Şimdi Ara

GALATASARAY-FENERBAHÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilet fiyatları kaç para.haberi olan var mı?özelliklede yeni açık altınkini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingphin -- 22 Kasım 2005, 18:14:08 >

• 27.11.2005 tarihinde Ali Sami Yen stadında oynanacak

Galatasaray-Fenerbahçe maç bileti fiyatları aşağıdaki gibidir:

Numaralı: 4 YTL

Kapalı Üst:3 YTL

Kapalı Alt: 2 YTL

Eski Açık: 1 YTL

Yeni Açık: 1 YTL

Ergun Gursoy,biletlerin biraz pahalı olduğunu ama Galatasaray seyircisinin büyük bir özveriyle

maça gelmesini umduğunu söyledi. Ergun Gursoy,bileti olmayan taraftarların maçtan 1 saat once stad

etrafına gelmelerini, boş yer kalırsa beleş olarak içeri alabileceklerini de sözlerine ekledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi They Will Return -- 22 Kasım 2005, 18:22:06 >
  • inex maçtan sonra burda ol .......
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakata

inex maçtan sonra burda ol .......

Ben hep burdayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: INEX2

quote:

Ben hep burdayım

Allah sizin gibilere akıl fikir versin inex
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanamichi

quote:

quote:

Ben hep burdayım

Allah sizin gibilere akıl fikir versin inex

• quote:

Orjinalden alıntı: kingphin

bilet fiyatları kaç para.haberi olan var mı?özelliklede yeni açık altınkini..

Galatasaray-Fenerbahçe Bilet Fiyatları
    Kapalı Üst 80 YTL
    Kapalı Alt 60 YTL
    Yeni Açık Üst 35 YTL
    Yeni Açık Alt 30 YTL
    Eski Açık 50 YTL

Maç günü Ali Sami Yen Gişe Fiyatları
    Kapalı Üst 71 YTL
    Kapalı Alt 54 YTL
    Yeni Açık Üst 31 YTL
    Yeni Açık Alt 26 YTL
  • eski açık 50 kaat olmuş. fiyatlar normal. sonuçta dünyanın en büyük derbilerinden biri atmosfer olarak..
  • Güzel maç olacak inşallah.
  • biletimi aldım.yeni açık alt.ama saat 11 itibariyle kapalı üst ve yeni acık üst bitti
  • quote:

27.11.2005 tarihinde Ali Sami Yen stadında oynanacak

Ergun Gursoy,biletlerin biraz pahalı olduğunu ama Galatasaray seyircisinin büyük bir özveriyle

maça gelmesini umduğunu söyledi. Ergun Gursoy,bileti olmayan taraftarların maçtan 1 saat once stad

etrafına gelmelerini, boş yer kalırsa beleş olarak içeri alabileceklerini de sözlerine ekledi.

abicim finansal krizde olan galatasaray kulübü galatasaray seyircisi değil

• yahu fener taraftarına bilet fiyatını 50 olarak belirlemişler... e tabe kendi taraftarları 5 milyon veremedikleri icin bizden cıkartıolar acısını.. yahu gene katkımız oldu ya bu adamlara helal olsun bize
  • Bizede 50.Sallamadan iyi bak.Sizin gibi 100 milyon fiyat vermiyoruz en azından Dayak için 50 milyon veriyosunuz valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo91

quote:

Züpersinnnnn
    Bunu bile anlamıyorlar işte seyirci bazında Türkiyenin en elit tabakası,en zengin ve en kültürlü taraftarı Galatasaray taraftarıdır

• HAYIIIIRIRR biletler tüjkenmiş....

maç günü gişede bilet bulunurmuki yaw ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

HAYIIIIRIRR biletler tüjkenmiş....

maç günü gişede bilet bulunurmuki yaw ??

sonucu belli olan maça gidilir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonSaMuRAi

quote:

quote:

Züpersinnnnn
    Bunu bile anlamıyorlar işte seyirci bazında Türkiyenin en elit tabakası,en zengin ve en kültürlü taraftarı Galatasaray taraftarıdır

Hani şu vatanı satan zengin ve kültürlü İStanbullulardan değil mi?

Günümüzde de mesela Fatih Altaylı vs. vs...

Fransız hayranı kendini milletten üstün gören zavallılar... Özellikle GS Lisesi camiası Fransız hayranlığıyla yetişen tiplerdir...

Neyse bunu geçelim, böyle saçma sapan yorum yazarsan böyle yapışıtırırlar cevabıı...

A benim aynı havayı maalesef ki soluduğum yurdum insanı :

Galatasarayda kaç tane taraftar var nereden baksan 10 milyon insan var...

Bunların içinde kapıcısıda partonu da öğretmeni de hammalı da çöpçüsüde politikacısıda generalide her tipten insan var nasıl böyle bir genelleme yaparsın a aklıllı....

ALlah akıl dağıtırken sen neredeydin??

Böyle benim taraftarım şöyle benim taraftarım böyle diye saçma sapan laflar etçeğine ben sana söyleyeyim:

Türkiyede küfür olmayan olay oılmayan stad Şükrü Saraçoğludur..

Fenerbahçe o kadar maç yaptı, ne küfür ne birşey, ama milli maç oldu bizim stadımızda neler yaptı halk...

Bakın işte Türk insanına Fenerbahçe seyircisi taım nasıl ağırlanırmış TÜRK MİSAVİRPERVERLİĞİ nasıl olurmuş MİLANA 3 tane atıp göstereceğiz size...

İlk önce kendi yönetiminize saygı gösterin, yöneticisi satılmış taraftar diyor(Ergun Gürsoy), taraftarı bunak diyor, teknik adamı taraftara Hırsızsınız diyor vs .vs. kültürlü taraftarmış GS burjuvası

Biz böyle şeyleri aştık taraftarımızı eğittik... Darısı başınıza...

NEreden nereye geldik...

Bilet parası içinse geçen sene küçücük ALi Sami Yen i dolduramayan takım kimdi?

Olimpiyat stadında Fenerbahçe stadıda tek açık bileti fiyatına GS kombine kapalı verip hemde yanına açık hediye etmesine rağmen stadın 10 da birini bile dolduramayan bir takım değil mni??

Evet bilet fiyatları doğru söylemiş arkadaş 1 milyon 2 milyon 3 milyon Vip 4 milyon olmalı GS seyircisi için...

Ama GS seyircisi Tromsöden döndüğü için onlara YILDIZ izlettireceğiz borumu adamlar ALEX-ANELKA-Appiah ı görecekelr yani tabiiki bütün sene para biriktirip bu maça 50 milyon vermeye değer... Sonuçta yılda bir ellerine böyle bir şans geçer... Anelka gibi adamı bi daha nerede görcek GS...

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: SonSaMuRAi

quote:

quote:

Züpersinnnnn

Hani şu vatanı satan zengin ve kültürlü İStanbullulardan değil mi?

Günümüzde de mesela Fatih Altaylı vs. vs...

Fransız hayranı kendini milletten üstün gören zavallılar... Özellikle GS Lisesi camiası Fransız hayranlığıyla yetişen tiplerdir...

Neyse bunu geçelim, böyle saçma sapan yorum yazarsan böyle yapışıtırırlar cevabıı...

A benim aynı havayı maalesef ki soluduğum yurdum insanı :

Galatasarayda kaç tane taraftar var nereden baksan 10 milyon insan var...

Bunların içinde kapıcısıda partonu da öğretmeni de hammalı da çöpçüsüde politikacısıda generalide her tipten insan var nasıl böyle bir genelleme yaparsın a aklıllı....

ALlah akıl dağıtırken sen neredeydin??

Böyle benim taraftarım şöyle benim taraftarım böyle diye saçma sapan laflar etçeğine ben sana söyleyeyim:

Türkiyede küfür olmayan olay oılmayan stad Şükrü Saraçoğludur..

Fenerbahçe o kadar maç yaptı, ne küfür ne birşey, ama milli maç oldu bizim stadımızda neler yaptı halk...

Bakın işte Türk insanına Fenerbahçe seyircisi taım nasıl ağırlanırmış TÜRK MİSAVİRPERVERLİĞİ nasıl olurmuş MİLANA 3 tane atıp göstereceğiz size...

İlk önce kendi yönetiminize saygı gösterin, yöneticisi satılmış taraftar diyor(Ergun Gürsoy), taraftarı bunak diyor, teknik adamı taraftara Hırsızsınız diyor vs .vs. kültürlü taraftarmış GS burjuvası

Biz böyle şeyleri aştık taraftarımızı eğittik... Darısı başınıza...

NEreden nereye geldik...

Bilet parası içinse geçen sene küçücük ALi Sami Yen i dolduramayan takım kimdi?

Olimpiyat stadında Fenerbahçe stadıda tek açık bileti fiyatına GS kombine kapalı verip hemde yanına açık hediye etmesine rağmen stadın 10 da birini bile dolduramayan bir takım değil mni??

Evet bilet fiyatları doğru söylemiş arkadaş 1 milyon 2 milyon 3 milyon Vip 4 milyon olmalı GS seyircisi için...

Ama GS seyircisi Tromsöden döndüğü için onlara YILDIZ izlettireceğiz borumu adamlar ALEX-ANELKA-Appiah ı görecekelr yani tabiiki bütün sene para biriktirip bu maça 50 milyon vermeye değer... Sonuçta yılda bir ellerine böyle bir şans geçer... Anelka gibi adamı bi daha nerede görcek GS...

demeye çalıştığım buydu hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi They Will Return -- 23 Kasım 2005, 21:46:28 >

• oh be son anda bilet buldum...

Neyse beyler, maçtan sonra görüşürüz sizinle ;)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.