Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2023/2024 #Hedef24 [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐ (8761. sayfa)

5 sn
181.311
Cevap
446
Favori
3.662.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 87598760876187628763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muslera olmasaymış maçı kazanamazmışız. Pardonda kalecinin görevi o değilmi kurtarsın diye durmuyornu..

• Muslera artik baska bir boyuta gecti. Adam macin icinde adeta, topu guzel takip ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Barış Manço kullanıcısına yanıt

Bekine yardım etmezse kanat oyuncusu normal dun geceki göruntü. Köhn boeyden 2x daha hızlı kanat beki..

• Zaniolo Reis geri gelsin seneye, Baris Alperde takimda kalsin, mis gibi olur.

• Musleranın görevi kurtarmak değil mi diyen arkadaş senin kalecin sadece kurtarmıyor sana maç kazandırıyor şampiyonluk da en büyük pay sahibi oluyor

• burnaldinho B kullanıcısına yanıt
    Ben de bir yaz kampı geçirmesi gerektiğini söylüyorum.Fakat gerçekler de var. Çok adam kaçırıyor.Rakiplere sola çektirip çok kolay vurduruyor.Temaslı bir oyun stili yok..Gölge savunma yapıyor.Belki lig maçlarında hissettirmez fakat Cl'de bizi çok yakar.
    Boey gibi rakibe düşünme fırsatı vermeden yıpratması lazım.Boey bire birde rakibi köşeye gitmeye zorluyordu o kıçı dayatıyordu bunda o yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yine sezon sonuna kadar yazmaya devam edeceğim

dayı ve ziyaş 11 çıkmamalı

2.yarı oyuna girip iş yapacak tehditleri de yok ediyoruz boşuna

zaten icardi de yürüyor bizim sistemde bu kadar arkası toplanacak topçuyla maça başlamamalıyız

muslera sezon performansı vermese çok farklı bir sabaha uyanabilirdik

sivas fkg en az ads kadar top oynayan takımlar daha biten bir şey yok

• Bu Ziyech in gole sevinme eşiği neresi ya? Adam güzel bir gol atıyor bu kolay diye yürüyüp gidiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Musleraya laf eden gram futbol anlamiyordur engelleyin hayatınızdan cikarin

• Günaydın yavru ceylanlar
    &#128993;&#128308; Galatasaray 2023/2024 #Hedef24 [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

Dayı ile ziyech kilit çözebiliyor ama hocam.. onlar olmasa biz gol zor bulurduk.. pozisyona giriyoruz heyecandan bir türlü sonuçlanmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reha Kapsal: "Cengiz geliyo 15 milyon Euro 2 metreye koşmuyo, 36-37 yaşında futbolu bırakacak adam 2-0 galipken 80 metre geriye koşuyor. Sonra diyorsun neden şampiyon olamadım."

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

zıyech olmasa 2 macı çözemezdin. kerem olmasa yoktan var ettiği gollerle macı çözemezdin. ayaksız teteyle yokları oynayan sahayla ne yapacan. ıcardıyı sadece golcü olarak baktığınız vakit adamın gencliğini italyada izlememıssınz demektir. butun organizasyonlarda mertensle beraber tek paslarla takımı çıkarıp dağıtıyor, defansı çözüyor boşluk yaratıyor. adamın ölü hali bu. daha iyisi yok elimizde daha fazlasınıda bu sezon ıcın beklemeyin abicim.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    teteyi itelemezsek bir yere.. Yunus da var... hakim reis 1 yıl daha takılır burada.... eee barış da var.. birde zani... tam şenlik..

• Balotelli çok iyi top oynadı dün. Allahtan bu tarz oyuncu çok fazla yok ligte. Adananın tüm ataklarını o başlattı.

• Yeni sözleşme almış muslera>Neuer-buffon-Van der sar
    Yok böyle bir büyüklük. Sözleşmeyi kaptığı anda bambaşka bir şeye dönüşüyor.
    Maşallah diyelim nazar değmesin. 🧿

&#128993;&#128308; Galatasaray 2023/2024 #Hedef24 [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gedson ve milot evlatlar bugün söz sizde..

• &#128993;&#128308; Galatasaray 2023/2024 #Hedef24 [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐

• Fenerbahce Baskani Ali Koc: Mayis ayini takvimlerden kaldirmazsaniz takimi ligden cekeriz.

https://twitter.com/alkoliksk/status/1783961617635373230?s=46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 27 Nisan 2024; 9:53:57 >
  • -OdATA- kullanıcısına yanıt

kornerden tıklatırsa bir tane belki bir ufak tebessüm eder diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 87598760876187628763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.