Şimdi Ara

Galaxy S6 edge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , Size şöyle bir sorum var Bende Galaxy S6 Edge marka telefon var , bu telefon için TP LINK tl-pb 10400 adlı powerbank aldım yalnız , bu telefonun şarj adaptörü ve kablosu 9V 2A gücünde bu adaptörle telefonu ve powerbanki birlikte kullanabilir miyim ? Yada başka adaptörle powerbanki şarj edip adaptörün kablosuyla telefonu şarj etsem ki illaki telefonun kendi adaptörünun voltajından düşük , bir zararı olur mu ? Yani S6 Edge olsun Note 4 olsun bunların şarj adaptörü biraz farklı nasıl kullanabilirim elimdeki powerbanki yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• Konu güncel.

• Up up up valla up artık

• http://urun.n11.com/sarj-cihazi/xiaomi-10400mah-tasinabilir-sarj-aleti-silikon-kilif-P34456839

ben bu ürün için sormuştum aynı soruyu sayfada alt tarafta soru cevap kısmında görebilirsin, telefonun orijinal şarjını kullanabilirsiniz dediler.benim ki de s6 edge.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperadam40 -- 14 Temmuz 2015; 13:46:33 >
  • Yani powerbanki kullanıyorsun hala ve sorun çıkmadı herhalde sende de voltaj fazla edgede 9V cihazda 5V o yüzden sordum.

• Dostum ordamısın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.