Şimdi Ara

Galaxy S4 (GT-I9500) Android 5.0.1 Güncellemesi - inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum ithalatçı firma garantili o yüzden güncelleme henüz Türkiye ye gelmeden (öyle sanıyorum) telefonumu android 5.0.1 e güncelledim. wi-fi üzerinden hata verdi daha sonra OTG üzerinden samsung kies le güncelleme yaptım sorunsuz güncelledi. Telefondaki genel değişikliklerden bahsetmem gerekirse aşırı ısınıyordu cihazım şimdi daha iyi. pili de daha iyi gidiyor. performans olarak da çok daha hızlı. fakat şunu söylemem gerekir ki telefona format attım :) yani güncellemeden mi formattan mı bilemiyorum. arayüzle alakalı bi kaç foto da atıyorum ordan daha iyi bakarsınız

Galaxy S4 (GT-I9500) Android 5.0.1 Güncellemesi - inceleme Galaxy S4 (GT-I9500) Android 5.0.1 Güncellemesi - inceleme Galaxy S4 (GT-I9500) Android 5.0.1 Güncellemesi - inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin_uslu -- 30 Temmuz 2015; 11:13:20 >

• güncelleme gelmiş sanırım bende yükle dedim 1.5 saattir indiriyor int çok yavaş bakalım ne olacak
  • iinternet yavaşlığından değil galiba benim bağlantım gayet hızlıydı ama 3 saate yakın sürdü sanırım sonra bi de hata verdi :) OTG ile baştan yapmak zorunda kaldım
  • Bana güncelleme gelmedi nedeni nedir acaba biliyormusunuz ?
  • pek bi fikrim yok bi kaç gün içinde gelebilir veya cihazınız yurtdışından geldiyse geldiği ülkeye henüz 5.0 gelmediği için gelmiyor olabilir
    tabi daha iyi bilen arkadaşlar cevaplarsa bilgilendirici olacaktır
  • emin_uslu E kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba, biirkaç gün geçti güncellemenin gelmesinden herhangi bir olumlu ya da olumsuz dönüş yok,
    sizce yüklemeli miyim? teşekkürler
  • qwert. kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tavsiye ediyorum
    hiç bi olumsuzluğu yok
  • emin_uslu E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.. yükledim çoktan gerçekten çok iyi :) ısınma filan yok bende eskisi gibi kasmıyor da ben de çok memnun oldum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwert. kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle öyle kasma ısınma azaldı şarjı da daha iyi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.