Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

Huntelaar hollandalı kontenjanından oynayabiliyor zaten . Ben gelirse çok sevinirim, beğendiğim takip ettiğim herifler ya fenere gidiyor ya beşiktaşa. Niang takip ediyordum Fenere gitti şimdide Ba. Özellikle yapıyorlar sanki. Huntelaar gelirse yaşına falan bakılmasın bence 2-3 sene oynar.

Ancak tekrar söylüyorum başkana nezaman mikrofon uzatsalar genç bir futbolcu almak istiyoruz diyor. AÇ PARANTEZ tabiki birde ST yabancı olacaksa ya orta sahadaki kanat kullanımını yerli yapacağız yada savunmanın solunda yerli tercih edeceğiz, iki ucu boklu deynek KAPA PARANTEZ.

Gençleştirmeninde .okunu çıkardık ama

En yaşlı oyuncumuz Hamit ile Şino sanırım.

10 da 5i tutsa efsane olmaz mı 20-24 yaş ortalamasında bir iskelet.

• Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    Bakma Prandelli Umut için iyi pres yapıyor oyunu ilerde tutuyor falan demiş ama Umut devamlılığı olan bir oyuncu değil, fırsatçı evet nerede duracağını biliyor evet ama bunu Semihte yapıyordu zaten ? Şimdi nerede? ne seviyede? Umut olurda Galatasaraydan ayrılırsa bir Semih olacak bence. Prandelli ve gençleşme çabasından umutluyum artık 30yaş çevresinde adam alacaksak Gözümüz kapalı güvenmeliyiz.
  • Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    Deniz Yılmaz`ı TrabzonSpor`da izleyeceğiz bakalım bu sene.Bence Kostas Mitroglou,André-Pierre Gignac ya da Georgios Samaras gibi herhangi bir forvet transfer edilirse Deniz Yılmaz`ın işi zor.Zaten ondan önce ilk 11`de garanti yeri olan Emre Güral var.Bence yedek olur.Hayırlı uğurlu olsun TrabzonSpor`a ne diyelim.

İDDİA | GALATASARAY`ımız, Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan`a talip olan GaziantepSpor`dan Muhammet Demir`i istedi.İlk görüşme olumlu.Takas şeklinde görüşmeler sürecek.GaziantepSpor`un hocasının Okan Buruk olması,Okan Buruk`un Engin ve Yiğit`i çok istemesi ve Bruma Olayı transferi kolaylaştıracak.

KAYNAK : WEBASLAN

• quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

Deniz Yılmaz`ı TrabzonSpor`da izleyeceğiz bakalım bu sene.Bence Kostas Mitroglou,André-Pierre Gignac ya da Georgios Samaras gibi herhangi bir forvet transfer edilirse Deniz Yılmaz`ın işi zor.Zaten ondan önce ilk 11`de garanti yeri olan Emre Güral var.Bence yedek olur.Hayırlı uğurlu olsun TrabzonSpor`a ne diyelim.

İDDİA | GALATASARAY`ımız, Engin Baytar ve Yiğit Gökoğlan`a talip olan GaziantepSpor`dan Muhammet Demir`i istedi.İlk görüşme olumlu.Takas şeklinde görüşmeler sürecek.GaziantepSpor`un hocasının Okan Buruk olması,Okan Buruk`un Engin ve Yiğit`i çok istemesi ve Bruma Olayı transferi kolaylaştıracak.

KAYNAK : WEBASLAN

Webaslan=Sporx=Fanatik hocam ben güvenmiyorum şahsen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Huntelaar hollandalı kontenjanından oynayabiliyor zaten . Ben gelirse çok sevinirim, beğendiğim takip ettiğim herifler ya fenere gidiyor ya beşiktaşa. Niang takip ediyordum Fenere gitti şimdide Ba. Özellikle yapıyorlar sanki. Huntelaar gelirse yaşına falan bakılmasın bence 2-3 sene oynar.

Ancak tekrar söylüyorum başkana nezaman mikrofon uzatsalar genç bir futbolcu almak istiyoruz diyor. AÇ PARANTEZ tabiki birde ST yabancı olacaksa ya orta sahadaki kanat kullanımını yerli yapacağız yada savunmanın solunda yerli tercih edeceğiz, iki ucu boklu deynek KAPA PARANTEZ.

Gençleştirmeninde .okunu çıkardık ama

En yaşlı oyuncumuz Hamit ile Şino sanırım.

10 da 5i tutsa efsane olmaz mı 20-24 yaş ortalamasında bir iskelet.

Bizde başarı gelmezse ya kiralanır yada satarız.Biz porto veya bir anadolu klübü değiliz.Gençleri alıyoruz , oynamakta sıkıntı çekiyoruz.

• Hicbiri

Muslera
    Veysel Semih Koray Telles
    Melo Selcuk
    Bruma Olcan
    Sneijder
    Burak

Bu kadroda beni dusunduren semih koray ikilisi. Cok gencler ve tecrubeleri cok yuksek degil. Ama tutarsa fena olur

Ayrica biri sallamis tellese ama ofansif yonu cok iyi. Defansif yonunu de gelistirecektir daha genc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi de sag beke seneri yazmayin artik yav tamam orta aciyor ama takimiyla uyum saglayamiyor ve cok agir. Ayrica veysel wien macinda gayet iyiydi bence

• @lee byung Başka gazetelerde de yer almış usta bu haber 2-3 gündür Twitter`da da dönüyor bakalım.

Bu arada Romelu Lukaku diyenler olmuş mükemmel bir forvet.Chelsea`de kalacak sanırım José Mourinho da açıklama yapmıştı.
  • bizimkiler ne planlıyor inanın birşey anlaşılmıyor... planlıyorlar mı o da belli değil ya.. neyse.. sneijder kalacak deniyor... g.inler'e teklif yapılıyor.. yabancı forvet bakılıyor alınacak olsa 5 yabancı kuralına takılacağı %100.... hadi aldık diyelim takılmadı kurala 2 forvetin var.. kanatları nasıl oynatacaksın göbektede sneijder-selçuk-melo varken..
    bizde hala taktik belli bile değilken millet 2-3 yıldır aynı oturmuş sistemle oynuyor 1-2 takviye ile... hiç bir işimiz bir sisteme dayanmıyor ama ağzımız klüp olarak ancak laf yapıyor... kötü bir sezona doğru gitme ihtimalimiz yüksek yine... son olarakta Eraya o para ne yaaa..!!
  • Galatasaray Stats ‏@CimbomStatistic 43 sn.
    GECENİN EN GÜZEL HABERİ | Emmanuel Eboue bugün Florya çalışanları ve kadro dışı oyuncularla vedalaşmış. Takımdan ayrılıyor !
  • ligimizin 10-11 yıllık geçmişi.. fb-gs istikrar karşılaştırması...

...............................GS..................FB............................
    03-04........................6.....................1............................
    04-05........................3.....................1.............................
    05-06........................1.....................2.............................
    06-07........................3.....................1.............................
    07-08........................1.....................2.............................
    08-09........................5.....................4............................
    09-10........................3.....................2............................
    10-11........................8.....................1............................
    11-12........................1.....................2............................
    12-13........................1.....................2............................
    13-14........................2.....................1............................

şu tabloya bakarmısınız eğer galatasaray ligde olmasa fener son 11 senede 10 defa şampiyon olurdu.. ama fener olmasa bile biz sadece 5 defa şampiyon olabilirdik... üsteli bu şampiyonlukarın 2 tanesini fener son hafta kaybetti :D

artık bizimde bir an önce bir düzen oturtmamız lazım az ve kararında transfer yapmalıyız her sene 9-10 oyuncu gelip bir o kadar giderse daha çok 6.cılık-8.lik dolanır dururuz...

• Galatasaray Stats @CimbomStatistic · 7 dk.
    Üçüncü haber genç oyunculardan Kaan Baysal... Kaan günde 2 kez idman yapıyordu. Bu sayıyı 3'e çıkarmış. Kulüp 4 günlük izin vermiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Galatasaray Stats ‏@CimbomStatistic 43 sn.
    GECENİN EN GÜZEL HABERİ | Emmanuel Eboue bugün Florya çalışanları ve kadro dışı oyuncularla vedalaşmış. Takımdan ayrılıyor !

En güzel haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: gultras

bizimkiler ne planlıyor inanın birşey anlaşılmıyor... planlıyorlar mı o da belli değil ya.. neyse.. sneijder kalacak deniyor... g.inler'e teklif yapılıyor.. yabancı forvet bakılıyor alınacak olsa 5 yabancı kuralına takılacağı %100.... hadi aldık diyelim takılmadı kurala 2 forvetin var.. kanatları nasıl oynatacaksın göbektede sneijder-selçuk-melo varken..
    bizde hala taktik belli bile değilken millet 2-3 yıldır aynı oturmuş sistemle oynuyor 1-2 takviye ile... hiç bir işimiz bir sisteme dayanmıyor ama ağzımız klüp olarak ancak laf yapıyor... kötü bir sezona doğru gitme ihtimalimiz yüksek yine... son olarakta Eraya o para ne yaaa..!!

hocam plan program yapıldı kadro büyük ölçüde ortada.inler basında yazmadan istanbulda tatil amaçlı geldiğini yazanlar vardı teklif filan yok tamamen basının uydurması, zaten inleri oynatmaya yer bile yok
    kanatlar belli, bruma beklenenden sağlam döndü amrabatta kalıcı gibi bir kanat onlardan biri diğeri olcan
    forvet alınırsa kiralık bir isim alınır yabancı, huntlear filan sadece taraftarın isteği öyle bir bütçede yok yerde yok
    tafonun açıklamalarından sonra eray a en azından bu yıl para ödemeyeceğiz, yolcu kendisi

forvet burak umut kiralık yabancı? berk
    kanat bruma amrabat olcan sinan aydın
    10 ws umutg. emre oğuzhan
    önlibero melo selçuk yekta
    stoper semih hakan koray chedjou
    sağ bek veysel hamit
    sol bek telles balta emretosun?/transfer
    kaleci muslera sinan alperen

sistem 4231

• Türk kulüplerine her zaman fiziği kuvvetli zenci forvet lazımdır beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Ciddi ciddi burağın eksiklerini görmüyosan ya körsün yada maçları izlemeyip sadece istatistikleri takip ediyosun başka açıklaması olamaz. Eksik olan tarafı ne diye sormuşsun da tek artısı Türk olması zaten.

Burağın değil Burak'ın. 2001 den beri tribündeyim, memlekette oturup lig tv alıp ana bacı küfretmiyorum ;-)

Şu beğenmediği şeyi açıklayamayan ergen dışında ciddi anlamda soruyorum Burak Yılmaz 'ı neden beğenmiyorsunuz?

2001 yılından beri sırtın sahaya dönük şekilde la la layy yapıyorsan ayrı ama adam akıllı futboldan az çok anlayan biri gözüyle maç izlersen Burak'ın belirli meziyetleri olduğunu bilirsin. Burada bahsedilmek istenilen Burak'ın iyi kötü olması değil eksik yönlerinin takım oyununa sekte vurması.

Ben 3 yıldır Elmander'in takım oyununa katkısından (Pres yapmasını geçtim ondan bahsetmiyorum) bahsediyorum, beğenilmeyen pres yapmıyor diye eleştirilen hatta laubali denilen Drogba bile takım oyununa daha fazla katkı yapıyor. Girdiğimiz pozisyonların atak başlangıçlarında hep pas istasyonu yada direk pası atan kişi olarak orada olmuş. Necati'nin de bu konuda hakkını yememek lazım.

Gelelim Selçuk'un formsuz gözükmesinin diğer gizli nedenine. Burak'ın kaptırdığı, ayağında tutamadığı, rakibe attığı pasların alayı orta saha oyuncularının daha atak olgunlaşamadan tekrar geri dönmek için koşmasıyla sonuçlanıyor. Elmander varken tüm takım olarak rakip sahada pozisyon alıp top çevirebilirken Burak varken bir türlü bunu tam anlamıyla beceremiyoruz. Tam yerleşmek üzereyken topu kaptırıp bütün şablon bozuluyor, Defans ve Orta saha ileri çıkmak üzereyken tekrar geri koşmaya başlıyorlar.

Bak bu kadar şey yazdım ama Burak kötü oyuncu demedim, sadece eksik olan şeyleri söyledim, eğer pas oyunu oynayacaksak bir numaralı forvetin Burak olamaz. Eğer hızlı hücum yani kontra atak oynayacaksan o zaman ayrı. Tabi kontra atak için bile şu rakip defansın pozisyonunu kontrol edip öyle hareketlenmeyi yani ofsayta kalmamayı artık becersin..

• Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera
    Nuri + Forvet alsak is biter beyler yıkıcı bi kadromuz olur su sekilde Sener alinmasa da Veysel idare eder o bolgeyi

• Bu sene ligimiz olmayan kalitesi düştü turnuvalara'da çağırmadılar Gs'yi bu sene diğer seneler her turnuvada yer alırdık 2 sene önce yaz turnuvasında vardık geçen sezon emirates cup'ta vardık bu sene dandik takımlarla hazırlık maçı yapıyoruz Atletico hariç.
  • Şu yabancı sınırı adamı deli ediyor deli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera
    Nuri + Forvet alsak is biter beyler yıkıcı bi kadromuz olur su sekilde Sener alinmasa da Veysel idare eder o bolgeyi

Zenci forvet tanımına tam uyuyor aboubakar,bu konunun geçmiş sayfalarında bahsetmiştim,Ünal Aysal'ın genç kavramına da uyuyor ama hiç haberi çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.