Şimdi Ara

Gamersfirstten şifre değiştirdim. Oyuna giremiyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyide birader senin mail adresine yapmış olduğun şifre değişikliğine dair mail gelmiyor mu ? gir mailine orada ne yağtığını gör.
  • @asdasdasd1980

gelmedi mail.
  • ingilizcemin yettiği kadar bi ticket hazırlıcam. Olmazsa okula gider ingilizce hocasına sorarım xD İngilizcemde iyidir merak etme :)
  • Hi Knight Online authorities;
    I'm a Knight Online player.I'm sending a ticket to you because I'm lost my password.I wanted to buy a Platnium Premium Service.I changed my password for my account security.But I could not login to game.I tried my old password / new password.But did not match any one.I went to the official website of gamersfist.The site wanted my birth year.I create the account when my birth year as 1908 was marked.1908 birth year is not available on options .What should I do?

----------------
    Merhaba Knight Online yetkilileri;
    Ben bir Knight Online oyuncusuyum.Size ticket
  • atıyorum çünkü şifremi kaybettim.Ben Platnium Premium servisi satın almak istiyordum.Hesap güvenliğim için parolamı değiştirdim.Fakat oyuna giremedim. Ben eski parolamı / yeni parolamı denedim.Ama hiçbiri uyuşmadı.Gamerfist'in resmi sitesine girdim.Site benden doğum yılımı istedi.Ben hesabı yaratırken doğum yılımı 1908 olarak işaretlemiştim.Seçeneklerde 1908 mevcut değil. Ne yapmalıyım?

• Ticket kelime anlamı olarak =etiket ve =bilet anlamlarına gelir. Bunun için türkçe tarafta onu türkçeye çevirmedim.

----
    Yazım yanlışı olabilir forumda ingilizcesi iyi olan bir kişi incelerse daha iyi olur.

Umarım işine yarar :)

• Kardeşim Esn kodları vs ödeme bilgileri varsa muhtemeln yolladığın ticket iş görecektir. Geçmiş olsun !
  • Arkadaşım siteye de oyuna da giriş yapamıyorsan belki capslock açık unutmuşsundur. Ya da Yanlışlıkla elin shifte kaymış olabilir. Büyük küçük farkı olabiliyor bunada dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0XiD

7 haneli

sifreler zaten min 8 haneli olmuyor muydu ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenjianatsu

Arkadaşım siteye de oyuna da giriş yapamıyorsan belki capslock açık unutmuşsundur. Ya da Yanlışlıkla elin shifte kaymış olabilir. Büyük küçük farkı olabiliyor bunada dikkat et.

dikkat ettim. oyunda büyük küçük etkilemiyor ama g1 giriş yaparken büyük küçük harf etkiliyordu. dikkat ederek denedim zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: eurotrip

quote:

Orijinalden alıntı: 0XiD

7 haneli

sifreler zaten min 8 haneli olmuyor muydu ya?

eski şifremde 7 haneliydi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.