Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

http://i.hizliresim.com/2NOo22.png

3-4 ay once yenilenen bataryanin son durumu bu nedir ya 2 saati cikaramaz bu aptal telefon

Orijinal batarya mı hocam?

Evet sarji cabuk bitiyor diye servise vermistim sozde sarjida yavas oluyor diye sarj aletini de vermistim hic bir sey yapmadan geri yollamislar 20 gun tutup. Pili de degistirdiler mi emin degilim ama sanirim değiştirmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İşlemcisi yanan s3ü 100 tl ye sattım.2000tl ye almıştım 2012de...konuyu takip etmeye gerek kalmadı sonunda çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

İşlemcisi yanan s3ü 100 tl ye sattım.2000tl ye almıştım 2012de...konuyu takip etmeye gerek kalmadı sonunda çok şükür.

Ben de 2 gün önce Note 4 e terfi ettim. yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. hala da kullanılabilir. hiç bir sıkıntısı yok maşallah.
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    ben de geçen yıl iç ekranı kırmistim 350 tl civari bir pqra istemislerdi. yaptirmadan çok ucuza sattım gitti

• S3 ten sonra s4e gectim . S4 genel olarak iyi ama s3 kadar rom yok malesef :( hatta adam gibi bir cynogen bile cikmamis daha. S3te cm11le ucuyodu tel. Keske s4de adam gibi cm11 cikarsalardida hic ugrasmasaydik bir daha :/

• Batarya üzerindeki tarihe bakarsanız anlaşılır değişip değişmediği hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

S3 ten sonra s4e gectim . S4 genel olarak iyi ama s3 kadar rom yok malesef :( hatta adam gibi bir cynogen bile cikmamis daha. S3te cm11le ucuyodu tel. Keske s4de adam gibi cm11 cikarsalardida hic ugrasmasaydik bir daha :/

S4'e roma gerek var mı ki hocam tıkır tıkır işliyor zaten
  • 4.3 yüklü S3 GT-I9300 telefonu kiese bağladığımda güncelleme var dedi ve güncelleme sonrası avea hattım tam çekiyor gözükmesine rağmen kullanamıyorum. Telefonun İMEİsi mevcut ve sorgulatıığımda kayıtlı gözüküyor. İnternette pek çok yöntemi denedim ama imei gözükmesine rağmen "ağa kayıtlı değil" uyarısı alıyorum. Millet s3'lerine custom room atarken nasıl sorun çıkmıyor? Sorunumu nasıl çözebilirim? IMEI CERTI = FAIL hatası alıyorum.

• Orjinal Galaxy S3 şarj aleti isteyen benimle iletişime geçebilir. Kutudan çıkan hiç kullanılomayan data kablosu ve adaptörü aldığım fiyata vereceğim.
  • Arkadaşlar merhaba, geçen gün telefona yeni rom yükledim. Ana ekrana dönmek amacıyla genelde iki kez "Home" tuşuna basarım (alışkanlık oldu) böyle olunca da orijinal romda s-voice açılıyordu, bu romda ise uygulama yüklenemedi uyarısı alıyorum ama ben o tuşa istemsiz de olsa iki kere basınca uygulama gelsin istemiyorum.
    Bunun için bir ayar var mıdır? Teşekkürler (Nette araştırdım ama doyurucu bir bilgi yoktu)
  • Arkadaşlar cihazlarınıza Marshmallow gelmiş (Cyanogenmod 13), hayırlı olsun.

https://download.cyanogenmod.org/?device=i9300
  • Malum kerata artık yaşlandı. Bataryada hafiften şişme meydana gelmiş.
    Elbette orjinal almak en mantıklısı ama 79-79 tl arasında geziniyo.

stabil uygun fiyat sorun yaşanmamış bir satıcı önerebilir misiniz
  • Dokdo romu kullanmayan varsa aranızda, bu işi bıraksın telefon kullanmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimdenizci kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/samsung-i9300-galaxy-s3-batarya-eb-l1g6llucstd-p-TELBATSAMI9300?magaza=Mobimbo

buradan aldım çok memnun kaldım kesinlikle orjinal... ürün izmir samsung bayinden gönderiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

http://www.hepsiburada.com/samsung-i9300-galaxy-s3-batarya-eb-l1g6llucstd-p-TELBATSAMI9300?magaza=Mobimbo

buradan aldım çok memnun kaldım kesinlikle orjinal... ürün izmir samsung bayinden gönderiliyor.

bu ürünü almak istiyorum ama bi sıkıntı yaşadınız mı 3 gün geçmiş aradan : )
  • ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    yok hocam ürün gayet güzel; s3 bildiğin gibi zaten çok pil kullanır ona rağmen 1 gün, çok kullanmazsam 36 saat gidiyor.
    izmirden samsung logolu faturası ile geldi. burası samsung yetkili bayisi imiş. yalnız pil kutuda gelmedi. şişmiş naylonun içinde geldi. üretim taihi 25.09.2015
  • quote:

yok hocam ürün gayet güzel; s3 bildiğin gibi zaten çok pil kullanır ona rağmen 1 gün, çok kullanmazsam 36 saat gidiyor.
    izmirden samsung logolu faturası ile geldi. burası samsung yetkili bayisi imiş. yalnız pil kutuda gelmedi. şişmiş naylonun içinde geldi. üretim taihi 25.09.2015

4 batarya değiştirdim artık sağlam ve uygun bişiler lazım s3e 80-90 liralık batarya değmez bu saatten sonra da simex ve deji bataryalar da gördüm çok iyi yorumlar vardı onlar hakkında bi fikriniz var mı acaba?
    yok hocam diğer piller hakkında bilgim; orjinal her zaman orjinaldir, ayrıca NFC antenleri bataryada olur diğer aldığınız pillerde olmaz bilginize bu aradahttp://www.fiyatetiketim.com/index.php?route=product/product&path=24_99_100_108&product_id=556

bu arkadaşlarda orjinal pil satıyorlar...
  • quote:

yok hocam diğer piller hakkında bilgim; orjinal her zaman orjinaldir, ayrıca NFC antenleri bataryada olur diğer aldığınız pillerde olmaz bilginize bu aradahttp://www.fiyatetiketim.com/index.php?route=product/product&path=24_99_100_108&product_id=556

bu arkadaşlarda orjinal pil satıyorlar...

Neyse ben hepsiburada'dan sipariş ediyorum maceraya gerek yok umarım uzun süre dayanır teşekkür ederim iyi akşamlar

hocam hayırlı olsun dediğim gibi ben aldım memnunum. hatta şu anda fiyatta düşmüş ben 39,90 almıştım. çok hızlı kargolamışlardı. iyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.