Şimdi Ara

Galaxy S4 mini'nin ülkemizdeki satışna başlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
4.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1200 uçuk olmuş o paraya küçük telefon istesem iphone 4s alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

Orijinalden alıntı: divan

hala s3 diyenler var.

kardeşim millet güncel cihaz kullanmak istiyor s3 mü kaldı?

te allam.

Arkadaşım s3 çok daha iyi bir cihaz , s4 mini ancak s2 ile kıyaslanabilir

s3

720 x 1280 pixel 4.8" ekran
    16GB dahili hafıza
    Mali-400MP GPU
    4 çekirdekli 1.4 GHz CPU
    1 gb ram
    2100 Mah batarya
    Corning Gorilla Glass 2 cam

S4 mini

540 x 960 pixel 4.3" ekran
    8GB dahili hafıza
    Adreno 305 GPU
    2 çekirdekli 1.7 GHz CPU
    1,5 GB ram
    1900 Mah batarya
    Corning Gorilla Glass cam

gorilla glass yok diye biliyorum bi araştır

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

1200 uçuk olmuş o paraya küçük telefon istesem iphone 4s alırım

evet bu telefona verilebilecek azami fiyat 999 tl 1000 değil :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

sp varken bunu bu fiyata alanın teknolojıden anladıgı falan yoktur

1000 liraya nexus 4 varken 1200 e sp alanın da teknolojiden pek anladığı yoktur :)

600 liraya Discovery varken
  • 1200 den satacaklar 1 ay sonra fiyat yavaş yavaş düşmeye başlayacak.one mini tabiki 2 ay sonra falan piyasada görünmeye başlayacak.one mini daha iyi olacak ama işte o satışta olduğu zamanlar bir bakmışsınız s4 mini 900 tl falan olmuş ve aralarında 300 tl fark var.yine s4 mini çok satacak.anlayacağınız samsung ürünlerini erken çıkararak her zaman yarışa 1-0 önde başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: divan

hala s3 diyenler var.

kardeşim millet güncel cihaz kullanmak istiyor s3 mü kaldı?

te allam.

Arkadaşım s3 çok daha iyi bir cihaz , s4 mini ancak s2 ile kıyaslanabilir

s3

720 x 1280 pixel 4.8" ekran
    16GB dahili hafıza
    Mali-400MP GPU
    4 çekirdekli 1.4 GHz CPU
    1 gb ram
    2100 Mah batarya
    Corning Gorilla Glass 2 cam

S4 mini

540 x 960 pixel 4.3" ekran
    8GB dahili hafıza
    Adreno 305 GPU
    2 çekirdekli 1.7 GHz CPU
    1,5 GB ram
    1900 Mah batarya
    Corning Gorilla Glass cam

gorilla glass yok diye biliyorum bi araştır

gorilla glass var

http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/full-products-list
    http://www.gsmarena.com/samsung_i9190_galaxy_s4_mini-5375.php

• Bu paraya bilen Nexus 4, bilmeyen Galaxy S3 alır..

• Çok basit, küçük boyutlarda telefon almak isteyenler S3 almaz gider bunu alır. Fiyatı yüksek o ayrı konu... Bana göre de; S3 telefon değil bildiğin fırıncı küreği...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: arman atilganNexus 4 varken orta üst segment telefon alanları anlamıyorum. s4 mini, xperia sp falan yalan yaa
    radıosuz,sd kartsız,thermal troattıng kasmalı,cayır cayır yanan telefonları sadece guncelleme alıyor dıye alanları anlamıyorum nexus falan ya..

Görende SP ve S4 mini hiç ısınmıyor sanacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Radrigez

Çok basit, küçük boyutlarda telefon almak isteyenler S3 almaz gider bunu alır. Fiyatı yüksek o ayrı konu... Bana göre de; S3 telefon değil bildiğin fırıncı küreği...

Mini yazınca psikolojik etkisi oldukça fazla oluyor, küçük dediğiniz s4 mini ile fırıncı küreği dediğiniz s3 arasında boyut olarak 1 cm fark var, üstelik s3 daha ince bir telefon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Radrigez

Çok basit, küçük boyutlarda telefon almak isteyenler S3 almaz gider bunu alır. Fiyatı yüksek o ayrı konu... Bana göre de; S3 telefon değil bildiğin fırıncı küreği...

Mini yazınca psikolojik etkisi oldukça fazla oluyor, küçük dediğiniz s4 mini ile fırıncı küreği dediğiniz s3 arasında boyut olarak 1 cm fark var, üstelik s3 daha ince bir telefon

Ben S3'ü alıp incelediğimde bende bıraktığı etki budur. S4 mini de, S3' göre daha küçük bir modeldir.
  • gençler zevkler ve renkler haklısnız pahalı ama adam belki s4 mini seviyor eline oturması hoşuna gidiyor alıyor tabi ki daha iyi telefonlar var ama samsung s4 sonuçta ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pondera

Telefon güzel ama bu fiyata alanlar sadece "Samsung", "Galaxy", "yeni" kelimeleri üzerine alacak olan,bu işten çok anlamayan kişiler olacaktır. Ama kısa sürede 1000 TL'nin altına düşerse o zaman işler değişir. HTC one mini'ye de görüp her türlü kıyaslamayı yaptıktan sonra daha verimli olacaktır.

Bu arada telefon ihtiyaç meselesidir gerçekte. Nexus 4, x, y, z falan diyorsunuz da mesela benim 32 GB sd kartım var ve neredeyse tamamen dolu. O yüzden asla sd kart slotu olmayan telefon almam. 4.3" idealdir, en fazla 4.5, yukarısını düşünmem vs.vs. Onu alan bunu alan teknolojiden anlamaz diye birşey yok. Esas telefonu ihtiyaçları,zevkleri doğrultusunda ve fiyat vs. ile kıyaslayarak değilde "başka şeyler" doğrultusunda alanlar anlamıyor teknolojiden. 4K çözünürlük isteruk, çizim yapaceğuk..

+1

• 560 liraya GM Discovery alın gitsin. Eski bir S3 maduru olarak söylüyorum samsunga 800 liradan fazla baglamayin.

• Kardeşim bu ülke ne hale geldi yahu.Resmen herkes tüketiciliğe mahkum edildi.Şimdi bu s4 çıktı ya;adam 900 TL maaş alıyor ve hemen gidip bu telefonu almayı düşünüyor.Ey güzel yurdum....Milletin g....tüne 4 tane kredi kartı koydular,onlarda Dünyanın sahibi oldum sandılar.Aklınızı başınıza devşirin millet.Bu gidişin sonu iyi değil,hemde hiç iyi değil.Yarın aldıklarınızı ödeyemediğinizde,bu defa pantolonunuzdan da olursunuz.Bende demesi.
  • Bu fiyata bunu alacagına git xperi sp al

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_uyar55

s3 dururken bu neden alınsın ki :(

üretimi bitince mecbur alacaksın... şimdiden fiyat takibine başlasınlar... SGSIII mini üretimi bitti mi SGSIV mini tek seçenek olur...
  • peynir ekmek gibi satacak.

• Bende pahalı olduğunu düşünenlerdenim 1000 lira olsaydı alınabilir derecede olabilirdi.
  • Fiyat malesef çok fazla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.