Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.838
Cevap
27
Favori
789.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: solidfb

quote:

Orijinalden alıntı: K2Co3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

quote:

Yakışmış.

Mehmet Topuz'u eleştirip buna yakışmış demek de yakışmış taraftara. Herkes kendine yakışanı yapar.

Ne de guzel demissin Herkes kendisine yakisani yapar diye. Dun cok iyi gorduk Fenerbahceli taraftarlari da. Hani Trabzonlulara laf ediyordunuz ya, siz onlardan kat kat betersiniz.

Alakası yok. Muslera alkışlandı. Polislerin resimlerine bak anlarsın kavganın nedenini. 2 tarafın da hatası var gibi gözüküyor. Galatasaray'a yönetim saygısızlık yaptı. Ben de yönetim değişsin istiyorum zaten ve eleştiriyorum bu konuda.

neyin alakası yok siz haklı polis mi haksız ? devirdiğiniz polis arabaları mı haklı ? benzin istasyonunu ateşe vermek istemek mı haklı ? neyin kafasını yaşıyorsun da burda hala fenerbahçeyi savunuyorsun ? gidin haklarınızı birbirinize okuyunda kendinize gelin.

Anlatabileceklerim senin anlayabileceğin kadar. Olaylar nedir bilmiyorsun. Dün Ve Gol programında provokatif eylem olabilir deniyordu. Terör vb. durum da olabilir. Taraftara polis durup duruken saldırmış olabilir deniyor.

Kim suçluysa cezasını çekmeli. Takımı farketmez.

Takımı yüzünden birine laf etmek, ya da takım fanatikliği yüzünden aynı pozisyona fakrlı günlerde farklı yorum yapmak ırkçılığın bir alt seviyesi bence.

Yine anlattım da ne kadar anlayacaksın o meçhul.

benim anlattıklarımda senin ne kadar anlamak istediğin orasıda meçhul. işin içinde farklı takımlar olunca yerin dibine sokarsınızda kendi takımınız olunca tüh kondurtmazsınız. anladın mı şimdi ?(anlayacağın kadar ama )

• Bağlantı kesildi diyip duruyor. İzleyemeyeceğiz mi yahu şu töreni.
  • Beyler kupa töreni için link varmı?
  • Bir tane kanal vermiyor kupa törenimizi yazıklar olsun
  • yahu digiturkplay'e üye olmak çok mu zor. adamlar cam gibi yayın yapıyıor
  • trtspor veriyor yayını ama neden şu stad ışıklarını açmazlar anlamıyorum,arena bile karanlık
  • Şu meşaleleri yakmasalardıda daha güzel bir görüntü olsaydı

• geliyooooooooooooo geliyooooooooooooo alemin kralı geliyooooooooooooo geliyooooooooooooo
  • TRT SPOR bedava yayınlıyor.
  • Helal olsun aslanlar, gurur duyuyoruz !
  • yav hani yarındı? izleyemedim, tekrar yayın yaparlar mı?
  • digiturkplayde ücretsiz izleyebilirsiniz...
  • Kaçıranlar Yildiz TV'den izleyebilirler.
  • Digiturkwebtv'den geriye sardım, tüylerim diken diken oldu lan.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Bundan önceki mesajlarımda da belirtmiştim. Nerde o "Şampiyonluk gitti." diye ağlayanlar. Hiç gidip orda burda sevinmesinler hakları yok. İnanmamışlar takımlarına. Nerdesiniz hey? N'oldu hani kaptırmıştı bu takım şampiyonluğu. Tüh sizin gibi Galatasaraylılara.

İyide bunun sırası değilki şimdi bende bir ara vesvese yapmıştım ama kupayı almak ve çıkan olaylarla ilgili daha önemli konular var. Mesela bize verilen cezanın misli misli verilebilecekmi bu fenere. yada bunlar türkiye kupasını alırlarsa bir maç daha olacak ve daha öfkeli olacaklar kim kimi nasıl kollayacak polisin düştüğü durum ekranlarda biz yapsak ligden atılırdık yemin billah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Bundan önceki mesajlarımda da belirtmiştim. Nerde o "Şampiyonluk gitti." diye ağlayanlar. Hiç gidip orda burda sevinmesinler hakları yok. İnanmamışlar takımlarına. Nerdesiniz hey? N'oldu hani kaptırmıştı bu takım şampiyonluğu. Tüh sizin gibi Galatasaraylılara.

İyide bunun sırası değilki şimdi bende bir ara vesvese yapmıştım ama kupayı almak ve çıkan olaylarla ilgili daha önemli konular var. Mesela bize verilen cezanın misli misli verilebilecekmi bu fenere. yada bunlar türkiye kupasını alırlarsa bir maç daha olacak ve daha öfkeli olacaklar kim kimi nasıl kollayacak polisin düştüğü durum ekranlarda biz yapsak ligden atılırdık yemin billah.

Ben başından beri yazmıştım. Bu takıma inanmayamlar, umudunu kaybedenler, Fatih Hoca'nın önderliğinde bu takıma güvenmeyenlere demiştim siz nasıl Galatasaraylısınız diye ve aynı mesajımda da iletmiştim; Bu takım şampiyon olunca siz bu konuya bile girmeyin diye. Bizim diğer takım taraftsrlarından tek farkımız bu çünkü umudumuzu kaybetmemek, son saniyeye kadar direnmek ve inanmak bilmem anlatabildim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Ben başından beri yazmıştım. Bu takıma inanmayamlar, umudunu kaybedenler, Fatih Hoca'nın önderliğinde bu takıma güvenmeyenlere demiştim siz nasıl Galatasaraylısınız diye ve aynı mesajımda da iletmiştim; Bu takım şampiyon olunca siz bu konuya bile girmeyin diye. Bizim diğer takım taraftsrlarından tek farkımız bu çünkü umudumuzu kaybetmemek, son saniyeye kadar direnmek ve inanmak bilmem anlatabildim mi?

Hoca şöyle güzel günde konuyu nereye taşımışın yahu yuh yani. Kaç yaşındasın ve kaç yıldır bu takımı tutuyorsun bilmiyorum ama senin gibisini görmedim. Neyi anlatabildinmi allah aşkına bu nasıl tavır yahu.

• 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.