Şimdi Ara

Galaxy S3 Klasör Silmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
31.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar Galaxy S3 uygulamalar bölümünde klasör oluşturmuştum o klasöre çift tıklayıp çöp kutusuna sürüklememe rağmen hiçbir şekilde silinmiyor kaldı orada öyle başka sayfalarada taşıyamamaktayım.Sadece ekrana taşıyabiliyorum oradanda sildiğimde gene menü uygulamalarında durmaktadır ne kadar açık uygulama varsa hepsini kapattım telefonu yeniden başlattım gene silinmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcira -- 9 Kasım 2012; 15:16:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcira

İyi günler arkadaşlar Galaxy S3 uygulamalar bölümünde klasör oluşturmuştum o klasöre çift tıklayıp çöp kutusuna sürüklememe rağmen hiçbir şekilde silinmiyor kaldı orada öyle başka sayfalarada taşıyamamaktayım.Sadece ekrana taşıyabiliyorum oradanda sildiğimde gene menü uygulamalarında durmaktadır ne kadar açık uygulama varsa hepsini kapattım telefonu yeniden başlattım gene silinmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Yokmu bunun çözümü.aynı sorun bende de var.denemek için klasör oluşturdum,şimdi silemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam buldum.klasörün olduğu menüde ayar sanal butonuna basıyoruz.sonra düzenleye tıklıyoruz.sonrada silmek istediğimiz klasöre uzun basıyoruz.yukarıda sil seçeneği çıkıyor.sonrasını anlatmaya gerek yok.deneme yanılma yöntemi ile bulunmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

Tamam buldum.klasörün olduğu menüde ayar sanal butonuna basıyoruz.sonra düzenleye tıklıyoruz.sonrada silmek istediğimiz klasöre uzun basıyoruz.yukarıda sil seçeneği çıkıyor.sonrasını anlatmaya gerek yok.deneme yanılma yöntemi ile bulunmuştur

Aynen öyle sorun çözülmüştür fakat uygulamalar ve klasörleri direk tutup sürükleyip çöp kutusuna bırakınca silinmeme olayı umarım giderilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcira -- 12 Kasım 2012; 13:39:58 >
  • Uygulamaları zaten ordan silemezsinki.normal kaldıracaz.uygulama yöneticisinden.ben mi yanlış anladım yoksa soruyu..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.