Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

Moussa dembele haberleri çıkmış.Nasil oyuncu

Çok iyi oyuncu ama alamazsınız.

Fulhamda oynuyor benim dediğim.
  • quote:

quote:

quote:

Anladım ama onu da alma ihtimaliniz düşük

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım ama onu da alma ihtimaliniz düşük

düşükte değil öyle bir ihtimal yok.

• Gerets aslında sert bir hoca. Bizim takıma sert hoca lazım ama Gerets'in eski tadı kalmamıştır bence.
    En son Katar'da falan takılıyordu. Eski hevesiyle gelirse fayda sağlar ama kafasında futbolu bitirdiyse yazık eder kendine ve takıma.

Teknik direktör olarak Fatih Terim, Yılmaz Vural tarzında sert, eli sopalı bir hoca istiyorum.
  • bu senede yerli hoca ile anlaşsalar olur herhalde mesela ersun yanal.
    avrupaya gideceğimiz sene yabancı getirsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler malesef klübü klübün kötülüğünü ısteyen insanlar yönetiyor. Ben buna artik gercekten inanıyorum. Inanilmaz hatalar (!) yapiyor bu adamlar. Gecende sponsorluklar ile ilgili birşeyler dinledim inanamadım. Can topsakal denen galatasaray düşmanı kanser gibi zarar veriyor buna dursun ozbek ve ekibi dahil.

• Osmanlı yine 1 puan almış

54'de 3-0 bursa önde 30 dkda 3-3 yaptılar.Hamzaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize kontra golcüsü değil güçlü sırtı dönük oynayabilen forvet lazım aynı zamanda hızlı olup defans arkasına da sarkacak tabii. Öyle olsaydı Burak'ı satmazdık.

Kweuke, Laurent Depoitre, Moussa Marega, Lasogga.

Bunlardan biri iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bize kontra golcüsü değil güçlü sırtı dönük oynayabilen forvet lazım aynı zamanda hızlı olup defans arkasına da sarkacak tabii. Öyle olsaydı Burak'ı satmazdık.

Bunlardan biri iş yapar.

Ne güzel forum sessiz,sakin,huzulur ve güzel ilerlerken yine geldi. Bütün konulara da post atmış herşeyi bilen arkadaş :d

Biz kweuke diyince laf yapardı şimdi kendi yazar olmuş scout caner. Kweuke yi 2 maç 90 dakika izlemisligi yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bize kontra golcüsü değil güçlü sırtı dönük oynayabilen forvet lazım aynı zamanda hızlı olup defans arkasına da sarkacak tabii. Öyle olsaydı Burak'ı satmazdık.

Bunlardan biri iş yapar.

Ne güzel forum sessiz,sakin,huzulur ve güzel ilerlerken yine geldi. Bütün konulara da post atmış herşeyi bilen arkadaş :d

Biz kweuke diyince laf yapardı şimdi kendi yazar olmuş scout caner. Kweuke yi 2 maç 90 dakika izlemisligi yoktur

Hocam gözünüzü seveyim alıntılamayın şunu ya. Blokluyoruz. Siz alıntılayınca mesajlarını görüyoruz. Boşverin trolleri, bloklayın geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

bu senede yerli hoca ile anlaşsalar olur herhalde mesela ersun yanal.
    avrupaya gideceğimiz sene yabancı getirsinler.

Fatih Terim dışında yerli getirmesinler şu takıma ya. Geliyorlar takımı çöplerle doldurup gidiyorlar.
  • Geçen ara transfer döneminde bitane zenci forvetle ilgileniyordur ama adam kiralıktı sanırsam , fransa ikinci ligindeydi, baya heyecanlanmıştık, kimdi o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

FM MODE ON

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

1 adet hava toplarında iyi, lider özellikte stoper
    1 adet adam yiyen orta saha - tercihen zenci
    1 adet ayağı top yapan fiziki anlamda güçlü orta saha - tercihen yine zenci
    1 adet her iki açıkta da oynayabilecek, pırpır diye tabir ettiğimiz rahat adam eksiltebilen açık
    1 adet direkt olarak ilk onbirde oynayacak santrafor
    1 adet direkt olarak ilk onbirde oynayacak santraforu yedekleyecek
    1 adet sağ bek yedeği tercihen Cavanda

Direkt oynayacak 4 Toplam 7 transfer.

FM MODE OFF

MC selçuk: selçukayarında bir futbolcuya para vermek yerine en uygun seçenek.. Telles kesin satılmalı ve yerine yine kuzey ulkerinden cokda pahalı olmaya bir solbek alınmalı.. Podolski de satılıp ayağında top taşıyabilen ve çıkışları hızlı olan Volkan Şen gibi bir solbek alınmalı.. Sinan Gümüş Sağ açığı taşıyabilir mi? oda meçhul..

• Hagi İstanbul'a gelmiş.
  • Yeni başkan transfer etmemiz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Geçen ara transfer döneminde bitane zenci forvetle ilgileniyordur ama adam kiralıktı sanırsam , fransa ikinci ligindeydi, baya heyecanlanmıştık, kimdi o ?

Martin Benitez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

quote:

Geçen ara transfer döneminde bitane zenci forvetle ilgileniyordur ama adam kiralıktı sanırsam , fransa ikinci ligindeydi, baya heyecanlanmıştık, kimdi o ?

Martin Benitez mi

Famara Diedhiou idi, bizim ilgilendiğimiz söylenildiği zaman 17 golü mü ne vardı, şimdi ise 21, 2. yarı fazla gol atmamış.

http://www.transfermarkt.com.tr/famara-diedhiou/profil/spieler/237125

• Takımı baştan aşağı yenilemek gereke yoksa böyle gideceği yok artık bileylerin değişmesi lazım iyi fiyat gelirse muslera bile gidebilir ayrıca bana sneijderi kimse savunmasın bı sezon bildiğiniz yattı sneijder gibi bi oyuncunun ligi en az 13 gol 15 asistle bitirmesi lazım yanında oynayan oyuncu yok demeyin biraz sırumluluk almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

quote:

Martin Benitez mi

Famara Diedhiou idi, bizim ilgilendiğimiz söylenildiği zaman 17 golü mü ne vardı, şimdi ise 21, 2. yarı fazla gol atmamış.

http://www.transfermarkt.com.tr/famara-diedhiou/profil/spieler/237125

Abi kim olursa olsun artık biri gelsin. Galatasarayın yeni bir efsaneye ihtiyacı var

• Altyapımız trabzonun üst takıma oyuncu çıkarma zamanı geldi. Mehmet ekici, okay yokuşlu, yusuf yazıcı. Yusuf türkiye kupasında rotasyonda kullanılır.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.