Şimdi Ara

Galatasaray'ın kötü sezon geçirmesinin suçlusu kim ? (ANKET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet arkadaşlar oyları yollayalım.

• TFF, RTE diyen arkadaslara bir sorum var

Chelsea macinda da acaba TFF mi demis Mancini'ye abuk sabuk kadro kur sonra da ayaklarini uzatip otur diye

Veya RTE mi rica etmis Mancini'den hic bir deplasmani kazanma diye

Bu sorularyma yurekten evet cevabyny verebilecek varsa gelsin konusalim lutfen.
  • başta drogba olmak üzere yabancı futbolcular
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Fichtner

başta drogba olmak üzere yabancı futbolcular
    Başka Burak ve Selçuk olmak üzere takımda kaos yaratan yerliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F3BCAC9BE

Başka Burak ve Selçuk olmak üzere takımda kaos yaratan yerliler.

Alıntıları Göster
    terimi terimsporlu yöneticilerle aynı hafta kovmadığı için aysal
  • Tabiiki Aysal...İnceden Fatih in altını oydu..Albayrak, Dürüst ü uzaklaştırdı...Takıma maçlarda destek olmadı...Adamın futbol bazında GS ile ilgisi yok, tutkusu, heyecanı yok...Tamamen iş gibi görüyor
  • 2 yılın yorgunluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

2 yılın yorgunluğu
    Ben bir başarısızlık görmüyorum.
    Ş.L. de çeyrek final,
    ZT kupasında final

Tamam über başarılı değiliz ama başarısız da değiliz.

- Zaten Aysal ve Terim arasında bir çatışma vardıı. Milli takım daveti iki tarafıda fazla yormadan ortaklığı bitirdi.
    - Sezon başında belli olan hatta bir önceki sezon olur dediği yabancı kuralını sezon içinde değiştirmek istedik. Burada da tff nin suçu yok.
    - RTE ye nasıl suç buluyorsunuz. 2010-2011 sezonunda şike yaptı diye Fernerbahçeyi 2013-2014 sezonunda ligden düşürmedi diye mi? Sen daha Beşiktaşı geçemiyorsun.
    - FB son dakikalarda gol attı diye (en az 5 maçı böyle çevirdiler) hakemlere mi suç buluyorsunuz. Senin takımın daha 60. dakikda yorulup dilini dışarı çıkartıyor, FB 96 dakika boyunca % 85 form ile oynuyor. Hakemler birkaç (belki 7-8) pozisyonda FB lehine hatalı karar verdi diye hakemlere mi suç bulacaz. Alman liginde hakem olmayan golü verdi en fazl 1 hafta konuşuldu kimse düdük asmadı hatta Ş.L. de maç yönetti. Bu hatalar olacak.

Aslında en önemlisi (şampiyon olamamamızın) takımdaki doymuşluk. Aysal da bunu gördüğü için genç ve başarıya aç oyunculara milyonlar döktü. Mancinide genç oyunculara en fazla şans verenlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

Ş.L. de çeyrek final,
    ZT kupasında final

- Zaten Aysal ve Terim arasında bir çatışma vardıı. Milli takım daveti iki tarafıda fazla yormadan ortaklığı bitirdi.
    - Sezon başında belli olan hatta bir önceki sezon olur dediği yabancı kuralını sezon içinde değiştirmek istedik. Burada da tff nin suçu yok.
    - RTE ye nasıl suç buluyorsunuz. 2010-2011 sezonunda şike yaptı diye Fernerbahçeyi 2013-2014 sezonunda ligden düşürmedi diye mi? Sen daha Beşiktaşı geçemiyorsun.
    - FB son dakikalarda gol attı diye (en az 5 maçı böyle çevirdiler) hakemlere mi suç buluyorsunuz. Senin takımın daha 60. dakikda yorulup dilini dışarı çıkartıyor, FB 96 dakika boyunca % 85 form ile oynuyor. Hakemler birkaç (belki 7-8) pozisyonda FB lehine hatalı karar verdi diye hakemlere mi suç bulacaz. Alman liginde hakem olmayan golü verdi en fazl 1 hafta konuşuldu kimse düdük asmadı hatta Ş.L. de maç yönetti. Bu hatalar olacak.

Aslında en önemlisi (şampiyon olamamamızın) takımdaki doymuşluk. Aysal da bunu gördüğü için genç ve başarıya aç oyunculara milyonlar döktü. Mancinide genç oyunculara en fazla şans verenlerden.

Alıntıları Göster
    1) 2 yıllık başarı ile doygunluğa ulaşmış futbolcular
    2) Fatih Terimi demirörene kaptıran Ünal Aysal
    3) Ağzına gelen herşeyi söylediği halde gidip Demirörenin kucağına oturan Fatih Terim
    4) Devre arasında 9 tane transfer yaptırtan, her hafta farklı kadro ile istikrar sağlayamayan Mancini

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

1) 2 yıllık başarı ile doygunluğa ulaşmış futbolcular
    2) Fatih Terimi demirörene kaptıran Ünal Aysal
    3) Ağzına gelen herşeyi söylediği halde gidip Demirörenin kucağına oturan Fatih Terim
    4) Devre arasında 9 tane transfer yaptırtan, her hafta farklı kadro ile istikrar sağlayamayan Mancini

İlave olarak 6+0 ve buna önlem alınmaması.
  • thelmessos kullanıcısına yanıt
    Doğrudur eklemeyi unutmuşum, daha çok önceden belli olan yabancı kuralına rağmen yabancı transferi yapılmaya devam edildi. Sonrada çıkıp bu ne biçim kural diye ağlıyorlar.
  • rte ne ya? mancini aysal fatih terimdir suçlusu
  • quote:

Ş.L. de çeyrek final,
    ZT kupasında final

Alıntıları Göster
    Lan 13 puan fark yemi?iz belki 16 olacak daha ne tff sinden bahsediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Doğrudur eklemeyi unutmuşum, daha çok önceden belli olan yabancı kuralına rağmen yabancı transferi yapılmaya devam edildi. Sonrada çıkıp bu ne biçim kural diye ağlıyorlar.
    afedrisiniz ama deplasmanlardıki kotu oyunu görmek istemeyenler tff ve rte a oy vermiş hakem yuzunden kayabettiği puanlar oldu gs ın ama kazandıgı puanlarda oldugu diğer takımlar gibi ayrıca rte yi bende sevmiyorum tamam ama maçları onun yuzunden kaybetmediniz.Bence mancini ve vurdumduymaz futbolcularla alakalı ayrıca burak yılmaz kaçırdıgı gollerin 5 te birini gole cevirebilse suan en azından 6 puan fazlası vardı gs da belki daha da fazla.
  • Ankete rte yazmak neyin kafasidir arkadas
  • quote:

Orijinalden alıntı: igunduz

Ankete rte yazmak neyin kafasidir arkadas
    Ne zaman ki Drogba ile sneijder geldi bu takım zar zor maç kazanır oldu.Yav atıyor attırıyorlar bilemem ona bişey diyemem ok...Çok faydalı olabilirler uzay üssü şöhretleri olabilir ama özellikle Drogba İçine etti takımın bana göre.takımda hali hazır cl ligi ve tr ligi gol kralı adam oynuyorken üstelik içerde dışarda gelene gidene sallıyorken Avrupa listelerini alt üst ederken Drogbayı alan aldıran herkes suçludur BEN DROGBA DİYORUM
    Haydeeeee çoluk çocuk eksileyin bakem

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Ne zaman ki Drogba ile sneijder geldi bu takım zar zor maç kazanır oldu.Yav atıyor attırıyorlar bilemem ona bişey diyemem ok...Çok faydalı olabilirler uzay üssü şöhretleri olabilir ama özellikle Drogba İçine etti takımın bana göre.takımda hali hazır cl ligi ve tr ligi gol kralı adam oynuyorken üstelik içerde dışarda gelene gidene sallıyorken Avrupa listelerini alt üst ederken Drogbayı alan aldıran herkes suçludur BEN DROGBA DİYORUM
    Haydeeeee çoluk çocuk eksileyin bakem

Alıntıları Göster
    1-) Yerliler
    2-) Mancini

• quote:

Orijinalden alıntı: igunduz

Ankete rte yazmak neyin kafasidir arkadas

258 kişi de oy vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

TFF, RTE diyen arkadaslara bir sorum var

Chelsea macinda da acaba TFF mi demis Mancini'ye abuk sabuk kadro kur sonra da ayaklarini uzatip otur diye

quote:

Orijinalden alinti: uAslAnkara

TFF, RTE diyen arkadaslara bir sorum var

Yav hocam ele?tiri yapacaksanyz e?er bari biraz ara?tyryp ele?tiri yapyn . Mancini'yi savunmak için söylemiyorum ama bilen bilir . Mancini bunu City de de yapyyordu . Bilerek yapyyor . Oyunculary protesto ediyor adam.

Hani buldu?unuz her ?eye sallyyorsunuz . Örne?in bu kadronun nedenini bilemem . Ama belki de gelecek sene ki 5+bilmem ne kuralyna hazyrlyk yapyyordu ? Veya kendisinin de dedi?i gibi gerçekten de oyunculary yorgundu .

Belki de senin dedi?in do?rudur . Ama bu ülke hiç geli?miyorsa her ?eyi bildi?ini dü?ünen insanlar yüzündendir . Sen her ?eyi biliyor musun ?

Tamam takym kötü . Tamam ne yalan atayym ak?am bende küfrettim kendisine . Ama artyk bir hocaya zaman verme zamany de?il midir ?

Türkiye liginde ?ampiyon olsak ne olur olmasak ne olur ? Artyk beni heyecanlandyrmayor çok kez ya?ady?ym bu SüperLig Kupasy . Canym avrupa da ba?ary istiyor . Mutlu Etmiyor beni SL . Bana CL de yary final final ve en önemlisi kupa lazym . Ve o kupa için GS nin 5 sene alt küme de bile oynamasyna razy olurum . O heyecana ihtiyacym var . Ve bunun yolu SABRETMEKTEN geçiyor . Sizde olmayan ?ey '' Sabyr ''

• quote:

Ş.L. de çeyrek final,
    ZT kupasında final

+1905

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.