Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.589
Cevap
451
Favori
2.447.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen hocam normalde böyle birşeyi hiç ummazdım ama saolsun abim spoiler verdi öyle izledim sahneyi çok etkleyiciydi hele o anne demesi felan
  • O zaman yeni kitaplar çıkana kadar, daha 2-3 sezonluk malzeme var hazırda?

Diziye devam edilse, ve her yıl bir sezon yayınlansa, en kötü ihtimalle 2 yıllık bir dizi senaryosunu şimdiden biliyor serinin çıkmış kitaplarını okumuş olanlar.

Neyi hesaplıyoruz, onu da anlamadım ya
  • Açıkçası 3. sezonu malum olaylar 4. sezonu da malum olaylar için bekliyordum.Hatta 3.sezon bekle bekle gelmiyordu benim için.Şuan sadece Lena Headey'in cicikleri için bekliyorum 5.sezonu.Açıklanan castlar filan hayal kırıklığı oldu benim için.Fazla bir olay da yok.

Only Cicik <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

O zaman yeni kitaplar çıkana kadar, daha 2-3 sezonluk malzeme var hazırda?

Diziye devam edilse, ve her yıl bir sezon yayınlansa, en kötü ihtimalle 2 yıllık bir dizi senaryosunu şimdiden biliyor serinin çıkmış kitaplarını okumuş olanlar.

Neyi hesaplıyoruz, onu da anlamadım ya

Maksat muhabbet olsun :) senin kafana yattıysa benim söylediklerim benim için sorun yok hocam artık. Keşke diyorum şu diziyi izlemeden önce kitabı okusaydım da aklıma dizideki karakterler gelmeseydi kitabı okurken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacey01
    Keşke diyorum şu diziyi izlemeden önce kitabı okusaydım da aklıma dizideki karakterler gelmeseydi kitabı okurken.

Ben de aynı şeyi düşündüm başta, ama böylesi daha iyi oldu. Çünkü kitabı okurken hatırlayamadığım bir isim çıkınca hemen Google görsellerden bakıp hatırlıyorum kim olduğunu. Ayrıca isimler daha akılda kalıcı oluyor yüzlerini hatırladıkça.
  • eveeeeeeeett tüm kitaplar bittiğine göre tüm spoiler tuşlarına rahatça basabilirim :D

okuyanlar bakabilir mi?
    harbi Jon Snow öldü mü ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

En güzel bölümlerden biri
    3. sezon 9. bölüm.

dizide o kadar ölüm gördük ki üzülememiştim bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

eveeeeeeeett tüm kitaplar bittiğine göre tüm spoiler tuşlarına rahatça basabilirim :D

okuyanlar bakabilir mi?
    harbi Jon Snow öldü mü ya?

http://forum.donanimhaber.com/m_49149810/tm.htm
    Kitap konusuna gel hocam.

Öldü diyenler var, dirilecek diyenler var, kurdunun içine girecek diyenler var, belli değil yani.

• Game of Thrones (2011 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Jacey01
    Keşke diyorum şu diziyi izlemeden önce kitabı okusaydım da aklıma dizideki karakterler gelmeseydi kitabı okurken.

Ben de aynı şeyi düşündüm başta, ama böylesi daha iyi oldu. Çünkü kitabı okurken hatırlayamadığım bir isim çıkınca hemen Google görsellerden bakıp hatırlıyorum kim olduğunu. Ayrıca isimler daha akılda kalıcı oluyor yüzlerini hatırladıkça.

Defalarca özür diledim.hatamı anladım valla çok pişmanım.niye büyüklügüne yakışır biçimde kabul etmiyosun anlamıyorum? Lütfen şu işi uzatma.durumumu anlattın hem ben hadi kendimi geçtim annem babam çok zor durumda kalıcak.lütfen kararından vazgeç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selamlar. Amazondan kitap serisini alacağım. Bu vereceğim linkteki kitaplar şuana kadar çıkmış olanlar mı?

http://www.amazon.com/George-Martins-Thrones-5-Book-Boxed/dp/0345535529/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1412516413&sr=1-1&keywords=game+of+thrones
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt

• The Walking Dead başlıyor GoT ne zaman başlar ?
  • Nisan 2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

/>

Ne dediğini çok merak ettim, var mı ağız okuyabilen?

Ağız ağız değil ki okuyalım. orası burası ayrı oynuyor ağzının :D

• Kitabı alasım var ama ne bileyim ya
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle almalisin hocam dizide gordugunun 10 kati seni bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.