Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.589
Cevap
451
Favori
2.447.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DHBSC55

diziyi 2. kez bitirdim. 8 ay daha nasıl beklicez :)

5. sezon güzel mi. 4 bölüm izledim sarmadı. 2 haftadır izlemiyom
  • Kitaptaki stannisi diziye düzgün bir şekilde yansıtsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

diziyi 2. kez bitirdim. 8 ay daha nasıl beklicez :)

5. sezon güzel mi. 4 bölüm izledim sarmadı. 2 haftadır izlemiyom

7.bölüme kadar sabret, ondan sonra dananın kuyruğu kopuyor

Haydi bakalım akşam izlicem

• quote:

Orijinalden alıntı: skbMoony

8 Sezon sürmesi güzel olmuş bu sezon biraz batırdılar ama önümüzdeki sezonlar özellikle 3 ve 4 teki güzelliği yansıtırlarsa dizi 10 sezon gitse bile izlenir. Tabi GRRM ölürse ve GRRM'ye fikir danışamayacakları şeyler olursa ne yapacakları da merak konusu.
    Prequel olayı çok hoşuma gitti öncesini detaylı şekilde öğrenmek çok iyi olur gerçekten.

GRRM zaten kendisine bişey olursa diye dizinin yapımcılarına sonu hakkındaki fikirlerini söylemiş
  • 5x8 deyim bitmesin diye izlemek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bugün bitirdim. Gerçekten emek verilerek yapılmış muhteşem bi diziydi. 5 sezonundan da büyük keyif alarak izledim. Artık merakla 6. sezonu bekliyoruz

• arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

Evet doğru

Leydi stoneheart yani taş kalp hiç konuşmayan sağda solda takılan özellikle freyleri öldüren intikam ateşiyle yanıp tutuşan boğazı kesik teyzemizDondarion 6 kez öldürüldü ve geri getirilmişti hatırlıorsanız sonra nehirde leydi starka rastlıorlar ve dondarion hayatını feda edior teyze için sonuç olarakta dondarionun birliği olan sancaksız kardeşlerin başına geçior. Öyleki kitapta şu 2 metrelik kızı yakalıorlar leydi Brienne ve dar agacına asıorlar orda leydi taşyürek soruor kralkatilini bana getirmezsen seni asıcam ama kızda kralkatilini sevior bildiğiniz gibi cevap vermeden o bölümü bitmişti kitapta.Yani orda ya kralkatilini taşyüreğe geri getirip onu astıracak yada kendi ölecek

• finaline film yapsalar keşke... öyle zengin bir senaryo ki, öyle 10 bölüm çekince insanı kesmiyor :)
  • 2 ay seyret 1 sene bekle
  • 13 Yaşındaki Sebastian Croft seçilmiş Season 6 Ned Stark için flashback olacak kesinleşti.
  • jon snow kesin öldü diyolar sezon 6 için antlaşma yapılmamış doğrumu bu arkadaşlar? birde kurtun içine girme meselesi var o olcak galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Harika bir haber var ama spoiler içerir.

http://comicbook.com/2015/07/21/kit-harrington-reportedly-arrives-in-belfast-for-game-of-thrones/

Hocam tam anlayamadım ama , Jon snow 6. sezonda olacak mı?

• kitapta jon'un da warg olduğu anlatılırken dizide bunu niye es geçtiler anlamıyorum illa ki kritik noktaları olacaktır bu özelliğinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PavillionZ

13 Yaşındaki Sebastian Croft seçilmiş Season 6 Ned Stark için flashback olacak kesinleşti.

Hocam bu kesin bilgi mi?

• Nightmare_00 kullanıcısına yanıt
    Çekimlerin yapıldığı Belfast'e gelmiş ama bazılarına göre gelmesinin nedeni cenaze sahnesi için bazılarına görede geri döneceği için. Kesin bir şey yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

arkadaslar kitapta catelyn stark in tekrar canlandirildigi yazıyor diyorlar . Kitabı okuyan varsa dogru mudur bu bilgi ?

Evet doğru

Leydi stoneheart yani taş kalp hiç konuşmayan sağda solda takılan özellikle freyleri öldüren intikam ateşiyle yanıp tutuşan boğazı kesik teyzemizDondarion 6 kez öldürüldü ve geri getirilmişti hatırlıorsanız sonra nehirde leydi starka rastlıorlar ve dondarion hayatını feda edior teyze için sonuç olarakta dondarionun birliği olan sancaksız kardeşlerin başına geçior. Öyleki kitapta şu 2 metrelik kızı yakalıorlar leydi Brienne ve dar agacına asıorlar orda leydi taşyürek soruor kralkatilini bana getirmezsen seni asıcam ama kızda kralkatilini sevior bildiğiniz gibi cevap vermeden o bölümü bitmişti kitapta.Yani orda ya kralkatilini taşyüreğe geri getirip onu astıracak yada kendi ölecek

Inşallah kökleri kazinana kadar öldürür.The North and leydi stoneheart remember.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stan Marsh -- 11 Ağustos 2015; 19:10:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Çekimlerin yapıldığı Belfast'e gelmiş ama bazılarına göre gelmesinin nedeni cenaze sahnesi için bazılarına görede geri döneceği için. Kesin bir şey yok yani.

Hocam işallah ölmemiştir , dizide çıkarı olmayan tek karakterdi.Bilgi için saol..
  • 
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.