Şimdi Ara

Galaxy M30s tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung J8 telefonumu satacam bir dahada Samsung'a bulaşmayacam aman benden uzak dursunlar gereksiz gereksiz modeller üretiyorlar midem bulandı artık tatmin edici bir özellikleri de yok bu modellerin ya ekrandan kısıyorlar ya da kameradan illa ki bir tarafı uyduruk oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hint kardeşlerimiz test videolarını atmaya başlamışlar. pili m30'dan bi tık daha iyi gidiyor. bu arada ufs 2.1 de varmış, güzel bir detay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 22 Eylül 2019; 15:44:35 >
  • bende izledim ama m30s'nin işlemcisi daha iyi ve 1000mah fazla batarya var m30'a göre daha iyi pil süresi vermesi gerekir
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    İzlediğim bir testte Realme XT (4000 mAh batarya, Amoled 1080p ekran), 8 saat dayanıyorken M30s 11 saat dayanıyor. Yani keşke Snapdragon 712 ile gelseymiş. O zaman çok daha iyi ekran süreleri görebilirdik.
    edit: ya gerçekten çok garip bir durum var. aynı işlemciyle a50s 7 saat 25 dk, m30s 9 saat 15 dk dayanıyor. yahu 1.5 kat bataryayla nasıl bu kadar az fark atabiliyor? https://www.youtube.com/watch?v=wuWyrfcaGWo&feature=youtu.be&t=514

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 22 Eylül 2019; 23:6:50 >
  • Firmaların telefon üretimi yavaş yavaş Hindistan'a kayıyor gibi...

Çoğu firma orada üretim yapmaya başladı. Bu s serisi de Hindistan'da üretilecekmiş galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Eylül 2019; 22:17:27 >
  • Boşuna heveslenmeyin bu cihaz TR'ye gelmeyecek.

M30 ve M40 gelmedi bu da gelmeyecek.

A serisi daha çok satıyor TR'de.
  • Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    başka testlere bakmak lazım youtube ta, bir de gsm arena battery test sayfası var lenovo p2'nin hala 1 numara olduğu sayfa
    m30s bakalım o sayfada kaçıncı sırada olacak

• https://www.gsmarena.com/battery-test.php3

• astegon kullanıcısına yanıt
    2.700 TL'ye resmi olarak satışa başlandı.

• Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Garip bir durum yok. Yanlış şekilde değerlendiriyorsunuz.

O videoda A50s'in şarjı bittiğinde M30s'in %30 şarjı var. Yani 1800mAh.

A50s'in 4000mAh harcadığı aynı testte, M30s 4200mAh şarj harcamış demektir.

O farkın neden oluştuğunun da farklı sebepleri olabilir. Ekranlarının enerji tüketimi, test esnasındaki parlaklıkları, hoparlörlerinin enerji tüketimi ve ses düzeyi vs.

Hatta sıfır kutudan çıkarılan iki tane aynı telefonun batarya kapasiteleri, işlemcilerinin enerji tüketimleri bile birbirinden biraz farklı olabilir.

Yazılımdaki ufak tefek optizimasyon eksiklikleri de olabilir.
  • 128'lik versiyon ön siparişle 2700'e satılıyorsa 64'lük 2200'e satılır Samsung Türkiye tarafından. İthalatçılarda 1800'e buluruz diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali Bey

128'lik versiyon ön siparişle 2700'e satılıyorsa 64'lük 2200'e satılır Samsung Türkiye tarafından. İthalatçılarda 1800'e buluruz diye tahmin ediyorum.
    2700'e satılan 64 gb'lik model

Galaxy M30s tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 26 Eylül 2019; 21:28:46 >

• Kablosuz kulaklık ve Galaxy Fit veriyorlarmış ön siparişe. Normal fiyatı yine de benim hesabıma gelir. Yani İnşallah gelir. Bu cihaz 200$'a satılıyor Saygıdeğer Samsung Türkiye.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Çok şaşırdım gelmesine. Samsung şaşırtıyor. Ancak fiyatı ile "Çüş oha yuh" olduk.

2000 civarlarıan düşmeden alınmaz bu cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Çok şaşırdım gelmesine. Samsung şaşırtıyor. Ancak fiyatı ile "Çüş oha yuh" olduk.

2000 civarlarıan düşmeden alınmaz bu cihaz.
    Yanında Galaxy Fit-e (SM-R375N) ve AKG Y100 Kablosuz Kulaklık (GP-Y100H) hediye ediyor. Kampanya bitince ucuzlayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Yanında Galaxy Fit-e (SM-R375N) ve AKG Y100 Kablosuz Kulaklık (GP-Y100H) hediye ediyor. Kampanya bitince ucuzlayacaktır.

Alıntıları Göster
    Bundle kampanyası güzel olmuş.

Bu cihaz da zaten orta segmente yeni bir soluk getirmiş.

Düşecek illa.

Keşke A40 da gelseydi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.