Şimdi Ara

Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra samsung dan bisey beklenmez. s6 s6 mini nesillerce gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynskrmk

Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı

Dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi kararınız ama şu tasarıma bak arkadaş.Yara bandı ile hastane terlik'imsi bir şey olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynskrmk

Galaxy S5 Mini izleri kargo bilgilerinde ortaya çıktı

• Samsung ishal sezonu açıldı.

• Mininin minisini yapmışlar.

• S5 mini çöptür yok böyledir lafları yapanlara acıyorum. Sanki sizde acayip fikirler varda bu samsung çok kötü. Bilmemek ve boş konuşmak bu millete özel bir şey sanırım
  • Şu mini telefonların %90'ı maalesef çöpün ötesine geçemiyor. Yine olan, telefonu markasına bakarak alanlara oluyor.
  • İşte yıllardır beklediğim cihazı sonunda yapmışlar, tasarımı çok orjinal. Ön sipariş açılmış mı?

• daha büyüğü yeni çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Avorlair

quote:

Orijinalden alıntı: tarzan76

bu copleri ureten sirket 2013 de 427 bin kisi calistirip 268 milyar dolar ciro yapmis siz klavyenin basinda sacmalamaktan baska ne ise yariyorsunuz

madem o kadar adam çalıştırıp ciro yapıyor, gelsin öpsün bizi o zaman? O kadar ciro yapan bir firmanın bu kadar rezalet ürünler üretmesi abes değil mi?
    Toyota, Apple, Honda, VW, daha yüzlerce şirket milyarlarca $ ciro yapıyor, ama hiçbiri kalitesinden taviz vermiyor, farkı anladın umarım

Rezalet derken? Neresi rezalet anlamadım, samsung ürünlerdeki özellikler başka hangi telefonda var ki? Sadece touchwiz in detayları bile yeter öne çıkarmaya (kimisi de sevmiyor touchwizi a ama bu onuna arayüzünün kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez, zira özellikleri ortada), ben bile her gün yeni bir özelliğini keşfediyorum, hayır eleştirin şurası şöyle burası böyle diye de rezalet ne demek anlamıyorum, kaliteli derken neyi kastettiğinizi de anlamıyorum, samsungun amoled ekranları kadar kaliteli ve enerji dostu ekran var mı mesela başka üreticilerde?
    Sizin kaliteden anladığınız kasanın plastik oluşuysa uzay araçlarında da plastik türevleri en çok kullanılan malzemelerdendir, enerji soğurma katsayısı yüksektir, bir metal telefonla plastik telefon düştüğünde metal olan çok daha fazla zarar görür, plastiğin sadece plastik kısmı zarar görür, iç kısımlara dağılacak enerjiyi plastik emdiği için, ama siz a bak metal çizilmedi eğilmedi plastik yamuldu dersiniz, benim tercihim hep plastiktir şahsen, en pahalı araba tamponları da plastiktir, ama bu onları rezalet ürün yapmaz. Ayrıca Metal bile olsa alıp takacağınız 5 TL lik silikon kılıftır, zira en iyi koruma rn iyi enerji soğurma deri veya sert plastikte değil silikondadır. Param çok kırılırsa yenisini alırım derseniz bilmem.
    Üstelik plastik en hafif malzemedir, böylece daha ağır yüksek teknoloji ürünü bileşenlere daha kolay yer verebilirsiniz. Samsung metal üretmekten aciz mi? Değil, belli ki adamların bi bildiği var, ama siz telefonu kullanmak için değil hava atmak için istiyorsanız yapacak birşey yok. Bence note 3 ve s5 in tasarımları çok başarılı ama zevk meselesi siz sevmeyebilirsiniz ben de apple ürünlerinin tasarımını çok kötü buluyorum mesela, ama bu onları rezalet olarak nitelendirmemi gerekmiyor. Zira zevkler renkler tartışılmaz, tartışılacak olan işlevsellik dayanıklılık kullanışlılık gibi nesnel parametrelerle ölçülebilen şeylerdir.
    Ha ben telefona 2000 tl bayıldım, elit görünsün havamı atayım gerisi önemli değil diyorsanız o başka tabii

• s4 daha iyi tip olarak. s5 i hiç beğenmedim

• nepasvior N kullanıcısına yanıt
    tw ye ıyı cok guzel mı dedıler ?
    samsung tw olmasa ucardı hala o tw yuzunden arayuzunde bıle kasmalar takılmalar yasıyor ne bulursa koyuyor sankı kullanan varmıs gıbı telefonlarına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Bu saatten sonra samsung dan bisey beklenmez. s6 s6 mini nesillerce gider

Katılıyorum.
    Tasarım aynı,ozellik vs. aynı bir ust modele birkac goz boyayıcı özellık geliyor genelde +4 megapixelde kamera. Al sana telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum siz kullanmıyorsanız almazsınız zaten, tw olmasa laptopu taşıma zorunluluğundan kurtulamazdım, tw in sağladığı özellikler hiçbir arayüzde bu kadar detaylı yok, ayrıca note 3 daha bir kere bile kasmadı henüz, daha nasıl uçacak bilemiyorum, ki birşeyi yavaş yapmak hiç yapamamktan iyidir
  • s5 miniden sonra s6 gelir sonra s6 mini s7 s7 mini...

• Tasarım S2 ye geri dönmeye başlamış sanki

• şunu yapacağına s2 yi yeniden üret 4.4 koy bak ne oluyor

• Donanımdan taviz vermeden uygun fiyatla piyasaya sürseler, S5 ile aynı anda piyasada olsa, bir de o kalp şeysini kaldırsalar ordan ne güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

şunu yapacağına s2 yi yeniden üret 4.4 koy bak ne oluyor

Adam haklı beyler,DAĞILIYORUZ!...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.