Şimdi Ara

Galaxy'nin çift GPU'lu GeForce GTS 250 modeli test edildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Öyle diyorsunuzda 17k skor almış

Benim zamanında tek Zotac GTS250 512MB ile aldığım skor.
    Galaxy'nin çift GPU'lu GeForce GTS 250 modeli test edildi

Çift GPU'lu GTS 250 17643 puan alırken tek GPU'lu GTS 250 17751 puan almış. Galaxy'nin çift GPU'lu GTS 250 modelinin gereksiz olduğu yeterince açık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 2 Şubat 2010; 12:09:55 >

• Böle bir kart cıkarıp halen ben piyasada yenilikciyim diyorsa nvidia o fanlar tam yük altında gercekten kafa ütülerler ve havayıda kasa içine bırakıcaklar tamamiyle zarar bi ekran kartı olmuştur.
    Deneme yapılan kartta ek fanlar ayreten sokete takılmıs ve sogutucu alt blogun sol tarafdakı siyah kartın calısır halınde 3 fan karta takılı degıl ve ana resimde alt tamamen tek sogutma blogu uzerıne oturmus 3 fan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukarakoala -- 2 Şubat 2010; 12:49:42 >
  • ilk resimde fanlar pcie x1 girişine ihtiyaçmı duyuyor benmi yanlış görüyorum?
  • 1- Tahmin edildiği gibi GTX 280-285 ayarında. 3dmark06 testini es geçiyorum, önemli olan Vantage. 3dMark06 işlemci testi grafik kartından ziyade ne de olsa. Vantage testi shader gücünü yanıltmadan gösteriyor.
    2- Nvidia'ya kızanlar onunla ne alakası var. Galaxy yapmış kartı?
    3- Bence görünüşü güzel.
    4- 65 nm G92 kullanmaları çok kötü olmuş. 55 nm kullanılsa 2 GPU'dan oldukça fazla güç ve ısı tasarrufu yapılabilirdi.
  • agzı olan konuşuyor gts 250 10 numara kart türkiye piyasası aynen nokia gibi ati ye tapılıyor şöyle bir araştırın hangisi daha problemli kart üretiyor neredeyse atinin bütün kartları sıkıntılı yüzlerce model kartları var kafakarıştırmaktanbaşka bişey deil az çıkar öz cıkar g92 mimarisini sonuna kadar kullanıyor nvida ve çok iyide yapıyor oyunlarda ona göre çıkar ve 2 de 1 kart almaktan kurtuluruz
  • Hem gereksiz hemde kasa fanı kullanılmış soğutucuda
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.