Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

quote:

quote:

quote:

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

İyi durdu be.

Selçuk çok sırıtmıs.

En sıkıntılı yer orta saha zaten bir de linnes'in defansı zayıf. Selçuk'u satıp yerine daha iyisini alsalar keşke ama kimi getirecekler o yüzden Selçuk'la idare etmeye devam. Nordtveit bedava diye yazdım yoksa dikine oynayan bir oyuncu değil stoper özelliği daha çok ağır basıyor ama iyi kesicidir. Melo inşallah geri döner.

Yazdıklarına katılıyorum.

Lınnes'ı bu sene çözemedik seneye ondan umutluyum defası da iyi bir hocayla toparlar.

Nordtveıt için doğru yazmissin.

Melo konusunda farklı düşünüyoruz ne yazik ki. Melo gelse bile max. 1 sene oynar gittiği gibi takım yine sıkıntı çeker günü kurtaracak futbolcu işi bizden geçti artık. Tabi melo çok makul bir fiyata gelecekse neden olmasın. Ama her halükarda o bölgeye genç bir transfer süper olur.

Jorrit Hendrix
    Amadou Diawara

bu ikisi çok iyi genç olarak.

Dıawara'yı izledim çok kaliteli topçu ama hendrıx hakkında hiç fikrim yok. Simdi piyasa değerine falan baktım 5 milyon gösteriyor.

Biz her sene burada konuşuyoruz yine hiç konuşmadığımız adamlar alınıyor. Her sene aynı hevesle futbolculari takip ediyorum hendrıx gibi yeni öğrendiğim futbolculari araştırıyorum sonra yine hüsran

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi durdu be.

Selçuk çok sırıtmıs.

En sıkıntılı yer orta saha zaten bir de linnes'in defansı zayıf. Selçuk'u satıp yerine daha iyisini alsalar keşke ama kimi getirecekler o yüzden Selçuk'la idare etmeye devam. Nordtveit bedava diye yazdım yoksa dikine oynayan bir oyuncu değil stoper özelliği daha çok ağır basıyor ama iyi kesicidir. Melo inşallah geri döner.

Lınnes'ı bu sene çözemedik seneye ondan umutluyum defası da iyi bir hocayla toparlar.

Melo konusunda farklı düşünüyoruz ne yazik ki. Melo gelse bile max. 1 sene oynar gittiği gibi takım yine sıkıntı çeker günü kurtaracak futbolcu işi bizden geçti artık. Tabi melo çok makul bir fiyata gelecekse neden olmasın. Ama her halükarda o bölgeye genç bir transfer süper olur.

Jorrit Hendrix
    Amadou Diawara

Dıawara'yı izledim çok kaliteli topçu ama hendrıx hakkında hiç fikrim yok. Simdi piyasa değerine falan baktım 5 milyon gösteriyor.

Biz her sene burada konuşuyoruz yine hiç konuşmadığımız adamlar alınıyor. Her sene aynı hevesle futbolculari takip ediyorum hendrıx gibi yeni öğrendiğim futbolculari araştırıyorum sonra yine hüsran

Sabri
    Tarık
    Semih
    Hakan
    Selçuk
    Donk
    Emre
    Olcan
    Umut
    Jose
    Hamit

Bunların hepsini gönderecen hem bonservis hem açılan maaş bütçesiyle.

R.Sociedad'da bruma'nın bonservisini alacak.

Bedelsiz olarak

Nordveit
    Vlaar veya Agger
    Emrah Başsan
    Tonny Vilhena

Bonservis ödeyerek

Hendrix
    Diawara
    Isaac
    Solanke

Bunlar çok rahat alınır ama bu oyuncuların peşinden koşan kulüp çok Türkiye'yi kolay kolay seçmezler.

Bir de bunları ikna edebilecek güçlü bir yönetim lazım. Dursun ve ekibi bunları getiremez.

• Emre Çolak kalıyor haberleri var, takımın başında hoca yokken kimin kalıp gideceğine kim karar veriyor?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi durdu be.

Selçuk çok sırıtmıs.

Jorrit Hendrix
    Amadou Diawara

acilen transfermarkt'ı kapatmalısın

•  Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

bu ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

bu ne lan

basket maçını kastediyordur.
  • Beyler bittimi sevinek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi durdu be.

Selçuk çok sırıtmıs.

Jorrit Hendrix
    Amadou Diawara

Sabri
    Tarık
    Semih
    Hakan
    Selçuk
    Donk
    Emre
    Olcan
    Umut
    Jose
    Hamit

Bunların hepsini gönderecen hem bonservis hem açılan maaş bütçesiyle.

R.Sociedad'da bruma'nın bonservisini alacak.

Bedelsiz olarak

Nordveit
    Vlaar veya Agger
    Emrah Başsan
    Tonny Vilhena

Bonservis ödeyerek

Hendrix
    Diawara
    Isaac
    Solanke

Bunlar çok rahat alınır ama bu oyuncuların peşinden koşan kulüp çok Türkiye'yi kolay kolay seçmezler.

Bir de bunları ikna edebilecek güçlü bir yönetim lazım. Dursun ve ekibi bunları getiremez.

Bruma için son tarih Nisan sonuydu değil mi?

En son almak ıstemıyorlardı sonra da herhangi bi haber görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bir defansif orta saha, bir merkez orta saha, 2 forvet gelsin kiralıktakiler de dönsün bu sene benim için yeter. Bizim lige her türlü yeter zaten kadro bu şekilde. Bir de alacağımız oyuncular 50 yaşında olmasın tabii.

• Bu donem cok fazla transfer yapabilecek butcemiz olacagini sanmiyorum. Kiraliklardan yana yurumek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer falan beklemeyin boşuna gençler, üzülürsünüz sonra
  • http://www.hurriyet.com.tr/yasin-oztekine-50-zam-40093514?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_term=post&utm_content=yasin-oztekine-50-zam&utm_campaign=yasin-oztekine-50-zam_galatasaray

yasin sezon başından beri istediği zammı alıyormuş, emre ile kontrat zaten uzatılacak. sabride 1 den aşağı kontrat almaz. hamit keşke ölmeseydi o da rızkını alırdı sezon sonu

• Emre Çolakla alıp veremediğiniz ne bir türlü anlamıyorum. Takımda sürüyle çöp varken bu adama mı çatıyorsunuz. Her zaman ilk 18 içerisinde kalması gereken bir oyuncu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Emre Çolakla alıp veremediğiniz ne bir türlü anlamıyorum. Takımda sürüyle çöp varken bu adama mı çatıyorsunuz. Her zaman ilk 18 içerisinde kalması gereken bir oyuncu.

Takımda ayrımcılık yapan yeniçerileri istemiyoruz. Ne kadar yetenekli olursa olsun önce takım uyumu nedir onu öğrensin.
  • Yasine zam geliyormuş

1milyon eurodan 1,6 milyon euro

• BEYLER SADECE ŞUNU CANER ADLI ARKADAŞI SCOUT EKİBİNİN BAŞINA GETİRİRSEK 2-3 SENEYE SHAKTAR OLURUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Yasine zam geliyormuş

1milyon eurodan 1,6 milyon euro

Fazlasıyla hak ediyor. Bu sezonun iyi oyuncularından bir tanesi. O kadar büyütmemek lazım. Elimizden kaçırsak daha kötü olur. Bizim beceriksizler gider anadoludan bir çöp daha alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

BEYLER SADECE ŞUNU CANER ADLI ARKADAŞI SCOUT EKİBİNİN BAŞINA GETİRİRSEK 2-3 SENEYE SHAKTAR OLURUZ.

Neden? Adam football manager oynuyor. Tüm genç futbolcuları, iyileri oradan buluyor. Zaten oyunu çözen her oyuncunun kolaylıkla yapabileceği bir şey. Koskoca Galatasaray camiasında bu oyundan futbolcu bulup getirmeyi akıl edebilen bir akıllı yok, bir Caner akıllı. Yapmayın gözünüzü seveyim. İnsanları gereksiz gereksiz şişirmeyin.
  • Muslera-Linnes-Koray-Ched-Carole-Selçuk-Dzemaili-Sneijder-Bruma-Podolski-Transfer

Tek transferle ilk3te oynar bu kadro ama sağlam bir hoca lazım. Enerji katan, takımı diri yapıcak. Siz her maç gol atıyosunuz sıkıntınız yok sizin salakları tokatlayacak, fişek yapıcak bir hocaya ihtiyaç var. Takımda top kapan olmayınca -kimsenin kapası yok- kalenize kadar geliyo adamlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.