Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FabrikatörTorunu

Yok hala Aegon cast edilmemiş. Etmeyin kardeşim heh etmeyin KHALESSİİ hatta 3 ejderhayı birden sürsün. Fırtına Burnun'dan bu kız Westerosa çıkarsa hiç şasırmayın ha.

Dorneyi koyarlar sadece tek çocuğu gösterirler,Greyjoy hanesinden sadece Euron'u gösterirler. Arkadaş bunlar parayı karı kızlamı yiyor da oyunculara paramı kalmıyor ben bilmiyorum.

Ahahaha Randyll Tarly için para buluyorlar, Victarion, Aegon, Quentyn gibi rollere bulamıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FabrikatörTorunu

Yok hala Aegon cast edilmemiş. Etmeyin kardeşim heh etmeyin KHALESSİİ hatta 3 ejderhayı birden sürsün. Fırtına Burnun'dan bu kız Westerosa çıkarsa hiç şasırmayın ha.

Dorneyi koyarlar sadece tek çocuğu gösterirler,Greyjoy hanesinden sadece Euron'u gösterirler. Arkadaş bunlar parayı karı kızlamı yiyor da oyunculara paramı kalmıyor ben bilmiyorum.

Duygularımızın tercümanı oldun kardeş. Devam et içimizi içini dök biraz daha

• 12 ödül almış
  • Rodrick'in sırrını merak ediyorum.
  • @Castamere
    @FabrikatörTorunu
    Ian Mcshane ismi geçiyordu Victarion için olmadı mı o iş be Belki de gizli tutuyolardır ben bu sezon Aegon'u görceğimizi düşünüyorum açıkcası. Quentyn'i göstermemelerine şaşmamak gerek, çünkü
    ejderhaların kaçmasını kendileri de gösterebilirler, zaten doranın hiçbi planını göstermediler nerdeyse.
  • Ben de şimdi güncele geldim,nasıl bir sezon finaliydi arkadaş ya.

Allah hepsinin belasını verecek...
  • Şu ana kadar bulunduğu kategoride izlediğim en iyi diziydi.6. sezonu merakla bekliyorum.
  • Stanis ölmesin de kime ne olacaksa olsun. Cercei'den falan iyice nefret ettirdiler. John'da iyi o da ölmesin. Ejderhacı ablayı sevmiyorum
  • 5. sezonda anca kışı getirdiler. Geri kalan 3 sezon neye yetecek acaba çok merak ediyorum.
  • Birkaç gün önce bende bitirdim diziyi, şimdi kendimi acayip boşlukta hissediyorum. Yapacak hiç bir şey yok. O kadar bağımlılık yaptı ki hatta 2.5 hafta gibi bir sürede bitirdim bide
  • Jon snow devam edecek büyük bir ihtimalle bizzat kendisinin yaptığı bir açıklama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şok şok şok 6. sezonun isimleri sızdırıldı!!!

Game of Thrones (2011 - 2019)

1-Kingsmoot ''Kral Şurası''
    2-White Harbour ''Beyaz Liman''
    3-The Mummers Dragon ''Ejderha Maskaraları''
    4-My Lord ''Lordum''
    5-The Last Heir ''Son Miras''
    6-Winds Of Winter ''Kışın Rüzgarları''
    7- Crow's Eye ''Karga Göz''
    8-Warrior Of Light ''Işığın Savaşçısı''
    9-The Long Night ''Uzun Gece''
    10-Valonqar ''Küçük Kardeş'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 23 Eylül 2015; 22:59:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurtuldunuz

şok şok şok 6. sezonun isimleri sızdırıldı!!!

Game of Thrones (2011 - 2019)

1-Kingsmoot ''Kral Şurası''
    2-White Harbour ''Beyaz Liman''
    3-The Mummers Dragon ''Ejderha Maskaraları''
    4-My Lord ''Lordum''
    5-The Last Heir ''Son Miras''
    6-Winds Of Winter ''Kışın Rüzgarları''
    7- Crow's Eye ''Karga Göz''
    8-Warrior Of Light ''Işığın Savaşçısı''
    9-The Long Night ''Uzun Gece''
    10-Valonqar ''Küçük Kardeş'

• Bunlar gerçekse fena heyecanlandım şu an.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %101 sahte bu isimler.

Long Night, Valonqar gibi bölüm isimleri dizinin son sezonuna doğru olur.Valonqar hiç olmayabilir gerçi ama 6. sezonda böyle bölüm isimleri kullanmaz D&D.Ayrıca Aegon'un olmayacağı kesin gibi Mummers Dragon ne alaka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

%101 sahte bu isimler.

Long Night, Valonqar gibi bölüm isimleri dizinin son sezonuna doğru olur.Valonqar hiç olmayabilir gerçi ama 6. sezonda böyle bölüm isimleri kullanmaz D&D.Ayrıca Aegon'un olmayacağı kesin gibi Mummers Dragon ne alaka?

İlk önce Winter is Coming'e girdim birşey yoktu. Sonra asoiaf'a baktım orada da birşey yazılmamış. Sonra google'a ''Game of Thrones Season 6 episode names leaked'' yazdım gene birşey çıkmadı.

Altıncı sezon spoiler.

Resim nereden alınmış bilmiyorum ancak feci derecede sahte duruyor. Mesela ilk bölümün adı ''Kingsmoot'' gayet güzel. Ancak bakıyoruz yedinci bölüm ismine ''Crow's Eye''. Altı bölüm sonra mı ortaya çıkacak Euron?

Mesela dokuzuncu bölümün ismi ''Long Night''. Bu sezon büyük çaplı karda geçen bir savaş sahnesi çekiliyor eyvallah da bunun Ak Gezenler ile alakası yok. Bolton, Yabaniler ve Umber'ların olduğu bir savaş gibi duruyor şimdilik.

Yani sızan spoilerlar ile bir bağlantısı yok isimlerin. Millet heyecan yapsın diye yazılmış sanırım. Altıncı sezonda kitabı yırtıp bir köşeye atan D&D, bir sezon sonra işleri yoluna sokmak için bu derece kitaba bağlı kalmaz asla. Kafalarına göre bir senaryo çıkaracaklar buradan sonra.

O yüzden ben de Hayır diyorum.

• Cypon kullanıcısına yanıt
    Birileri fotoğraflar ile oynuyor sonra herkes inanıyor kanmayın bunlara.

Game of Thrones'un kendi sitesi, Watchersonthewall ve Winteriscoming hariç hiç bir yere inanmayın böyle duyumlarda.Diğerleri fos.

6x9'daki savaş geniş çaplı olacak sanırım Kit ve Ramsay'yi oynayan arkadaş sette görülmüş.Snowbowl diyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

%101 sahte bu isimler.

İlk önce Winter is Coming'e girdim birşey yoktu. Sonra asoiaf'a baktım orada da birşey yazılmamış. Sonra google'a ''Game of Thrones Season 6 episode names leaked'' yazdım gene birşev çıkmadı.

Altıncı sezon spoiler.

Resim nereden alınmış bilmiyorum ancak feci derecede sahte duruyor. Mesela ilk bölümün adı ''Kingsmoot'' gayet güzel. Ancak bakıyoruz yedinci bölüm ismine ''Crow's Eye''. Altı bölüm sonra mı ortaya çıkacak Euron?

Mesela dokuzuncu bölümün ismi ''Long Night''. Bu sezon büyük çaplı karda geçen bir savaş sahnesi çekiliyor eyvallah da bunun Ak Gezenler ile alakası yok. Bolton, Yabaniler ve Umber'ların olduğu bir savaş gibi duruyor şimdilik.

Yani sızan spoilerlar ile bir bağlantısı yok isimlerin. Millet heyecan yapsın diye yazılmış sanırım. Altıncı sezonda kitabı yırtıp bir köşeye atan D&D, bir sezon sonra işleri yoluna sokmak için bu derece kitaba bağlı kalmaz asla. Kafalarına göre bir senaryo çıkaracaklar buradan sonra.

O yüzden ben de Hayır diyorum.

buralar sessizdi biraz heyecan yapın dediydim hayali bile güzel bölüm isimlerine bakar mısın

• Bran di galiba adı, gelsin artık şu çocuk. Hem Hodor u da özledik.

• 
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.