Şimdi Ara

GALAXY NOTE 3 1.7Ghz İŞL. TAM BİR HIZ MAKİNESİ PEŞİN 9 TAKSİTLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar atrixim bozuldu 70 günün ardından paramı aldım sayılır.Şimdi yeni bir cihaz bakıyorum ya bunu alıcam yada dubaiden alıcam şimdi sizin yorumlarınızı bekliyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-note-3-1-7ghz-isl-tam-bir-hiz-makinesi-pesin-9-taksitle-152973214/detay/

• bence o telefonda 1.7 işlemci yok . bu tarz çoğu satıcı ürününü satmak için abartılı özellikler yazıyor . bu cihazın aynısı 10 larca ürün vardır . sırf kore malı diye satabileceklerini sanıyorlar :)
    farkederseniz ne telefonun gerçek özelliklerini gösteren telefon için bir ekran görüntüsü verebiliyorlar nede bir antutu-benchmark testi yada buna benzer bişey . Bu sadece note 3 lere özel değil sitelerdeki biton s3-s4 replika ürün içinde geçerli . Hiç birinde vadedilen özellikler yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IWaTCHMaNI -- 6 Şubat 2014; 16:53:58 >
  • Cihazı arkadaşımda inceleme fırsatı buldum görüntü güzeldi.Aslında yorumlarda fena değil.Ama 750tl az değil.
  • şimdi baktım alanların yorumlarına . adam diyor ki 2gb ram yazıyorsunuz telefonda 1 gb ram var :D ayrıca telefona rom key koymak nedir ya :D koca şirketler yapmıyor bunu saçmalığa bak . tamamen kendi foyaları ortaya çıkmasın diye yapılan bir uygulama
  • O cihaz MT6582 yani 1.3 Ghz x4 deyim,ayrıca 1GB Ram var,o cihazın gelişi 400 TL aynı cihazı bizde satıyoruz, 400 tlye gelişi var o cihazın el insaf be kardeşim 750 TL yazılırmı o cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtcnars

O cihaz MT6582 yani 1.3 Ghz x4 deyim,ayrıca 1GB Ram var,o cihazın gelişi 400 TL aynı cihazı bizde satıyoruz, 400 tlye gelişi var o cihazın el insaf be kardeşim 750 TL yazılırmı o cihaza

Peki siz ne kadara satiyorsunuz hocam merak ettimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 e vercek halimiz yok biz 600e veriyoruz
  • şu telefonu satanlar adam gibi 1 tane telefonu parçalayıp anakart işlemci batarya vs görsel koysalar birde telefon içerisinden orjinal sistem bilgisinin ekran görünütüsünü alıp koysalar o zaman alanda derki '' helal olsun kardeş hakettin bu parayı '' ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.