Şimdi Ara

Galatasaray ın şampiyonluk şansı VAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kısa ve öz. Fenerbahçe bugün bursa ile berabere veya yenilgi olursa şampiyonluk şansı yüzde 60 aksi takdirde yine fark etmez sadece fenerbahçe yi arenada 3 farklı skorla yani 3 0 gibi yenmemiz lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %60

• quote:

Orijinalden alıntı: colemerg1

%60

Evet sizi arenada yeriz. Beşiktaş da sizi yer. Ondan sonra sizde bi baslarki sıkıntı. Yine sendrom yasarsiniz

• Kapatın kulübü ligden çekiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Kapatın kulübü ligden çekiliyoruz

Biz şampiyon olduğumuzda uplayin konuyu. Gorucem ben o zamaniyi gugün kötü gün taraftarini. Futbol da iyi gün kötü gün taragtarligi yoktur

• dün seçimlerde umut stoklarımı tükettim, ümitlenemiyorum maalesef hiçbir şeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gm.discovery.x5

quote:

%60

Evet sizi arenada yeriz. Beşiktaş da sizi yer. Ondan sonra sizde bi baslarki sıkıntı. Yine sendrom yasarsiniz

Biz?Yalnız ben Galatasaraylıyım,koskoca Galatasaray amblemini görmedin mi? Ayrıca şansımızın %60 falan olamaz,Fenerbahçe yenilse de berabere kalsa da.Sanırsın Fenerbahçe yenilince ya da berabere kalınca 2 puan öne geçeceğiz,o vakit bile %60 şansımız olmazdı.Şimdi yenilse bile 10 puan fark var,haftaya ne olacağı belli olmayan bir derbi var.Kusura bakmayın belki ben çoğu kişiden daha fazla seviyorum Galatasaray'ı ama gerçekçi olmak gerek.Futbolcusundan teknik ekibine ruh diye bir şey kalmamış,herkes pes etmiş durumda.Fenerbahçe derbisinde kesinlik diye bir şey yok,her şey olabilir.Yendik diyelim,bizim tüm maçlarımızı kazanacağımızın garantisi mi var ya da Fener'in kaybedeceğinin?Velhasıl bizim için şampiyonluk imkansız olmasa da çok çok zor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gm.discovery.x5

quote:

%60

Biz?Yalnız ben Galatasaraylıyım,koskoca Galatasaray amblemini görmedin mi? Ayrıca şansımızın %60 falan olamaz,Fenerbahçe yenilse de berabere kalsa da.Sanırsın Fenerbahçe yenilince ya da berabere kalınca 2 puan öne geçeceğiz,o vakit bile %60 şansımız olmazdı.Şimdi yenilse bile 10 puan fark var,haftaya ne olacağı belli olmayan bir derbi var.Kusura bakmayın belki ben çoğu kişiden daha fazla seviyorum Galatasaray'ı ama gerçekçi olmak gerek.Futbolcusundan teknik ekibine ruh diye bir şey kalmamış,herkes pes etmiş durumda.Fenerbahçe derbisinde kesinlik diye bir şey yok,her şey olabilir.Yendik diyelim,bizim tüm maçlarımızı kazanacağımızın garantisi mi var ya da Fener'in kaybedeceğinin?Velhasıl bizim için şampiyonluk imkansız olmasa da çok çok zor..

Arenada böyle bir zamanda kazanamazsak zaten ne diye futbolcu olmuş bunlar. Arena kesin. Fark indi mi 10 a. Diğer hafta antalya olması lazım oda çok zor rakip, ondan sonra bjk var ondan sonra karabük var akhisar var. Küme düşmek istemeyen kayseri var. Eğer galatasaray li futbolcular kendine gelirse ruh lariyla oynarsa bütün maçları alırsak sampiyonuz

• Kesin bilgi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray bitti demeden bitmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Kesin bilgi mi?

Kesin bunun yanında ihtimal kalır

• ARKADAŞLAR BİZ SAMPIYON OLDUGUMUZDA KONUYU UP LARSINIZ OKEYMI.

• 3 hafta sonra şampiyonlugumuzu ilan edince konuyu upla

• quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Fenerde bu bal olduktan sonra Bursayı da yener Beşiktaşı da.

Galatasaray ı atlamışsın .

Kardeş Allah için doğru söyle galatasaray da ne zaman bal gördüm.Bak az oncönce sizin bal ları tam anlatmaya başlayacaktim ama korktum. Çünkü aksama kadar bitiremem vazgeçtim. Isim gücüm var

• konuyu acan arkadasa ciddi sekilde katiliriyorum.ensemizde ne bursa nede sivas var.galatasaray var.işini ciddiye almazsan acımazlar.bursa gs ve bjk maclarından en az 2 galibiyet alırsak bu iş biter.gercekci olalim lutfen.
  • ne içtin kardeş sen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Haddini Bilbao

ne içtin kardeş sen?

Soğuk Çamlıca gazoz. Tavsiye ederim

• çok ballıyız yhaaaa.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.