Şimdi Ara

Galaxy S3 şebeke problemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kısa süre önce telefonumu suya düşürmüştüm. Kamera ve hoparlör de sıkıntı vardı. Telefoncuya verdim 3-4 saat sonra teslim etti bi sıkıntısı yoktu. 1-2 saat sonra şebekede sıkıntı olduğunu farkettim. 1 çubuk çekiyor bazende şebeke yok diyordu. Bazı konularda okudum telefonun antenine iğne sokunca şebeke geldi fakat normal hali gibi çekmiyor şuan. Mesela diğer telefonlar tam çekiyorken benim sinyal durumum bu;
     Galaxy S3 şebeke problemi.

Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ne yapmam gerekiyor. Bu arada telefonum yurtdışından gelme imei si burda değiştirildi. Android 4.2.2 ye yükseltildi.

• upppp
  • Günceel
  • Günceeel.
  • güncel.
  • patr10bnm P kullanıcısına yanıt
    Telefon suya düşmüş, oksitlenme nedeniyle her türlü problem çıkacaktır. İmkanın varsa o telefonu elden çıkart başka telefon al. İmkan yoksa da mecburen yeniden servise vereceksin. Ancak telefon bir kere su aldıysa bir daha kolay kolay iflah olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Telefon suya düşmüş, oksitlenme nedeniyle her türlü problem çıkacaktır. İmkanın varsa o telefonu elden çıkart başka telefon al. İmkan yoksa da mecburen yeniden servise vereceksin. Ancak telefon bir kere su aldıysa bir daha kolay kolay iflah olmuyor.

dostum başkasının canını yakarız öyle olmaz ya başka bi çözümü yokmudur yurtdışından geldiği için garantiye verme şansım falanda yok
  • patr10bnm P kullanıcısına yanıt
    Zaten yurtiçi cihaz olsa bile suya düştüğü için garanti kapsamı dışında kalacaktı. Yapabileceğiniz tek şey sanırım servise verip ücreti karşılığı yaptırmak. Ya da dediğim gibi telefoncuya falan verip tasasla yeni bir telefon almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 2 Kasım 2013; 21:59:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.