Şimdi Ara

Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
19
Favori
16.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronos1121
    http://imageshack.us/a/img23/7541/142rx.jpg

Sen de oynuyormusun yoksa sadece resim olsun diye mi koydun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

quote:

sadece resim :)
    hangi oyun bu?
  • bu aralar telefonla pek ilgilenemedim evde çocuk elimden kapıyor:) gündüzde işler yoğun ama paylaşalım birşeyler...

Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

* Şeffaf hava durumu ve saat uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksimu_s -- 12 Ocak 2013; 17:26:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

quote:

sadece resim :)
    hangi oyun bu?

League Of Legends adli MOBA turundeki oyun. Forumda o bolum benim kapsamimda o yuzden dikkatimi cekti ve sordum.

•  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

Uploaded with ImageShack.us

olmadı özür....kirlilik yapmaması için silebilirim..(zaten diğerlerini sildim....)birde notede screenshot alırken png olarak kaydediyor..onu sanırım ayarlardan değiştirebiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 13 Ocak 2013; 13:47:47 >

• Zooper Widget Pro kullanıyorum ve çok memnunum.

Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

Screenshot-1 by psleda, on Flickr

• wallpaperler güzelmiş..teşekkürler..
    ama hanım bunları koyarsam öldürür beni valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

wallpaperler güzelmiş..teşekkürler..
    ama hanım bunları koyarsam öldürür beni valla...

daha bazılarına imageshack sansür uygulayıp kaldırtmış ama en sonda tüm paylaştığım ve ayrıca paylaşıma girmeyen resimelrin toplu arşiv dosyasını upload edeceğim

Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugünkü kurcalamalar sonusunda telefonumu şu hale soktum :)) Kilit ekranı tam sense oldu
     Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler  Galaxy Note 2 Masaüstü Görüntüleri, Görsel modlar, Masaüstü Resimler

bu da daha çok fantazi fantazi widget, daha bir sürü de ekrana sığmayan var. We hepsi tek programa ait.

Bakalım kilit ekranı programını ve ekranlardaki widgetler kime ait bilebilecekmisiniz? :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 16 Ocak 2013; 17:18:47 >

• vallahi merak ettim...kime ait...?
    (maria sharapovamı yoksa...? şeker markasınada adını verdi en son..neden olmasın...??)
  • Neyse madem oynamak istemiyorsunuz o zaman programları açıklıyorum.
    Kilit ekranı yapılandırması - Widgetlocker Lockscreen. Daha önce burda ismi geçmişti.
    Saat, Hava vs widgetları ise - Ultimate Custom Clock Widget (UCCW). Çok değişik bir program. Tam bir yapboz. Kendi içinde herhangi bir widget gelmiyor sadece editor var. İnternette bir sürü hazır yapılmış skin var ve grafik tasarlama yeteneğiniz güçlüyse kendiniz de birkaç tane yaratabilirsiniz.
  • Takip

• Arkadaşlar ekran görüntülerinden ziyade ekranda kullandığınız duvar kağıtlarınızın sade halini yani ikonsuz, masaüstü olmayan versiyonunu paylaşırsanız bence daha mantıklı olur...Bu yukardakilere baktığımda çoğunluğu ekran görüntüsünü paylaşıyor... Ekran görüntüsü bir işimize yaramaz ki...Sadece bakıp öylece kalıyoruz...Demek istediğim şu ki beğendiğiniz wallpaperlarınızı duvar kağıtlarınızı işte... Ekran görüntüsü şeklinde değilde sade,oynanmamış bir şekilde paylaşırsanız daha faydalı olur... Benim için görsellik çok önemli birşeydir Yaklaşık 4 aydır Note 2 kullanıyorum ama hala adam gibi wallpaperlar bulabilmiş değilim... Şöyle güzel ekrana cuk oturacak wallpaperlar yok ki arkadaş Aylardır internette bakıyorum ama adam gibi duvar kağıtları bulamıyorum, güzel bir sitede yok... 720*1280 çözünürlüğünde güzel resim yok yahu Var olanlarda bence uzaktan yakından alakası yok, renkleri soluk, hiç güzel değil... Berbat, İğrenç

• quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Arkadaşlar ekran görüntülerinden ziyade ekranda kullandığınız duvar kağıtlarınızın sade halini yani ikonsuz, masaüstü olmayan versiyonunu paylaşırsanız bence daha mantıklı olur...Bu yukardakilere baktığımda çoğunluğu ekran görüntüsünü paylaşıyor... Ekran görüntüsü bir işimize yaramaz ki...Sadece bakıp öylece kalıyoruz...Demek istediğim şu ki beğendiğiniz wallpaperlarınızı duvar kağıtlarınızı işte... Ekran görüntüsü şeklinde değilde sade,oynanmamış bir şekilde paylaşırsanız daha faydalı olur... Benim için görsellik çok önemli birşeydir Yaklaşık 4 aydır Note 2 kullanıyorum ama hala adam gibi wallpaperlar bulabilmiş değilim... Şöyle güzel ekrana cuk oturacak wallpaperlar yok ki arkadaş Aylardır internette bakıyorum ama adam gibi duvar kağıtları bulamıyorum, güzel bir sitede yok... 720*1280 çözünürlüğünde güzel resim yok yahu Var olanlarda bence uzaktan yakından alakası yok, renkleri soluk, hiç güzel değil... Berbat, İğrenç

Ekran görüntüleri paylaşmaktaki amaç orda görünen tasarımların neyle yapıldığını da belirtmektir. Hangi duvar kağıdı, hangi launcher ve ne tür widgetşer. Benim mesajlara bakarsanız zaten göreceksiniz (gerçi herkes aynısını yapmıyor o başka). Ayrıca verdiğim bazı wallpaperlar var. Eklemeye de devam edeceğim, ama pek popüler olamadı konu galiba :)

• Chronos Hocam dediklerinizi çok iyi anlıyorum... Paylaşılmasın demiyorum ama o ekran görüntülerinin varsa ikonsuz sade hallerinin de paylaşılmasını rica ediyorum arkadaşlardan böylece konu daha yararlı olacaktır... Son olarak sizin yukardaki paylaştığınız wallpaperlardan birkaç tanesini aldım zaten ama hala yok arkadaş güzel wallpaperlar bulamıyorum yahu İyilik meleği gibisiniz Chronos Hocam her an heryerden çıkabiliyorsunuz Yardım ve emekleriniz için Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Chronos Hocam dediklerinizi çok iyi anlıyorum... Paylaşılmasın demiyorum ama o ekran görüntülerinin varsa ikonsuz sade hallerinin de paylaşılmasını rica ediyorum arkadaşlardan böylece konu daha yararlı olacaktır... Son olarak sizin yukardaki paylaştığınız wallpaperlardan birkaç tanesini aldım zaten ama hala yok arkadaş güzel wallpaperlar bulamıyorum yahu İyilik meleği gibisiniz Chronos Hocam her an heryerden çıkabiliyorsunuz Yardım ve emekleriniz için Teşekkür ederim

Takdiriniz için teşekkür ederim :)) Yardımcı oluyorsak ne mutlu bize.

Şimdi sizin dediklerinizi dikkate alarak şunu yapabiliriz. Program arama ve istek konusu gibi şu temalı wallpaper istiyorum şeklinde istek paylaşabilirsiniz. Kesin söz vermiyorum ama benim veya başkaların denk geldiği o temada wallpaper olursa burda paylaşırız.

Ayrıca mesela sizin düşük çözünürlükte beğendiğiniz bir resim var diyelim google'da görsel aramadan o resmi yükletip istediğiniz çözünürlükte arama kriterleri girebiliyorsunuz.

• 720*1280 çözünürlüğünde güzel wallpaperlar gerçekten yok denecek kadar az var olanlarda hiç alakası yok gibi... Dediğiniz arama yönteminide birkaç kez denemiştim ama pekte işe yaramadı bana Özellikle Note 2 nin ekranına cuk diye oturacak şöyle capcanlı manzara resimleri arıyorum ama yok Neyse konu takip...Chronos Hocam siz nereye biz oraya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.