Şimdi Ara

Galatasaray Forma Tasarımlarım 24.04.2014 (andaceyi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel olmuş tasarımlar. İlk forma roma forması gibi olmuş sanki
  • Tamamdır

Carter şu fotoğrafa el at
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
  • İlki güzelmiş.
  • İlk formaya ufak detaylar eklenirse muazzam olur. Duruşu çok hoşuma gitti benim.
  • Hiç kimse de son formanın Hollanda'nın forması olduğunu anlamamış, ilk kez görmüş gibi beğenmiş, 2. formada Algida Tadında Barça formasının renklerinin ters dizaynı
    http://origin.komedi.com/algida-tadinda-barca-formasi_webm_3385.webm

Emeğine sağlık ama bu forma işinde kendi dizaynlarını yapman kendini geliştirmende çok daha faydalı olacaktır

Galatasaray Forma Tasarımlarım 24.04.2014 (andaceyi)

@Sanki Bana Pele

• JessieJ J kullanıcısına yanıt
    İşin garip tarafı son formayı yaparken aklımın ucundan bile geçmedi Hollanda forması olduğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

İşin garip tarafı son formayı yaparken aklımın ucundan bile geçmedi Hollanda forması olduğu

Bilinç altında saklı kalmış o zaman
  • Son mesaja resmi koymamışım, buradan aklında kalmıştır

• Açıkçası kırmızı beyaz bir forma çıkarmalarını çok isterim.
  • amatör..
  • 1. Gerçekten Harika Olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

@oyuncu11790 valla müsait bir zamanda yapayım hocam. Kalıpta bu sponsorlar vardı hazır

@Marjinalyus hata değil o hacı. Birbirinin 180 derece dönmüş hali o iki şekil. Şöyle göstereyim. Anlatabilmişimdir umarım

Hacı resmi ters çevirdim, aynı kavisi bulamadım yine Hollanda'nın forma üçgenleri direk çekmiş kavis vermiş, seninkinde altta kavis, üstündeki direkt çizgiler hakim. Yine de çok güzel ama favorim ilk forma Ellerine sağlık tekrardan.

• Ya ben 3. hariç hiçbirini begenmedim kusura bakma bir konu daha vardı orda ne formalar vardı süperdi onlar. Beyaz forma hep hoşuma gider.
  • Şu Türk Telekom yazısı herhangi bir formaya koy hiçbirine yakışmıyor, rezalet. Allah'tan önümüzdeki sezon ya Gazprom ya Samsung yada Fly Emirates kullanacaz.
  • Ha onun nedenini söyleyeyim. Şimdi önce üst taraftakini çizdim. Daha sonra o katmanı kopyalayıp ters çevirdim. Ters çevirdikten sonra mecbur uzatmak zorunda kaldım sığması için. O yüzden kavis arttı

@JessieJ olabilir valla

• |YipMan| kullanıcısına yanıt
    Senin canın sağolsun Adam gibi eleştirinin hepsi makbuldür. Yeterki yukarıdaki bir şahıs gibi her konuya gelip trollemeyin :)

• Andaç beklentiyi yükseltiyorsun, yazın da başka formalar görüyoruz kırılıyoruz kardeş
  • Bunlarda güzel olmuş ama geçenlerde beyaz amblemli beyaz ağırlıklı kırmızı detaylı bir forma vardı.Peynir ekmek gibi satar çıksa.
  • Hangisi o hatırlayamadım? :) @Dirk Nowitzki

Sağolasın @Harry Kewell

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.