Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grolof

@italiano ismail
    Bende zaten türk firmalarından bahsettim yani ithalatcı garanti verenler yada paralel ithalat denen telefonlar.Onların garantisi yine bakanlık onaylı ama kendi tesbit ettikleri teknik servisler ile destek veriyorlar.Distribütör garantili olanlar telpadanda başarıdanda teknik destek alırlar.Birde avrupa birliği ülkelerden fatura ile alınan telefonlara hem telpa hemde basarı 1 sene değişim harici onarım yapıyorlar ama internette satanlar hep palavra atıyorlar.Fatura olmadan destek vermiyorlar.Yani imei nosu ile onarım yapmıyorlar.

Mesela istanbul bilişim rus ülkelerden almış olabilir yada bulgaristan olabilir o yüzden ülke satış kodları değişiktir yani csc kodları.

www.samsung.com.tr sitesinin SSS bolumunden bilgi;

Sağlanan garanti ile ilgili genel bilgi alabilir miyim?

Samsung Electronics olarak cihazlarimizin bölgesel garantisi bulunmaktadir. Türkiye' de yetkili teknik servislerimiz tarafindan garanti kapsaminda islem görebilmesi için, Avrupa Birligi ülkelerinden satin alinmis olmali, faturasinda satin alinan yere ait kasenin bulunmasi ve garanti kitapçiginda Türkiye' de hizmet alabilecegi yetkili teknik servislerinden en az birinin (Basari, Telpa, Genpa, C5, Brightstar) belirtilmis olmasi gerekmektedir. Avrupa Birligi ülkelerinden alinan ya da ithal edilen cihazlara bir yil süreyle garanti verilmektedir. Ancak, bu garanti cihaz degisimini ve yazilim yüklenmesini kapsamaz. Yurtdisi cihazilari degistirilememektedir, çünkü Samsung Türkiye olarak sadece yetkili distribütörler tarafindan ithal edilen cihazlar degistirilmektedir. Yazilim yüklenememesinin sebebi ise cihazin içinde Türkiye için hazirlanmis yazilim olmaigi için Türkiye yazilimi yüklendiginde cihazin çökme ihtimali vardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

4.1.2'yi dün gece yükledim. Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Full wipe yapmamama rağmen telefon eski sürümlere göre çok daha akıcı çalışıyor. Geçip geçmemekte kararsız olan arkadaşlar varsa hiç düşünmesinler derim. Bu arada 1gb ram'den dolayı Multi-window'da sorun yaşarmıyız diyen arkadaşlar olmuş. Aşağıdaki videoyu da kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çektim

Facebook + Twitter + 1080p video ve Popup Browser;

Video izlerken video'yu yakınlaştırma ve herhangi bir sahnesinin fotoğrafını çekme özelliği de çok hoşuma gitti. Bence herkes yüklesin. Telefon kasılmıyor. Yeni mesaj gönder uygulaması da çok pratik. Öncekinden biraz farklı olarak kamera deklanşör tuşuna basılı tutunca ard arda 20 resim çekiyor. Paper artist çok başarılı bir fotoğraf düzenleyicisi olmuş. Note 2 galeri uygulaması çok güzel ve önceden resimler galeri uygulamasından taşınıp kopyalanamıyordu. Sayfa arkadaşı değişik bir çözüm olmuş. Custom rom ya da mod kullanmayanlar için ilaç gibi! Bildirim tepsisini de düzenliyebiliyorsunuz...

Düzenleme: Video güzel olmuş emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 16 Kasım 2012; 18:45:30 >

• Arkadaşlar s3 4.1.2 yüklenmiş halini bende youtube den izledim bir çok video eklenmiş,Aynı anda iki pencere acıp üstüne video açılıyor bütün bunlar kasmıyorsa hakkatten güzel bir olay.Ayrıca not 2 galeri uygulaması hoşuma gidiyordu şimdi s3 dede var çok güzel.4.1.1 de video çekerken aynı anda resim çekebiliyorduk sanıyorum bu özellik devam ediyordur.
    Ayrıca çekilen bir videoyu seyrederken istediğin görüntünün resmini almak çok güzel.Sabırsızlıkla güncellemenin gelmesini bekliyorum şimdilik tam oturmadan yuklemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

4.1.2'yi dün gece yükledim. Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Full wipe yapmamama rağmen telefon eski sürümlere göre çok daha akıcı çalışıyor. Geçip geçmemekte kararsız olan arkadaşlar varsa hiç düşünmesinler derim. Bu arada 1gb ram'den dolayı Multi-window'da sorun yaşarmıyız diyen arkadaşlar olmuş. Aşağıdaki videoyu da kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çektim

Facebook + Twitter + 1080p video ve Popup Browser;

Video izlerken video'yu yakınlaştırma ve herhangi bir sahnesinin fotoğrafını çekme özelliği de çok hoşuma gitti. Bence herkes yüklesin. Telefon kasılmıyor. Yeni mesaj gönder uygulaması da çok pratik. Öncekinden biraz farklı olarak kamera deklanşör tuşuna basılı tutunca ard arda 20 resim çekiyor. Paper artist çok başarılı bir fotoğraf düzenleyicisi olmuş. Note 2 galeri uygulaması çok güzel ve önceden resimler galeri uygulamasından taşınıp kopyalanamıyordu. Sayfa arkadaşı değişik bir çözüm olmuş. Custom rom ya da mod kullanmayanlar için ilaç gibi! Bildirim tepsisini de düzenliyebiliyorsunuz...

Düzenleme: Video güzel olmuş emeğinize sağlık.

Hayırlı olsun keyfini sür.
    Bir şey sormak istiyorum 4.1.1 de video cekerken aynı anda videoyu kesmeden resim çekebiliyorduk o özellik devam ediyormu.
    İkincisi sen de yazında belirttiğin gibi video izlerken istediğin karenin görüntüsünü resim olarak alabiliyoruz,peki bu özelliği sadece kendi çektiği videodamı kullanabiliyoruz yoksa hangi video olursa olsun bu özelliği kullanabiliyormuyuz.
    Diyelimki telefona bir film indirdim seyrederken istediğimiz karenin görüntüsünü alabiliyormuyuz.
    Yada youtubeden bir video indirdim onu seyrederken aynı özelliği kullanabiliyormuyuz.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Hayırlı olsun keyfini sür.
    Bir şey sormak istiyorum 4.1.1 de video cekerken aynı anda videoyu kesmeden resim çekebiliyorduk o özellik devam ediyormu.
    İkincisi sen de yazında belirttiğin gibi video izlerken istediğin karenin görüntüsünü resim olarak alabiliyoruz,peki bu özelliği sadece kendi çektiği videodamı kullanabiliyoruz yoksa hangi video olursa olsun bu özelliği kullanabiliyormuyuz.
    Diyelimki telefona bir film indirdim seyrederken istediğimiz karenin görüntüsünü alabiliyormuyuz.
    Yada youtubeden bir video indirdim onu seyrederken aynı özelliği kullanabiliyormuyuz.
    Teşekkürler.

Teşekkür ederim. Video'yu duraklatmadan veya duraklatarak ta video içi resim çekilebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz video'nun da resmini çekebiliyorsunuz sadece kendi çektiğiniz video ile sınırlı değil. Belki bazı video formatlarını desteklemeyebilir onu bilmiyorum. Yalnız video izlerken ben kamera uygulamasına giremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 16 Kasım 2012; 19:45:25 >

• quote:

Arkadaşlar s3 4.1.2 yüklenmiş halini bende youtube den izledim bir çok video eklenmiş,Aynı anda iki pencere acıp üstüne video açılıyor bütün bunlar kasmıyorsa hakkatten güzel bir olay.Ayrıca not 2 galeri uygulaması hoşuma gidiyordu şimdi s3 dede var çok güzel.4.1.1 de video çekerken aynı anda resim çekebiliyorduk sanıyorum bu özellik devam ediyordur.
    Ayrıca çekilen bir videoyu seyrederken istediğin görüntünün resmini almak çok güzel.Sabırsızlıkla güncellemenin gelmesini bekliyorum şimdilik tam oturmadan yuklemek istemiyorum.

Yüklemek için hiç vakit kaybetmenize gerek yok. Oturup oturmaması bu rom için bence geçerli değil. Tam wipe yapmamama ("fix permissions, wipe dalvik cache, wipe cache partition, wipe battery stats" sadece bunları yaptım) rağmen hiç bir problem ile şimdilik karşılaşmadım.

Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 16 Kasım 2012; 19:59:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: Sfaction

Selam arkadaşlar yeni S3 kullanıcısıyım bana yardımcı olabilirmisiniz?

Bataryayı tasarruflu kullanmak için görev yöneticisinden ram belleğini boşaltıyorum. Sil dedikten sonra tekrar uygulamalar açılıyor. Her seferinde 19 uygulama siliyorum. Bu kendi kendine açılan uygulamalar nedir telefonun kendi sistemiyle alakalımı?

Hic biseyi silme zaten gerekirse telefon siler silmek sarj adina bisey kazandirmaz

Şarj ı zaten yutan 3G benzin gibi yutuyor
  • Peki bu 4.1.2 yi yüklersek garanti de sıkıntı olur mu? Yani sayaç artar mı?
  • Arkadaşlar benim cihaz çok hızlı şarj oluyor acaba bi zarari olurmu neredeyse 1.buçuk saat içinde % 3ten % 92ye gelmiş ne diyorsunuz jb 4.1.1 kurulu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun üst tarafına vurunca tekrar en başı gösterme özelliği sadece rehberde mi geçerli?Tarayıcılarda deniyorum olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: altugkatlav

Arkadaşlar benim cihaz çok hızlı şarj oluyor acaba bi zarari olurmu neredeyse 1.buçuk saat içinde % 3ten % 92ye gelmiş ne diyorsunuz jb 4.1.1 kurulu

şarzın boşalmasıda o derece hızlı değilde ne mutlu sana
  • Arkadaşlar hava durumu widgetini nasıl transparan yapabilirim acaba ??
  • quote:

Tesekkurler yanliz geekbench cok iyi calismiyor androidde ben 1850-1600 gibi degerler aliyorum 4.1.1 de antutu ve quadrant testlerini yukleme ihtimaliniz var mi?

Buyrun sizlere jely bean 4.1.2 antutu ve quadrant testleri karar sizin..

• s3 mü alsam yoksa nokia 920 mi beklesem
  • Mesaj gelince ses çıkmıyor
    Düzeltemedim bir türlü yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

Tesekkurler yanliz geekbench cok iyi calismiyor androidde ben 1850-1600 gibi degerler aliyorum 4.1.1 de antutu ve quadrant testlerini yukleme ihtimaliniz var mi?

Buyrun sizlere jely bean 4.1.2 antutu ve quadrant testleri karar sizin..

Tesekkurler cok fark yok gibi antutuda suan 12200 aliyorum ram yonetimi ne durumda degisiklik var mi mesela multiwindow da alt ust yer degistirirken falan takilma varmi yoksa note 2 gibi rahat mi

• Peki bu 4.1.2 yi yüklersek garanti de sıkıntı olur mu? Yani sayaç artar mı?
  • Arkadaşlar benim ekran ışığı sürekli yanıyo ekran tuş kilidi koyduğum halde sorunun sebebi nedir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altugkatlav

Arkadaşlar benim cihaz çok hızlı şarj oluyor acaba bi zarari olurmu neredeyse 1.buçuk saat içinde % 3ten % 92ye gelmiş ne diyorsunuz jb 4.1.1 kurulu

şarzın boşalmasıda o derece hızlı değilde ne mutlu sana

Hayır aksine sarjim 1 günü çok fazla oyun oynamama ragmen cikariyor. Telefonda 17 tane yuksek oyun yüklü ve 0 kasma

• quote:

Tesekkurler cok fark yok gibi antutuda suan 12200 aliyorum ram yonetimi ne durumda degisiklik var mi mesela multiwindow da alt ust yer degistirirken falan takilma varmi yoksa note 2 gibi rahat mi

ram aynı 833 MB sızma sürüm olduğu halde ben hiç bir takılma veya herhangi bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar multi window özelliği oldukça başarılı alt üst yer değişirken en ufak bir takılma yok çok rahat kullanabiliyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12451246124712481249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.