Şimdi Ara

Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi ülkemizde başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
2
Favori
6.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

2 kat hızlandı telefon oyun performansı, int vb. ilk da adam gıbı bişey becerdi samsung :)

Ilk defa becermedi. Bikac denemeden sora becerdi 4.2.2 verdi sorun cikti. Sora dedilerki 4.3 verelim birakalim 4.2.2 olmadi. Sora verdiler 4.3 u o da sorunlu cikti. En sonunda bidaha verdiler iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hala 4.1.2 ve en yeni güncellemeler yüklü diyor neden acaba

• güncellemeyi yaptım ama samsung yazısında takılı kaldı ve açılmıyor.root falan yapmamıştım telime.ne yapmam gerekiyor?
  • arkadaşlar kurulumda tümünü kur ve kur seçenekleri var bunların arasında fark var mı? var ise nedir bilgilendirir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ernbo

arkadaşlar kurulumda tümünü kur ve kur seçenekleri var bunların arasında fark var mı? var ise nedir bilgilendirir misiniz?

Tumunu kurda oldugu gibi birakiyor. Yani ne var ne yok kuruyor. Kur da ise kullaniciya birakiyor hangisinin kurulacagini

• arkadaşlar yukarıda mesaj yazmıştım artık telefonu açamıyorum bilen biri yardım edebilir mi?
  • quote:

Tumunu kurda oldugu gibi birakiyor. Yani ne var ne yok kuruyor. Kur da ise kullaniciya birakiyor hangisinin kurulacagini

ben normal kur dedim ama hiçbir seçenek falan çıkmadı herhangibir özelliği kurmam için sormadı kurdu gitti kendi başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

arkadaşlar kurulumda tümünü kur ve kur seçenekleri var bunların arasında fark var mı? var ise nedir bilgilendirir misiniz?

Ben 'Kur' dedim, bir şey sormadı.
  • GÜNCELLEMEYİ KURDUM TELEFONUMUN İMEİ DEĞİŞTİ TELEFONUM ORJİNAL FATURALI TEKNOSADAN ALINDI ANCAK İMEİ DEYİŞTİ VE AĞ HATASI VERİYOR SAMSUNGU ARADIĞIMDA ESKİ İMEİ KAAK DEYİL DİYOR ŞUAN CİHAZDAKİ KAÇAK GÖRÜNÜYOR DİYOR YANİ ANLAYACAĞINIZ YÜKLEMEDEN ÖNCE İKİ KERE DÜŞÜNÜN BANA TEKNİK SERVİS YOLU GÖRÜLDÜ...

• güncellemez olaydım lanet olsun.telefonum açılmıyor.yardımcı olacak yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I33I2K4Y

güncellemez olaydım lanet olsun.telefonum açılmıyor.yardımcı olacak yok mu?

Kies'ten kurtarma modunu deneyebilirsiniz.
  • arkadaşlar odin le kurmak istiyorumda indirme linki atarmısınız

• Bunu kiesten değilde güncelleme olarak nasıl yükleyeceğiz?

• Gunduz bana guncelleme geldi fakat zamanim olmadığı için lptal ettim şimdide gelmiyor yardimci olurmusunuz

• Ben niye geçen hafta güncelleme aldım halen daha aanlayabilmis değilim ama değişen pek birsey yok diyebilirim halen daha deli gibi ısınıyor bu cihaz

• kesinlikle yüklemeyin.telefonum hala çalışmıyor.ve bir yardım eden de çıkmadı bu sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

quote:

Ben 'Kur' dedim, bir şey sormadı.

Ekrani gormedim ben ancak dediginize gore oyle olmasi gerekti Bisey sormadiysa tumunu kurda ne var o zaman ?

• Sanırım haberdeki bilgi ve bağlantı farklı telefonun ait. Samsung s3 için olması gereken rom numarası TUR-I9300XXUGMK6

• Daha Cyanogenmod'u yeni yüklemiştim ki, telefon hızlanmış, stock rom'a geri döneyim. haberdeki bağlantıdaki sürüm "La Fleur" (çiçekli pembe) modellerine ait. Buradan :http://www.sammobile.com/firmwares/2/ bakın :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.