar heyecan yaşamak istiyorsan oyna. Banko diye birşey yok . Maçın sonunu aç ve bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: endymion26

Son saniyeye kadar heyecan yaşamak istiyorsan oyna. Banko diye birşey yok . Maçın sonunu aç ve bekle

Aynen tatlı yaa.. Kafan rahat olur.. Takipti, istatistikti, tahmindi uğraşmazsın.. Her gün on maça atacaksın 5 lira.. 6sı gelse amorti.. Üstü senin

• 2 tane 1.8 buldun mu ki bulmak diye birşey yok yazdıgın zaman gelirse 3.2 oran var çok temiz
  • 1t2t C
    1t2ç T
    1ç2t T
    1ç2ç C

oran %50 dir herzaman emin olun o adamlar aptal değil :D
  • senin söylediğin doğru ama tç,çt düşünmüyosun tabi
  • Valla nasil dusunursn dusun ihtimaller bu kdar ve %50

Zaten bizim de anlamadigimiz matematiksel kismi ogrensek risk yonetim sistemi intihar eder iddaa da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.