Şimdi Ara

Galaxy Gear akıllı saati Exynos 4 işlemci ile gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Pegasus Galaxy'si gelecek hafta çıkacak model, kaçırmayın...

Bu ne yaw her hafta yeni model mi çıkar... Valla gına geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Buna da kılıf almamız gerekecek mi?

Normal saatlere kılıf takıp gezen gördün mü hiç?Hardlex kristal cam kullanırlarsa ekrana mat sticker çekilir sadece diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMOLED ekran ile gunes isiginda saate bakmak muhtemelen iskence olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Courageux Celestiale

quote:

Normal saatlere kılıf takıp gezen gördün mü hiç?Hardlex kristal cam kullanırlarsa ekrana mat sticker çekilir sadece diye tahmin ediyorum.

Espiri yaptığımı anlamamanı uykusuzluğa veriyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Courageux Celestiale

quote:

Espiri yaptığımı anlamamanı uykusuzluğa veriyorum.

Ben sürekli saatlerle haşır neşir olmama rağmen bu soru hiç aklıma gelmedi, bende şaşırmıştım akıllıca soru sormuş diye, meğersem o da istemeden olmuş
    Şaka bir yana ekranı korumak sıkıntı, zor koşullarda cebimizde duran telefon bile çizilip zarar görüyorken sürekli açıkta duran aletin bir şekilde daha iyi muhafaza edilmesi lazım. Ya ön tarafa tpu konulur yada darbeye dayanıklı camı sticker ile biz muhafa ederiz.

• batarya mı gunes panelimi olucak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

batarya mı gunes panelimi olucak?

Batarya olur solar enerji bunun için yetersiz kalır hele ki yazan özellikler varsa hepten imkansızlaşır. Galaxy Tab 3 ile aynı cpu taşıyor. Ama şarj için solar panel belki koyarlar, harikalar yaratmaz ama enerji enerjidir

• Tasarım olmuş.

• plastik saat

• "Işınla bizi Scotty" deyince ışınlayacakmı peki :)

• cift renkli oled ekran + bluetooth + gerekli uygulamalar ve dokunmatik ekrani olsun kafi.. kamera,android,dual core,1gb ram bu ne yahu.. 2 gunde bir sarja ihtiyaci olacaksa hic bir mantigi yok.. hee icine bir sekilde 6ay giden pil falan koyarlarsa amenna ama bu haliyle o da zor gozukuyor.. hem google glass ta zaten saat bilgisi vs gibi seyler yer alacaktir.. 5-10 sene icinde hepimiz onla dolasacaz.. basta belirttigim fonksiyonlar disinda saati fazla akillandirmaya gerek yok kanimca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 17 Ağustos 2013; 14:56:55 >
  • Ulen benim Ace den iki kat hızlı iyi mi.

Birde telefon olacaksın hızlan len biraz.

• Batarya konusnda tasarruflu ve kullanıcıyı uğraştırmayan akıllı saat çözümleri için,çıkan modellerde mutlaka Bluetooth 4.0 gerekli.Ayrıca ekranı renkli yerine tek renk gösteren fakat çözünürlüğü yüksek LCD paneller ile halledebilirler.Akıllı saat bence bazen gerekiyor misal :
    *müziğimi değiştirmek istediğimde bunu saat üzerinden yapabileyim.
    *gelen mesajın bakmaya değer olup olmadığını saat üzerinden karar vereyim
    *sağlık bilgilerini göreyim.
    *hava durumu gibi.

• Pil işi 1 ay gitmediği sürece isterse xbox one(ps4ten iyi olduğu için verdim örneği) performansında olsun yine tutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Pil işi 1 ay gitmediği sürece isterse xbox one(ps4ten iyi olduğu için verdim örneği) performansında olsun yine tutmaz.

XBOX UN PS4 den daha iyi olduğu kanısına nerden vardın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Pil işi 1 ay gitmediği sürece isterse xbox one(ps4ten iyi olduğu için verdim örneği) performansında olsun yine tutmaz.

• bunu tek başına bir telefonmuş gibi kullanmak yerine herhangi bir android cihaz için kontrol kumandası benzeri bir cihaz yapsalar daha iyi olur.

Misal veriyorum cebimizdeki telefonla müzik dinlerken müziği değiştirmek, mesaj geldiğinde bildirim almak-okumak, telefonu sessize almak gibi gibi gibi..

bu tarz bir cihazın hem daha uygun fiyatı hemde daha iyi bir kullanım amacı olur. öbür türlü elimi bile sürmem.

• Bence yaptıkları para tuzağı sonuçta saatte ne yapacaksın açıp bir modern combat 4 real racing oynayayım diyecek halin yok bu kadar donanım benim telefonumda yok

• bence daha cok yeni bir teknoloji.En az 2 yili var yayginlasmasu ve tam stabil hale gelebilmesi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_f16
    bunu tek başına bir telefonmuş gibi kullanmak yerine herhangi bir android cihaz için kontrol kumandası benzeri bir cihaz yapsalar daha iyi olur.Misal veriyorum cebimizdeki telefonla müzik dinlerken müziği değiştirmek, mesaj geldiğinde bildirim almak-okumak, telefonu sessize almak gibi gibi gibi..bu tarz bir cihazın hem daha uygun fiyatı hemde daha iyi bir kullanım amacı olur. öbür türlü elimi bile sürmem.

Şu müzik hariç diğer dediklerini yapsa iyi olur. Ama müzik olayında doğru düşünmemişsin.

Diyorsun ki: Telefonla müzik dinlerken kumanda olarak çalışsın.

İyi de, telefonla müzik dinlemek telefonun pilini harcıyor. Bu cihazın kendi hafızası yüksek olursa ve telefonda dinlediğin müzikleri bunun içine atıp bunun üzerinden dinlesen, hem kendi üzerindeki müzikleri dinlediğin için istediğin gibi kumanda edebilirsin, ama esas önemli olanı ise müzikleri saat üzerinden dinlersen, telefon üzerinden dinleyerek telefonun pilini de harcamış olmazsın. Böylece telefonunun pili de müzik dinlemenden etkilenmemiş olur. Saatin pili azalır. Ama telefonun ekranı çok daha büyük vs. olduğu için telefonun pilinin daha uzun gitmesi, saatin pilinden daha önemli bence.

Bu yüzden müziği saatten dinleyip, telefonun pilini harcamamak çok daha iyi...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.